Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1szewczi90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1szewczi90

  1. Producent: Liqui Moly Nazwa: Engine Flush - 2662 - PRO-LINE takie coś będzie pasowało do silnika benzynowego? ale płukanka jest w pełni bezpieczna dla silnika? bez płukanki wracanie do sytetyku nie ma sensu?
  2. Słuchajcie jest taki problem jaki olej zalać do silnika 1.8T 150KM o oznaczeniu AWT. Przebieg około 120tys km. W książce serwisowej ktoś napisał długopisem 10W40 i cholera wie być może taki tam wlał bo się nie znał. Co teraz? Wolał bym wrócić do 5W40 lub 5W30 ale czy tak można? Coś tam czytałem że trzeba by zrobić płukankę (jaką?) i wtedy można bezpiecznie wrócić do pełnego sytetyku. No i jaki sytetyk wybrać co tam najbardziej pasuje powiedzcie z doświadczenia. Pozdrawiam
  3. Ja mam pytanie, bo tak w wersji bez podłokietnika (przedniego) co trzeba zrobić żeby wstawić fabryczny podłokietnik? Na allegro sprzedają dużo ori podłokietników ale czy on podejdzie do tunelu bez podłokietnika fabrycznego? Tunel trzeba drugi dać? Czy jak to wygląda?
  4. Witam. Nie mialem nigdy porownania miedzy tradycyjnym naglosnieniem w a4 b6 a naglosnieniem od bose w fabrycznym a4 b6? Z tym systemem bose jest na prawde kolosalna roznica na korzysc?
  5. A te 2.0 FSI 150km tak samo maja apetyt na olej silnikowy?
  6. pewne straty? to w moim 1.8 zwykłym akceptuję stratę 0.8litra oleju motul 5w40 na 15.000 tys km. ale nie dolewka na trasie warszawa lublin.... tak jak tu niektórzy piszą
  7. Drama totalna. Zastanawiałem się nad tą jednostką ale chyba moje wahania zostały rozmyte
  8. Nawet takie z przebiegiem załóżmy prawdziwym bagatela 100tys km?
  9. Witam, czy jest tu ktoś kto nie ma problemu z braniem oleju w 2.0 131KM? Oraz czy w B6 w każdym roczniku jest ten problem z braniem oleju? np. w 2004 roku nic nie zmieniono w tym temacie?
  10. Witam. Pochodze z woj. LUBELSKIEGO. Pozdrawiam.
  11. Statoil Chełm On 4.25 95 4.58 98 4.83 Lpg 1.69

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.