Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Mi się wydaje, że to przepływomierz nie daje już rady. Trzeba kupić nowy oryginalny z prawidłowymi cyferkami i literami i ma być. Ja u Siebie wymieniłem co się tylko da, niektóre rzeczy używane, niektóre nowe i efekt ciągle taki sam ?
  2. Możesz sprawdzić wydech ale to raczej nie będzie to, ja mam wszystko nowe pod spodem od początku do końca auta i tak samo mi co jakiś czas przerywa pracę silnika.
  3. To nie wasze, to z produkcji od razu idą w kosz ??
  4. Ktoś potrzebuje solenoidy?? ???
  5. k232 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Ziomek, jedź gdzieś, jak wrócisz do domu to ściągnij wężyk z listwy wtryskowej i zostaw na noc, jak będzie nieszczelność to wyjdzie wężykiem, rano przed odpaleniem załóż wężyk i odpal auto, jak dobrze odpali to problem z głowy.
  6. k232 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Wtryskiwacze gazowe masz na listwie czy pojedyncze?
  7. Hahah, luz ?
  8. To temat z olejem zamknięty, chciałeś kod silnika, podałem Ci, jakieś informacje?
  9. @Busiek100 słabiutkie masz to ciśnienie na cylindrach.. Ja u Siebie miałem po 11 bar i się bałem że to za mało..
  10. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Batalionów chłopskich przy stacji benzynowej źródełko w Rzeszowie ?
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Jedź do gości co regenerują i fajnie wszystko sprawdzą a jak coś będzie nie tak to Cię umówią na termin i zrobią na miejscu bez szukania mechaników ?
  12. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    To Ci co mi regenerowali alternator mówili że w środku w alternatorze jakieś kabelki wymienili bo były przetarte.
  13. Na kartce było wpisane Shell 10w40 do diesla ale nie pamiętam dokładnie . Ja zmieniłem na 5W40 Valvoline synpower.
  14. k232 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Raczej reduktor ale sprawdź ?
  15. Na kartce olejowej był wpisany olej do diesla, może to coś popsuło ? Może trzeba płukankę jakąś zrobić po tym oleju do diesla bo auto jak na 1.4 fajnie się zbiera i kompletnie z tym autem nic się nie dzieje oprócz tego stukania.
  16. Kod silnika : BBY
  17. No lepiej tylko tak jak pisałem wcześniej. Jeden mechanik słuchał stetoskopem popychacze stwierdził, że to jest zużyte, robota na marne, po wymianie stwierdził, że to prawdopodobnie tłok ale nie jest pewny. Następny mechanik mówił , że to na pewno popychacze. Następny mówił że to tłok i żebym się pozbył tego auta bo za duże koszty roboty. Sprawdzałem kompresję to każdy cylinder po 14 bar , dlatego jak każdy to diagnozuje na wyjeb się to stwierdziłem, że szkoda czasu, niech się zepsuje całkiem i auto na szrot. Innej opcji tutaj nie widzę chyba że znajdzie się mechanik który na prawdę podejdzie do tego z wiedzą ?
  18. Więc wygląda na to, że tłok do roboty ?
  19. Dziwna sytuacja z tymi popychaczami bez kitu. Całość nowa a poprawy zero.. A rozrząd ma coś do tego ? Może któraś rolka jest krzywa i daje takie oznaki ?
  20. Tak myślę właśnie że to tłok .. nie wiedziałem że te silniki tak mają że odma lubi w zimie zamarzać ?
  21. No pewności nie mam żadnej.. nie wiem nie robię nic z tym autem tylko jeżdżę.
  22. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Wymieniony mostek + wymienione kable bo były przetarte i ładowanie na obciążeniu 14.2 więc jest jak powinno być, w końcu..
  23. To może Ty masz problem z rozrządem a nie napinaczem ?
  24. Nie słyszysz tego metalicznego klekotu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.