Treść opublikowana przez kovallts
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie napisałem, nie widziałem wcześniej powiadomienia, sorka. Nadal potrzebuje pomocym, auto stoi i nie wiem co jest grane.
-
Potrzebna pomoc w zdiagnozowaniu usterki
Witam serdecznie, Wczoraj w okolicach Warszawskiego Ursusa stanęło mi auto. Kręci ale nie chce odpalić... potrzebuje sprawdzić błędy, gdyż sam jeszcze nie posiadam interfejsu. Ktoś będzie tak miły i pomoże? Cena za pomoc do dogadania. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie potrzebuje na gwałt podpiąć vaga do mojej b7 07r. Auto stoi w warszawie na ursusie (parking almy), ktoś pomoże? Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Na trasie jadąc 130 da rade i poniżej 6.5 zejść [emoji14] Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Cieknie ropa z kapturka nachodzącego na wtrysk
Kolego, na tym zdjęciu nic nie widać... Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Wtryski ASB 059130277CD
Haha w sensie zepsuty? Mam wydruk że stolu, więc jest ok Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Wtryski ASB 059130277CD
Ok, generalnie poluje i kupię z końcówką AB.
-
Wtryski ASB 059130277CD
Dlaczego muszę kupić BD? Obecny wtrysk posiada uszkodzenie elektroniczne... Na razie chce zmienić ten który jest zły a później podjade do boscha na sprawdzenie stanów wszystkich. CO do tych moich proponowanych, pytam bo mam komplet i gdyby nie było problemu od razu wjechały by do wozu.
-
Wtryski ASB 059130277CD
Mam te z końcówka AB. Padł całkiem wtrysk na 5 garze. Rozumiem, ze najlepiej polować na te z końcówka BD? Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Wtryski ASB 059130277CD
Tak więc udziele informacji. Rozpoczęło się od przycinania podczas odpalania samochodu na ciepłym silniku. Wymieniłem rozrusznik i było to samo. W weekend chmura białego dymu i szarpanie silnikiem. 100% pewności nie mam, ze to wtryski ale dym śmierdział paliwem. Dziś/jutro będę miał stoprocent diagnozę. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Wtryski ASB 059130277CD
Pytanie było inne. Proszę o odpowiedź odnośnie zmiany wtrysków na wyżej wymienione a nie diagnozowanie problemu
-
Wtryski ASB 059130277CD
Witam, w weekend prawdopodobnie padły mi wtryskiwacze... Jeżdzę B7 3.0 TDI ASB. Posiadam na stanie wtryski z innego motoru 3.0: 059130277CD. Są one z silnika o oznaczeniu CLAB. Mam pytanie czy te wtryskiwacze podejdą do ASB? Miał ktoś styczność z czymś podobnym i wie jak wygląda sytuacja? P&P spodziewam się, że nie podejdą ale jestem ciekawy czy widnieje jakakolwiek szansa na montaż ich w moim silniku. Pozdrawiam!
-
Bloki danych pomiarowych 3.0 TDI Asb
Plik wygasł. Może ktoś wrzucić ponownie? Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Silnik się dławi i szarpie, falowanie obrotów
Tak jak kolega wyżej, wiadomo już co się wydarzyło? Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Jaki rozrząd 3.0 tdi BKN
Mam kody łańcuchów do ASB, silnik różniący się nazwa i napinaczami. Kupowałem od kolegi dzik z forum. Napisz PW. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Panowie, Dziwne stukanie u mnie było spowodowane.... dziurawa gumka przy zaworku zwrotnym na filtrze oleju filtr nie trzymał oleju, jak auto postalo olej z filtra sciekl i podczas odpalenia góra chodziła chwilę na sucho. Głupie ale prawdziwe. Rozrzadzik nowiutki, można śmigać Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Wiesz ja emerycko nie umiem jeździć, więc tylko litr różnicy Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Miasto (normalnie): 9-10 Miasto but: 10-11 Trasa 160+: 8-9 Wszystko na serii i paliwie verva ON
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Możesz napisać jak dokładnie sprawdzić poduchę silnika? Też ja obstawialem. Szkoda, że nie zmieniłem od razu jak wyjechał silnik. Tak, wszystko wsadzilem nowe olej zalalem tylko castrol bo miałem jeszcze nie wyjezdzony ale po przejechanej dyszce zmienię na motula. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Wyjechał motorek, wymieniłem rozrząd (łańcuszki posiadały luzy) ale dźwięk niestety nie ustał... Teraz dźwięk jest jakby cichszy... Jestem pewien, że to nie sprawa samego motoru, bo ten pracuje bardzo ładnie. Zauważyłem, że przy zmianie biegu z 1 na 2 słychać dziwny dźwięk jakby po stronie kierowcy... Może to mieć coś wspólnego?
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
ja wymieniam sam osobiście ale w warszawie mogę polecić Ci radar garage na cybernetyki.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Generalnie warto pomodzić nawet nie dla zwiększenia mocy a samego spalania? jak to wygląda przed i po?
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Mi w trasie pali 8.6l w serii na zapiętym tempomacie przy 180/h
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Musi mu solidnie dawać popalić Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Adam, sprawdzales fis? W każdym z cykli trzeba tyle doliczyć? Zastanawia mnie właśnie fakt prawdziwości spalania na fisie. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk