Treść opublikowana przez miszaq92
-
[B6 AVF] Kręci ale nie odpala - Rozwiązany: Akumulator !
Skoro z kabli łapie Ci od razu to diagnoza jest prosta - akumulator. Wymień i wsio, będzie palił normalnie.
-
[B6 AVF] Kręci ale nie odpala - Rozwiązany: Akumulator !
Świecąca się kontrolka ESP świadczy o spadku napięcia podczas rozruchu, także stawiałbym na akumulator
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Rolka albo napinacz, ewentualnie sprzegielko alternatora.
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Pany, filtr powietrza kraft, dobre to? Dzisiaj zalozylem. W sumie wczesniej filtron ale zbytniej roznicy w wykonaniu nie zauwazylem.
-
A4 B6 nie reaguje na pedał gazu
na allegro jest tego pełno
-
Tył auta leży . Od czego ?
Amortyzator nie ma nic wspólnego z wysokością auta, zrób zdjęcie i pokaż jak to wygląda.
-
Czy jest coś wspólnego?
Wytargaj wszystko z środka, co Ci sie nada to wsadzisz a resztę sprzedasz
-
Opony Zimowe- Na czym jezdzicie!, Co sobie chwalicie!
No Ja jeżdżę na Dębicy Frigo 2 bodajże 195/65/15, aczkolwiek nie chwale ich sobie Takie najlepsze z najtańszych, na śnieg w miarę dobre ale dosyć głośne.
-
Stuka/Puka w ciepłe dni, w zimne nie. O co chodzi?
Witam panowie, Sprawa jest tego typu, bo borykam się już długi czas. Auto w normalne ciepłe dni podczas jazdy puka/stuka jest to odczuwalne na lewym kole, kiedyś było to na wolniejszych prędkościach a teraz już bez różnicy, ale dziś... zrobiłem test, jako że temperatura 5/7 stopni, przejechałem 20km i o dziwo nic nie pukało ani nie stukało... Czym to może być spowodowane? Amory mam nowe, końcówki drążków nowe, przeguby posprawdzane. Może ta guma na sworzniach w gorące dni nagrzewa się szybciej i dlatego puka? Nie mam pomysłu...
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Ja mam problem tego typu ze mi stuka po lewej stronie nawet na prostej drodze. Końcówki nowe, amory nowe. I mam tez dziwny objaw jak wjezdzam na rondo i jade w lewo to samochod kolysze mocno na boki. Wahacze?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ktos poleci jakąs sprawdzoną aukcje na allegro z wahaczami ms?
-
Co sądzicie o tych felgach ?
Nie ma foto
-
AVF problem z odpalaniem po trasie
Odłącz czujnik temperatury, jeśli będzie git to czujnik, jeśli problem będzie nadal to porobić pomiary pompowtrysków, jeśli z kolei tu też będzie git to spróbuj podłaczyć inny aku.
-
Duże spalanie 1.9 [b7 bke]
Może po prostu wymień filtr paliwa
-
Witam
Nic Ci nie da taka zmiana, nawet nie zawracaj sobie gitary.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie chce zalozyc MS. Pojezdzi na tym trochę? Czy laczniki ms sa w porządku czy raczej wsadzic lema? Ktos na forum handluje wahaczami ms?
-
Cóż to takiego?
Dzieki
-
Cóż to takiego?
Dzis sprzatajac auto natknalem sie na cos takiego w boczku w bagazniku. Ktos mnie oswieci co to jest?
-
A4 B7 2006 3.0 TDI ASB - sprzęgło się ślizga
624 3311 00
-
Olej 10w40 na 5w40 ?
Mhm doradz mu jeszcze zeby sam sie za ta plukanke bral, na pewno niczego nie sp***doli
-
Co wymieniać przy okazji wymiany rozrządu ?
Tlumik drgan mozesz a termostat sobie odpusc jesli nie ma oznak awarii.
-
Co wymieniać przy okazji wymiany rozrządu ?
Pasek gates albo conti
-
Olej 10w40 na 5w40 ?
Nie baw się w płukanke, wymień normalnie na 5w40 obojętnie jakiego producenta z tych które podałeś i będzie dobrze.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ktoś się wybiera?
-
Stuknięcie/przeskoczenie przy skręcie w lewu
sprawdź sobie łączniki stabilizatora.