Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszaq92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszaq92

  1. Witam, miałem stuki po lewej stronie z przodu, jak się okazało była to pęknięta guma na wahaczu dolnym tylnym lewym. I tutaj pojawia się pytanie: czy wymieniać cały wahacz, czy można tylko tą gumę?
  2. żadnego krawężnika nie zaliczyło, pojadę na stację diagnostyczną i zobaczymy co tam powiedzą problem rozwiązany, pęknięta guma na wahaczu dolnym tylnym lewym. Czy to oznacza że muszę wymienić cały wahacz?
  3. Witam, Dziś wyjeżdżając z garażu i jadąc po prostej powierzchni poczułem jak coś ''lata'' tak jakby luzem po lewej stronie z przodu, jest to na razie słabo wyczuwalne ale jednak, na dołach już tego nie słychać w ogóle. Co to może być?
  4. miszaq92 odpowiedział(a) na tipmaniak temat w Audi A4 B6/B7
    kolega ma LUKa i już ponad 180 tysięcy zrobił bez problemu
  5. Witam, Jeśli bym dokupił fabryczny woofer w boczek to czy trzeba ciągnąć kable? Czy one są już gdzieś tam ulokowane?
  6. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w 1.9TDI
    dzięki
  7. miszaq92 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Otóż problem polega na wciśnięciu pedału gazu (szczególnie 1,2 i 3 bieg) wciskam pedał gazu i reaguje po jakiejś sekundzie i zrywa, czego to może być objaw? Czy może za bardzo jestem wyczulony?
  8. Ktoś mi może napisać, który bezpiecznik to ten od pompki spryskiwaczy?
  9. miszaq92 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dzisiaj, parkując w garażu usłyszałem odgłos z rozrządu, co prawda cicho ale jak sie dobrze wsłuchać to słuchać takie (podam przykład) szur...szur....szur...szur kropki to oczywiście przerwa. Co to mogło by być? Rozrząd kompletny ze wszystkim wymieniany kilka dni temu.
  10. Dzięki póki co to malowanie plastików i felgi na lato
  11. Dzieki Od czego wlasciwie jest przycisk econ?
  12. No cóż, może i Ja się pochwalę Na początek może zaczne od mniejszego poprzednika czyli: no i auto właściwe 1.9 TDI 130KM Rok: 2003 Skrzynia 6 biegowa Przebieg: 165000 Sporo się auta naszukałem, w końcu trafiłem. 1 właściciel za granicą od nowości, rocznik 48. Przebieg sprawdzany na wszystkie możliwe sposoby, w 100% oryginalny. Blacharsko sprawdzany 3 różnymi miernikami lakieru po 15/20 razy na każdą część, nie malowany, nie bity itp, itd. Po sprowadzeniu wymienione wszystko co powinno być czyli: -Kompletny rozrząd -Wszystkie klocki (Bosch) -Olej Castrol 5w30 -Wszystkie filtry (Bosch) Z wyposażenia: - Climatronic - AIRBAG x6 - Radio - ABS - ESP - Felgi aluminiowe - El. Ster. Szyby - El. Reg. Lusterka - Centralny zamek z pilotem - Regulacja kierownicy - Wspomaganie kierownicy - Halogeny Co prawda wyposażenie może ubogie, ale mi wystarczy Co w planach? Sam nie wiem Zima idzie, więc na razie na spokojnie czyli jakieś kapcie a na wiosne większa felga i malowanie dokładek w kolorze nadwozia
  13. Witam, Problem polega na tym, że gdy próbuję spryskać szybę to... no właśnie, nic. Nie słychać nawet silniczka. Co to może być?
  14. Profilaktycznie chciałbym zapytać jak wygląda koszt dwumasy i sprzęgła + robocizna tak średnio? Dzięki Bogu, na razie objawów nie mam...
  15. Witam, Mam kolejne pytanko, gdy odpalam auto zawsze włączają mi się wentylatory z przodu, oba na raz i tak samo gdy gaszę silnik to jeszcze się kręcą 10 sekund, czym to może być spowodowane? Czy może tak ma być?
  16. Oczywiście znam złotą zasadę ''jak dbasz tak masz'' to mój ósmy diesel.
  17. No wlasnie ostatnio wymienialem i mialem max stan, sprawdze jutro rano i dam znac Jesli bedzie nadal max to wypuszczac troche zeby byl stan?
  18. no on stwierdził ''ooo z półtorej litra'' samochód trochę stał bo był sprowadzony, mogło to mieć jakiś wpływ? tak samo wymieniałem niedawno olej i był max stan, może to się jakoś przekładać? Co robić?
  19. Witam, dzis mechanik wymienial mi rozrzad i po odbiorze samochodu powiedzial zebym zbieral na turbine bo odlaczyl przewod od intercoolera do turbiny bylo duzo oleju. Czy to faktycznie padajaca turbina? Czekam na odpowiedz.
  20. wersja może i uboga ale samochód rewelacja
  21. dzięki bardzo greg
  22. dokładnie tak nitroo, z tyłu też ich nie mam w drzwiach. Co prawda nie lubie wybajerowanych samochodów, ale fakt... jest uboga dość jeżeli chodzi o wyposażenie
  23. Witam, Pytanie brzmi: gdzie on jest? otwieram boczek a tam nic, od strony kierowcy jest zabudowa materiałowa a od strony pasażera (mam na myśli oczywiście bagażnik) też nic nie ma. Kto mi powie w którym dokładnie miejscu się znajduje? no chyba że go nie mam.
  24. dzięki za odpowiedź, na razie oddam do mechanika niech on to oceni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.