Treść opublikowana przez 1szewczi90
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czy mogę poprosić o rozkodowanie jeszcze jednego nr VIN? VIN: WVWZZZ9NZ3D155623
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WIELKIE dzięki! Pozdrawiam. p.s. sorki za spam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Pilna sprawa mam prośbę o sprawdzenie VIN czy auto posiada szyber dach. Mam tylko vin. Nie mam foto wlepki. VSSZZZ3RZAR014179
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
A co regulalnie robisz ze skorami? Ja mam pierwszy raz skorzane fotele i na poczatek chce je wyszyscic a dalej zobaczymy. Czyszenie skor to aplikacja srodka i szorowanie szczoteczka a nastepnie zbieranie inna szmatka brudu i tak ponownie? Dobrze mysle.?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Witam, mam pytanie jakim środkiem i jakiej firmy wyczyścić skórzane fotele? kolor skóry szary,, wstępnie przejrzałem środki od RR CUSTOMS oraz od ADBL, ma ktoś coś do polecenia sprawdzonego?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Softa cenię za to że długo się utrzymuje i pięknie odprowadza wodę, jest na prawdę trwały ale jedno mi w nim nie pasuje - trzeba sporo czasu poświęcić na jego docieranie, nie ma mowy że na szybko oblecisz sobie auto i zadowolony Zaś Collinite 467s łatwiejszy w aplikacji można dużo szybciej nim obskoczyć auto, efekt też fajny, również dobrze odprowadza wodę ale nie jest tak trwały jak soft99 - jeden deszcz czy jedno mycie i już nie ma tak spektakularnego odporwadzania wody jak po soft99, na serio jak ktoś ze dwa razy w miesiącu stosuje soft99 to lakier tak fajnie jest chroniony i kropelkuje cały czas na super poziomie Na tą chwilę straciłem wenę na mega pielęgnację auta więc brał bym colina bo praca z nim to łatwizna. House of Wax Sapphire 100ml wosk twardy carnauba 9259580933 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 108,99 zł - House of Wax Sapphire 100ml wosk twardy carnauba (9259580933). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! coś takiego? przyznam szczerze że pierwszy raz widzę, jak trwałość? daje radę? jak byś go porównał do tych co wyżej wymieniłem?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Siemano, co polecicie jaki wosk? Miałem już Softa99 oraz Collinite 476s. Jaki następny? Z tych co mam jestem zadowolony ale chcę coś nowego równie dobrego czy nawet lepszego. Przez myśl przeszło mi to:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam Posiadam takie radio: Chciałbym je wymienić na takie: Ogólnie to na podłączeniu navi to mi nie zależy, bardziej wizualnie chcę mieć takie radio. No jeszcze mi się w tym podoba że można muzykę z karty pamięci odpalić no i wiadomo fajny wyświetlacz itp. Chce się dowiedzieć czy to wymienię na zasadzie wyjmij stare radio włóż takie z wyświetlaczem.? Proszę o pomoc.
-
Zmiana fabrycznego radia na taki zestaw z wyświetlaczem (navi) oryginał - pytanie do Was
Witam Posiadam takie radio: Chciałbym je wymienić na takie: Ogólnie to na podłączeniu navi to mi nie zależy, bardziej wizualnie chcę mieć takie radio. No jeszcze mi się w tym podoba że można muzykę z karty pamięci odpalić no i wiadomo fajny wyświetlacz itp. Chce się dowiedzieć czy to wymienię na zasadzie wyjmij stare radio włóż takie z wyświetlaczem.? Proszę o pomoc.
-
Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi
Tak, fis pokazuje otwarte drzwi gdy są otwarte. Oświetlenie w podsufitce też działa razem z drzwiami. Jeszcze mam to doświetlanie w halogenach jak zamykam otwieram auto to mam pytanie bo otwieram auto to halogeny się zapalają ale gdy otworzę drzwi kierowcy to halogeny gasną odrazu. Tak ma być?
-
Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi
Auto kupione niedawno. Już z niedziałajàcymi lampkami. Ok podłączy się pod kompa.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Montaż wyjąć i wsadzić te? Nic nie trzeba kombinować?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Jaki koszt tych lampek w ASO?
-
Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi
witam, gdzie szukać przyczyny? Bo nie działa mi oświetlenie na nogi podczas otwierania drzwi... tak samo czerwone lampki ostrzegawcze te na bokach drzwi też się nie zapalają. Ktoś chyba coś grzebał przy tym bo prawa lampka pasażera na przodzie to w zasadzie jej nie ma, nie ma tego plastiku gdzie się wkłada zarówkę... tylko kable widzę no i miejsce na lampkę.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Witam, jakie dobre ledy kupić do oświetlenia tablicy rej? Ja chcę kupić takie porządne żeby nie błyskały po tygodniu... no i jeszcze jedna kwestia nie chce aby oświetlały mi cały tył i dół samochodu... czy może całkiem nowe lampki?
-
Do czego są te przyciski na kierownicy? "MODE" i ten drugi przycisk. Daje zdjęcie.
A co z tym USB? Wie ktoś? Czy odpalę muzykę z pendrive?
-
Do czego są te przyciski na kierownicy? "MODE" i ten drugi przycisk. Daje zdjęcie.
No to tak robiłem i nic nie znajduje... myślałem że może trzeba coś ''poklikać'' i dopiero wyszuka.
-
Do czego są te przyciski na kierownicy? "MODE" i ten drugi przycisk. Daje zdjęcie.
A jak polecisz sprawdzić czy moge połączyć telefon? W schowku jest jeszcze wejście na usb ale też nie wiem czy jest to tylko jako gniazdo ładowania czy też muzykę można odpalić? Radio mam takie jeśli to coś mówi...
-
Do czego są te przyciski na kierownicy? "MODE" i ten drugi przycisk. Daje zdjęcie.
Mode u mnie pokazuje no function czyli co nic tam nie ma? Kurde liczyłem na BT czyli co tego nie ma?
-
Do czego są te przyciski na kierownicy? "MODE" i ten drugi przycisk. Daje zdjęcie.
Cześć mam pytanie do czego są te przyciski? Mode i ten drugi. Myślałem że to BT zestaw głosno mówiący ale telefon nic nie wyszukuje. Po naciśnięciu mode pokazuje się napis "no function" a na tym drugim zadnej reakcji.
-
Przednia szyba - ACOUSTIC
Witam Posiadam taka szybę przednią ACOUSTIC co to tak naprawde oznacza/daje? Jest ktoś w temacie?
-
Czy to radio ma wbudowaną zmieniarkę na 6CD?
Ok dzięki za odp. Nie chce przyjąć kolenych CD ale opcje są żeby wybarć CD od 1 do 6 zapewne jest adaptacyjne ze zmieniarką w dodatkowej kieszeni.
-
Czy to radio ma wbudowaną zmieniarkę na 6CD?
Wiem że były takie radia co zjadały 6x cd na konsoli głównej.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No właśnie chyba kazdy kto decyduje się dolożyć BOSE to chce zeby bylo to jak fabryka.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja nie widzę innego tematu szczerze powiedziawszy... tutaj jest temat o montażu BOSE więc sądzę że ludzie wiedzą jak było przed założeniem więc mogą coś powiedzieć na ten temat.