Treść opublikowana przez k232
-
Drgania, szarpanie po przełączeniu na LPG
Tak jak gazownik mówił, że to nie przez syf tylko prawdopodobnie cewki padły..
-
Drgania, szarpanie po przełączeniu na LPG
Mam ten filtr już od 20 tysięcy km i właśnie 3 tygodnie temu oddałem AC W02 na reklamację bo 3 wtryskiwacze na nic nie reagowały, serwis nie bawił się co to może być tylko dostałem nową listwę, w odstojniku jest dosłownie kilka kropel oleju a tak poza tym zero syfu a wtryskiwacze jak widać dostały po d*pie, najechane miały właśnie 20k km, wcześniej miałem zwykły filtr fazy lotnej i nie miałem problemu z niczym.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Też masz u Siebie srebrną?
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
No ale przy takich wysokich obrotach jak źle pokazuje to jak ma auto dobrze działać? Znajdź na złomie gdzieś używkę oryginał i podmień, jak będzie zła to zawsze masz 7 dni na oddanie. Z tych logów co ja widzę to początek przepływomierza, raz pokazuje dobrze a raz źle i jeszcze jakieś wahania ma, po odpięciu aku zawsze chwile będzie pokazywało dobrze bo resetuje się cały komputer, ale po przejechaniu kilku km ustawienia wracają do normy.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Czytając po internecie to ewidentnie wygrywa indukcja, bez gadania
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Śmiech na sali
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
Po odpięciu akumulatora przepływka chwilę pokazuje dobrze ale już w następnym logu widać inne wartości, na samym początku na ssaniu masz dobrze, ale za chwilę spada do 5 g/s przez chwilę później znowu idzie dobrze ale później już jak zejdzie ssanie to pokazuje ponad 4 g/s.
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
Ty ale z tego co widzę to masz pierdolniętą przepływkę.. Przy obrotach 5800 przepływka pokazuje 18g/s, co to w ogóle za wskazania, na wolnych obrotach pokazuje Ci ok. 5 g/s to jest ewidentnie za dużo..
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
A czym się różni ceramiczna od indukcyjnej ?
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Wolę się wszystkiego dopytać abym później nie miał pretensji do siebie ☺️ Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat, dzięki Panowie za każdą odpowiedź ☺️
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Właśnie szukam kogoś kto na własnym przykładzie powie mi dokładnie jak to wygląda jak przyjdzie zapłata za prąd, czy to wychodzi dużo więcej niż jak by gotowało się na gazie czy to są koszty , których nie ma co porównywać bo są takie niskie ??
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Deweloperzy robią już typowo pod indukcję więc chyba te kable są odpowiednio dobrane, wydaje mi się w blokach robią właśnie pod 220v.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
A jak rachunki za prąd przy indukcji ? Do przyjęcia czy mega zawyżone ?
-
Dławienie po gwałtownym dodaniu gazu 1.8 ADR 20V
To źle że zmieniłeś tylko dwie świece, a co z sondą?
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Czemu trzeba mieć odpowiednią instalację??
-
Drgania, szarpanie po przełączeniu na LPG
Nie zrozumiałeś, niech Ci wykręca cała listwę i jako firma mają oni wysłać na reklamację.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Powitać, Panowie i Panie, jak w temacie. Bardzo proszę o opinię na waszych przykładach. Jeżeli indukcja to dlaczego, ile prądu więcej to pożera itp. Jeżeli gazowa to dlaczego, ile większe rachunki za gaz itp.
-
Rozładowuje aku
Wydaje mi się, że ten za duży masz, to nie ropa przecież.. 56 ah w zupełności by wystarczył, fajnie by było gdyby ktoś z 1.8t się wypowiedział jaki ma u Siebie ☺️
-
Rozładowuje aku
Na co Ci taki duży aku do tego auta ? Być może nie był do końca naładowany a jak było zimno to go jeszcze bardziej dobiło.
-
Drgania, szarpanie po przełączeniu na LPG
Skoro zrobiłeś tylko 10k km to dlaczego serwis nie odda Ci tych wtryskiwaczy na reklamację do producenta? To jest ich j**any obowiązek, weź listwę ściągnij, zatkaj wszystkie wężyki śrubkami i listwa niech leci na reklamację, reklamacja najlepiej się wypowie w tej sprawie. Serwis ma gówno do gadania, mają oddać do sprawdzenia i tyle. Jeżeli reklamacja odpowie, że wtryskiwacze są brudne to trzeba będzie je rozkręcić, wyczyścić i ma to działać.
-
Wymiana silnika?
Na czujniku oleju jest napisane 1.6 bar, więc w tych granicach lub powyżej, jeżeli będzie mniej to będzie świeciła się kontrolka oleju na zegarach.
-
Audi a4 1.6 nie odpala, nie swieca kontrolki, kreci
To to może być dodatkowy problem. Akumulator jak ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To weź B7 bo bez sensu dawać tyle kasy za B6 jak można mieć B7 ☺️
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A czy ja gdzieś widziałem problem ??
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Cofnij się 3 strony i będziesz widział kto ?