Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszaq92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszaq92

  1. Czyli samo czyszczenie? Pomoze to na jakis czas?
  2. Witam, jak w temacie. Auto dymi na czarno. Egr mocno brudny wiec na srode jestem umowiony na czyszczenie i tu pytanie. Czy tylko go wyczyscic czy rowniez dodatkowo zaslepic, czy samo czyszczenie pomoze? Wiem ze jesli cieknie z klapy gaszacej to nie moge zaslepic. Czy mechanik mi to dokladnie sprawdzi? Co jesli zaslepi a klapa gaszaca będzie ciekla? Prosze o porady.
  3. Ja bym Ci radził znaleźć dobrą stację diagnostyczną, ewentualnie kompetentnego mechanika (najlepiej z szarpakami) który by miał czas żeby to dokładnie sprawdzić. Mi coś stuka od początku kupna praktycznie i nikt nie zdiagnozował co to, takich mam tu mechaniorów Powodzonka.
  4. Tomnik już wrócił z urlopu? Orientuje się ktoś?
  5. sprawdź dokładnie wahacze, potrafią dobrze telepać
  6. Cóż, ciężko wywróżyć... najlepiej zacznij od najprostszych rzeczy typu sprawdzenie czy masz dokręcone koła, czy nie masz krzywej felgi.
  7. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w Audi A4 B6/B7
    Aż taki głupi nie jestem kazde inne.
  8. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w Audi A4 B6/B7
    Bylem na szarpakach w przeciagu 2 miesiecy 5 razy, ostatnio tydzien temu i za każdym razem nic nie wyszło.
  9. miszaq92 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam taki problem ze jak skrecam kola max np w lewo i ruszam to auto sie buja na boki. Czym to moze byc spowodowane? Dodam jeszcze ze cos stuka ciagle w lewym przodzie i obstawiam wahacze dolne. Czy to one mogs być winowajca?
  10. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w 1.9TDI
    Tyle, że ja mam AVF i mi nie wyje, a piszczy
  11. miszaq92 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    A spróbuj domknąć zamkniętą szybę przy odpalonym silniku i zobacz czy zaćwierka mocniej, jeśli tak to myślę że rozrząd można wykluczyć.
  12. miszaq92 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Podobna sytuacja. Też nie wiem co to może być... jestem umówiony na warsztat 10 sierpnia. A może być: rolka, napinacz, łożysko alternatora, sprzęgło jednokierunkowe alternatora i wiele innych...
  13. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w 1.9TDI
    Mam nadzieję ze posprawdzaja i wymienia co trzeba...
  14. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w 1.9TDI
    Jaki jest koszt naprawy takiego sprzegielka?
  15. Wpadnę swoim ciągniczkiem 14go a tak w ogóle to witam wszystkich
  16. miszaq92 odpowiedział(a) na miszaq92 temat w 1.9TDI
    Wygląda to tak. Po włączeniu klimy sytuacja się nie zmienia. /edit Cóż, byłem u mechanika, niby stwierdził że to łożyska alternatora, umówiłem się już na wymianę... mam nadzieje że pomożę, jak myślicie ile mniej więcej za taką robociznę ze wszystkim?
  17. Powiem Ci szczerze, że efektu ze 130mm nie będzie żadnego, nawet z wszelkiego rodzaju Hertzów i innych głośników, najgorsza 165mm zagra lepiej jak najlepsza 130mm, więc jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to pobawił bym się w rezanie i wstawienie czegoś ze 165.
  18. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/ /kolego opti, minute szybszy byłeś
  19. Powiem Ci tak, wszystko jest kwestią gustu i robisz tak, ażeby podobało się Tobie a nie innym, to z jednej strony...a z drugiej to Ja bym bardziej poszedł w zwykłe po fl, niż brać chińskie angel eyes, co do pasowania w miejsca oryginalnych to będą pasowały, tyle że kwestia z kostkami może już wyglądać inaczej
  20. Jeden i drugi jest w porządku. Kolega ma STAGA z wtryskami hana w b6 1.8t BEX 190KM i nie narzeka
  21. miszaq92 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Sprawa jest tego typu - coś ćwierka, zaczyna to być irytujące, zakładam że to żaden z pasków gdyż kiedy na postoju domykam zamkniętą szybę to zaćwierka mocniej, czyżby alternator? Coś mi kolega wspominał że to mogą być łopatki alternatora, jaki jest ewentualny koszt naprawy?
  22. Ja wrzucam przy 85/90 i jest ok
  23. miszaq92 odpowiedział(a) na tomek29 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź czy nie leją te amory, jeżeli widać olej spod osłon to możliwe że to amortyzatory, choć na to akurat reguły nie ma, nie sprawdzisz ich w 100%, stukać też mogą drążki, wahacze, maglownica... jest tego troche.
  24. miszaq92 odpowiedział(a) na tomek29 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja miałem taki, że myślałem że stukają amortyzatory, wymieniłem i stuka nadal tak samo a pewność masz, że to aby amory?
  25. ja zmieniłęm teraz 2 z 4 przednich wahaczy bo reszta była okej na TRW jeździ ktoś ? ile najwiecej na nich zrobiliście ? Na TRW myślę że zrobisz dosyć sporo kilometrów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.