Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. @abx85 jak Ty naprawiasz auto tylko dlatego żeby ludzie widzieli to k**wa gz ??
  2. Teraz w lecie ciężko o ssanie bo jest za ciepło. Musiałbyś dobrze auto wychłodzić to wtedy ssanie będzie. Na ssanie też ma wpływ czujnik temperatury, co Ci przeszkadza to , że się ssanie spóźnia 2 sekundy ? Taki problem to nie problem?
  3. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    To go umyj i dokładnie zlokalizuj skąd masz wycieki.
  4. Rzeszowianin Siemka
  5. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    A może nie ma na to pieniędzy? Sam zdecyduje czy trzeba czy nie i adwokata mu nie potrzeba
  6. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Zaraz ktoś inny coś napisze i tak Ci się popierdoli w głowie, że nie będziesz sam wiedział co robić Rób to co Ci serducho podpowiada
  7. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Możesz zrobić płukankę ale musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie czyścić smoka i ściągać miskę bo cały syf z silnika zleci właśnie do miski. Olej jaki chcesz najważniejsze żeby spełniał normę silnika, najpewniejsze to masz Valvoline, Motul, Liqui Moly, masz na forum sprzedawcę @dzik i u niego możesz śmiało kupować. ? Filtrów nie musisz wszystkich ale przy wymianie oleju filtr oleju obowiązkowo?
  8. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    To sprawdź przy najbliższej jeździe ile Ci pokazuje na kanale 49 na klimatroniku?
  9. To czujnik dalej walnięty skoro po jeździe masz 102 stopnie, 97 stopni to powinno być max.
  10. k232 odpowiedział(a) na Krzysiek_A4/A6 temat w 1.9TDI
    Może alternator się kończy ? U mnie było tak samo, ciężko przy odpalaniu się obracał ale palił od strzała, nagle alternator skończył ładować, zregenerowałem alternator i już tego u mnie nie ma Przed regeneracją byłem u elektryka, żeby mi sprawdził porządnym miernikiem ładowanie i wszystko było okej, pojechałem w trasę i nagle kontrolka od akumulatora i laweta
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Tak, błędu nie ma i wszystko oprócz temperatury działa okej
  12. Kolega ma w bmw sedan 18' opony i ładuje 2.6
  13. Oba zmieniałeś ? 102 to jest za dużo, czujnik któryś przekłamuje.
  14. Jaki tam masz czujnik temperatury u Siebie? Jeden czujnik na 4 piny czy dwa czujniki po 2 piny ? Ta temperatura jest za duża, masz jakieś błędy?
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    A kto to wie, heh Temperatura jest okej jak się jeździ ale po zgaszeniu i po ponownym odpaleniu już idzie po za 90 stopni i dopiero jak się jedzie to się temperatura normuje. Pompę wody da się sprawdzić w jakiś sposób czy tylko wymiana?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.