Treść opublikowana przez GumaN
-
Błąd urządzenia w zmieniarce
Witam A wiesz może gdzie można naprawić ten odtwarzacz? Bo w tomixie powiedzieli że nie zajmują się naprawami. Albo czy ktoś wie gdzie Można to naprawić jestem z Opola więc najlepiej jakaś lokalizacja najlepiej w okolicy w najgorszym wypadku mógłbym się gdzieś przejechać dalej. Bardzo dziękuje za pomoc
-
Optymalne opony do felg 18 ROTOR
To jeszcze jednpytanie doszło teraz , kupuje obony 225/40 R18 na felgi 18 szrokość 8, jakie ma być ET felgi zeby nie ocierało , bo et 44 jest tańsze o 200 zł od et 35 , Przypominam Audi a4 B8 Avant standadowe zawieszenie felgi rotory ccoś takiego http://alucenter.eu/pl/p/217-MGM-FELGI-18-5x112-AUDI-A4-A6-C6-C7-ROTOR/43153 Bardzo dziękuję za odpowiedź
-
Optymalne opony do felg 18 ROTOR
Dzięki chyba mnie przekonałaś tymbardziej że te same modele opon w rozmiarze 225/45R18 potrafia byc nawet do 250zł drozsze od 40.
-
Optymalne opony do felg 18 ROTOR
Ok Dzięki Według tego jeśli zalezy mi na nie za szerokiej oponie czyli 225 pokazuje że przy feldze 8jx18 tak jak w S4 przed liftem ( jak tam moja felga) zamiennikiem do 245/45R18 (dane z autocentrum ) jest 225/50R18 a w S4 po lifcie dawali 245/40R18 (dane z autocentrum ) zamiennik: 225/45R18 ,
-
Optymalne opony do felg 18 ROTOR
Dzięki, a 225/45/18 za wysokie ?
-
Optymalne opony do felg 18 ROTOR
Witam, Chce kupić felgi 18 ( http://alucenter.eu/pl/p/217-MGM-FELGI-18-5x112-AUDI-A4-A6-C6-C7-ROTOR-ET37/43153 )do mojej A4 b8 avant na stadardowym zaieszeniu, Naczytałem sie i wszedzie co inngo piszą i juz sam nie wiem co wybrać w temacie opon. Zalezy mi zeby nie przesadzic z profilem ani szerokością, żeby jak najwiekszy komfort był itp, no i żeby nic nie obcierało nie byłoo zadnych przekłamań jeśli to możliwe. Jedni piszą że 245/40/18 ( wydaje mi sie za szerokie i za niskie) inni pisali ze tez może być 225/45/18 co według mnie bardziej jest optymalne. Bardzo dziękuje za odpowiedź i wyrozumiałość kompletnie sie na tym nie znam. Poniżej podaje dane techniczne felgi : Dane techniczne: Model 217/480/939, Kolor Polerka+grafit, Średnica felgi 18, Szerokość felgi 8", Rozstaw 5x112, Głębokość osadzenia (ET) 37, Dodatkowe informacje KOLOR: Polerka matowa + grafitowy mat,
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nie wytrzymałem już dłużej i sie umówiełem i w ostatni piątek moje A4 dostało trochę adrenalinki . Jezdzi duzo lepiej wydaje sie duzo lzejsze, najbardziej odczuwalne przy wyzszych predkościach, mozena teraz całekiem spokojnie na 6 biegu brac sie za wyprzedzanie a 5 to juz naprawde duza róznica. Pozdrawiam Aligatora i polecam!! Naprawde extra profesjonalna robota
-
Błąd urządzenia w zmieniarce
no to jeszcze do przezycia. jak sie nic nie zmieni to sie wybiorę w tym miesiacu
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Ja dalej szukam chętnego na grupowy chip tuning do Aligatora !! Pieniążki już prawie uzbierałem solo tuning ( 1600zł tak mi podał Aligatora w raz ze wszystkimi opcjami) Ale jak pojawi się opcja na tańsze to jestem bardzo chętny będę czekał do końca roku. Podam mój numer telefonu jak ktoś byłby chętny się zgadać : 696498602 Przemek Opole grupowe chiptuning u Aligatora to 1000zł ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- U rogala 1300zl przez zlącze diagnostyczne jak bedzie u aligatora to chetnie skorzystam Ja na pewno jestem chętny tak jak niżej i wyżej napisałem podałem tez wszystkie informacje w moim ostatnim poście:) będę czekał do końca roku na jakąś grupę. A wiecie ile trzeba ludzi uzbierać na grupę?
