Treść opublikowana przez k232
-
Głowica 1.8t Q AMB
A jak z tej aukcji kupisz to wiesz na co trafisz? Nie boisz się wydać 900 zł z przesyłką i nie wiedzieć co się ma? ;> Chciałeś Ałdi z turbo to liczyłeś, że będziesz szczęśliwie za darmo jeździł ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jak masz turbo to pasuje zmienić.
-
Ceny paliwa marzec 2026
A w Rzeszowie na E.leclercu potaniało 2 grosze, z 2.29 na 2.27 już trzyma się trzeci dzień
-
Szarpanie przy wkręcaniu się na obroty
Jak masz błąd mieszanki to jedź jak najszybciej do gazownika i niech porządnie ustawi LPG w czasie jazdy, zmiana świec nic Ci nie da na złą mieszankę.
-
szarpanie, strzelanie, brak mocy
A sprawdzałeś czy nie łapie gdzieś lewego powietrza ?
-
Szarpanie przy wkręcaniu się na obroty
Jeżeli stawia opór w czasie rozpędzania to pachnie mi tu lewym powietrzem.. Kup sobie jakiś płyn uniwersalny w sprayu i psikaj po całym dolocie, jak Ci zassie gdzieś lewe powietrze to będziesz miał już jakiś trop
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
A w audi nie ma jakiegoś zaworka, który steruje powietrzem ?
-
Przepływka, temperatura dolotu
Podaj numer korka jaki kupiłeś do Siebie .
-
Przepływka, temperatura dolotu
Czyli w tym przypadku wystarczyło zmienić korek od zbiorniczka tak ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Problem z ładowaniem 13,5v
U mnie to samo, w czasie drogi straciłem ładowanie z alternatora i dojechałem ile się dało, później auto odpalało ale już bardzo słabo i wydaje mi się, że troszkę się cele w akumulatorze wygięły, zrobiłem regenerację alternatora i też mam ładowanie 13,7 ale jeżdżę i nie patrzę na to.
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Ja już zrobiłem 60k km z tymi obrotami ale dokładnie tak jak Ty piszesz. ? Wymieniam jeszcze reduktor i tyle dokładania ?
-
Co myślicie o chip tuningu 2.0 170KM
To właśnie o to mi chodziło ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Co myślicie o chip tuningu 2.0 170KM
400 zł za chiptuning do takiego silnika ? Troszkę chyba za mało
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
@Rosomak91 a miałeś LPG w aucie ? Ja u Siebie z tym k**estwem walczę 4 lata ale został mi w aucie do wymiany reduktor gazu, i jestem bardziej niż pewny że to pomoże ?
-
Polecane opony zimowe
Ponoć te 3dB robi różnicę.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
@Beju możesz mi na zdjęciu pokazać co dokładnie od cewki odpiąć a co zostawić podłączone ??
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
A czyli Ty masz dwa osobne czujniki a ja mam jeden na 4 piny.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
@Beju, nie spali cewki jak będziesz kręcił ? Gdzie w ADR masz osobny czujnik temperatury na dwa piny ? Ja mam tylko na 4.
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
To wymiana termostatu jak nic nie pomoże to coś z nagrzewnicą.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Porządnego mechanika masz z tego forum w Ostrowcu @kamil-vag Kamil, dobrze mówię? Siemka
-
Dłucha Ciepłym na Klimie LOW
Być może i ma, termostat się przycina, słabo krąży płynu i coś może blokować klimatyzację. Nadmuch działa normalnie ?
-
Problem z Spalaniem Audi A4 B5
W innych autach w których jeździłem czy to busy czy osobowe zawsze pokazuje tak a średnia się wylicza co 100 km. Pojeździj i zaobserwuj, jeżeli będzie za dużo to wtedy będziemy coś dalej myśleć
-
Problem z Spalaniem Audi A4 B5
Komputer wylicza średnią, na to nie patrz. Zobacz po 100 km ile Ci pokaże komputer. Tutaj Ci wskazuje jak mocno dodasz gaz, im mocniej tym więcej Ci pokaże.