Treść opublikowana przez k232
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Przepływka, temperatura dolotu
@abx85 jak Ty naprawiasz auto tylko dlatego żeby ludzie widzieli to k**wa gz ??
-
Przepływka, temperatura dolotu
Teraz w lecie ciężko o ssanie bo jest za ciepło. Musiałbyś dobrze auto wychłodzić to wtedy ssanie będzie. Na ssanie też ma wpływ czujnik temperatury, co Ci przeszkadza to , że się ssanie spóźnia 2 sekundy ? Taki problem to nie problem?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To go umyj i dokładnie zlokalizuj skąd masz wycieki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rzeszowianin Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A może nie ma na to pieniędzy? Sam zdecyduje czy trzeba czy nie i adwokata mu nie potrzeba
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zaraz ktoś inny coś napisze i tak Ci się popierdoli w głowie, że nie będziesz sam wiedział co robić Rób to co Ci serducho podpowiada
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Możesz zrobić płukankę ale musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie czyścić smoka i ściągać miskę bo cały syf z silnika zleci właśnie do miski. Olej jaki chcesz najważniejsze żeby spełniał normę silnika, najpewniejsze to masz Valvoline, Motul, Liqui Moly, masz na forum sprzedawcę @dzik i u niego możesz śmiało kupować. ? Filtrów nie musisz wszystkich ale przy wymianie oleju filtr oleju obowiązkowo?
-
Czujnik temperatury 1.8
To sprawdź przy najbliższej jeździe ile Ci pokazuje na kanale 49 na klimatroniku?
-
Przepływka, temperatura dolotu
To czujnik dalej walnięty skoro po jeździe masz 102 stopnie, 97 stopni to powinno być max.
-
Dziwne odpalanie
Może alternator się kończy ? U mnie było tak samo, ciężko przy odpalaniu się obracał ale palił od strzała, nagle alternator skończył ładować, zregenerowałem alternator i już tego u mnie nie ma Przed regeneracją byłem u elektryka, żeby mi sprawdził porządnym miernikiem ładowanie i wszystko było okej, pojechałem w trasę i nagle kontrolka od akumulatora i laweta
-
Czujnik temperatury 1.8
Tak, błędu nie ma i wszystko oprócz temperatury działa okej
-
Optymalne ciśnienie w 18” kołach w B5 sedan
Kolega ma w bmw sedan 18' opony i ładuje 2.6
-
Przepływka, temperatura dolotu
Oba zmieniałeś ? 102 to jest za dużo, czujnik któryś przekłamuje.
-
Przepływka, temperatura dolotu
Jaki tam masz czujnik temperatury u Siebie? Jeden czujnik na 4 piny czy dwa czujniki po 2 piny ? Ta temperatura jest za duża, masz jakieś błędy?
-
Czujnik temperatury 1.8
Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Czujnik temperatury 1.8
A kto to wie, heh Temperatura jest okej jak się jeździ ale po zgaszeniu i po ponownym odpaleniu już idzie po za 90 stopni i dopiero jak się jedzie to się temperatura normuje. Pompę wody da się sprawdzić w jakiś sposób czy tylko wymiana?