-
Błąd urządzenia w zmieniarce
U mnie dalej nic nie zmieniło nie czy ta dalej pokazuje się błąd urządzenia. ogólnie da się włożyć wyciągnąć płytę ale nic więcej chyba będę się wybierać do jakiegoś specjalisty. w Opolu przychodzi mi tylko na myśl TOMIX .Jeśli ktoś ma jakieś jeszcze sugestie będę bardzo wdzięczny.
-
[ALL B8] LALA
A szerokośc felgi do tych opon powinna być 8,0 czy 8,5 Takie będa dobre? http://allegro.pl/217-mgm-felgi-18-5x112-audi-a4-a6-rotor-vw-passa-i5221250253.html Bardzo dziękuję pozdrawiam
-
[ALL B8] LALA
Jak juz pytałem o model tych felg 18" to jaki romiar opon do nich powinien być , żeby jak najmniej stracić na komforcie a żeby nie było żadnych przekłamań. Jakie opony daje Audi na te felgi. Dziękuję i Pozdrawiam
-
Błąd urządzenia w zmieniarce
Pokazuje się tylko błąd urządzenia , nie wiem jakie dokładnie a to są zazwyczaj jakieś poważne problemy czy łatwo je naprawić ?
-
Błąd urządzenia w zmieniarce
Witam, Dzisiaj w mojej zmieniarce w A4 b8 mmi 2g pojawił się komunikat " Błąd urządzenia " do dzisiaj wszystko działało super nagle przy kolejnym odpaleniu mieli, mieli płyty nagle wyskakuje komunikat . Płyty można załadować, wyciągnąć ale jak chce jakąś odpalić pojawia się ten napis i cisza Czy ktoś miał podobny problem . HELP
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jakby ktoś szukał kogoś na grupowy chip tuning do Aligatora ta ja jestem bardzo chętny!! Pozdrawiam
-
Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)
Witam wszytkich, Czy ktoś z was orientuje sie gdzie w Opolu lub okolicach do 100km mogę aktualizować (Audi A4 B8 avant 2008) oprogramowanie i mapy w MMI 2G ze zmieniarką .Wolałbym sie za to nie zabierać żeby uniknąć jakiś błędów. Oczywiście nie chodzi mi o dealera Audi gdzie zapłacił bym majątek. Bardzo dziękuje za odpowiedź . Pozdrawiam Przemek PS dołączam zdjecie wersji jaką posiadam http://www.directupload.net/file/d/4055/iascrmjr_jpg.htm
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam wszystkich Szukam jakiegoś dobrego tunera z okolic Opola. Kogo możecie mi polecić? Gdzie robi Rogal? Wstępnie zastanawiam sie nad Aligatorem z Dynasoft w Katwicach , ale moze będzie coś bliżej. Kilka osób mi odradzało 44tuning z Opola a nie wiem czy coś jeszce jest innego w okolicy. Dziękuje bardzo za odpowiedź . Pozdrawiam Przemek.
-
[ALL B8] LALA
Witam , Jaki to jest model felg bo szukam dokładnie takich samych, jakie opony masz na nich założone . Nie chce przesadzać z calami ani z szerokościa żeby jakiś komfort został.A moje standardowe chce zostawić na zimówki. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Witam wszytkiech i pozdrawiam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TDI avant.