Treść opublikowana przez 1szewczi90
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Producent: Liqui Moly Nazwa: Engine Flush - 2662 - PRO-LINE takie coś będzie pasowało do silnika benzynowego? ale płukanka jest w pełni bezpieczna dla silnika? bez płukanki wracanie do sytetyku nie ma sensu?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Słuchajcie jest taki problem jaki olej zalać do silnika 1.8T 150KM o oznaczeniu AWT. Przebieg około 120tys km. W książce serwisowej ktoś napisał długopisem 10W40 i cholera wie być może taki tam wlał bo się nie znał. Co teraz? Wolał bym wrócić do 5W40 lub 5W30 ale czy tak można? Coś tam czytałem że trzeba by zrobić płukankę (jaką?) i wtedy można bezpiecznie wrócić do pełnego sytetyku. No i jaki sytetyk wybrać co tam najbardziej pasuje powiedzcie z doświadczenia. Pozdrawiam
-
Naprawa zaczepu podłokietnika.
Ja mam pytanie, bo tak w wersji bez podłokietnika (przedniego) co trzeba zrobić żeby wstawić fabryczny podłokietnik? Na allegro sprzedają dużo ori podłokietników ale czy on podejdzie do tunelu bez podłokietnika fabrycznego? Tunel trzeba drugi dać? Czy jak to wygląda?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam. Nie mialem nigdy porownania miedzy tradycyjnym naglosnieniem w a4 b6 a naglosnieniem od bose w fabrycznym a4 b6? Z tym systemem bose jest na prawde kolosalna roznica na korzysc?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A te 2.0 FSI 150km tak samo maja apetyt na olej silnikowy?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
pewne straty? to w moim 1.8 zwykłym akceptuję stratę 0.8litra oleju motul 5w40 na 15.000 tys km. ale nie dolewka na trasie warszawa lublin.... tak jak tu niektórzy piszą
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Drama totalna. Zastanawiałem się nad tą jednostką ale chyba moje wahania zostały rozmyte
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nawet takie z przebiegiem załóżmy prawdziwym bagatela 100tys km?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam, czy jest tu ktoś kto nie ma problemu z braniem oleju w 2.0 131KM? Oraz czy w B6 w każdym roczniku jest ten problem z braniem oleju? np. w 2004 roku nic nie zmieniono w tym temacie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Pochodze z woj. LUBELSKIEGO. Pozdrawiam.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Chełm On 4.25 95 4.58 98 4.83 Lpg 1.69