Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszaq92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszaq92

  1. Skoro z kabli łapie Ci od razu to diagnoza jest prosta - akumulator. Wymień i wsio, będzie palił normalnie.
  2. Świecąca się kontrolka ESP świadczy o spadku napięcia podczas rozruchu, także stawiałbym na akumulator
  3. Rolka albo napinacz, ewentualnie sprzegielko alternatora.
  4. Pany, filtr powietrza kraft, dobre to? Dzisiaj zalozylem. W sumie wczesniej filtron ale zbytniej roznicy w wykonaniu nie zauwazylem.
  5. na allegro jest tego pełno
  6. Amortyzator nie ma nic wspólnego z wysokością auta, zrób zdjęcie i pokaż jak to wygląda.
  7. Wytargaj wszystko z środka, co Ci sie nada to wsadzisz a resztę sprzedasz
  8. No Ja jeżdżę na Dębicy Frigo 2 bodajże 195/65/15, aczkolwiek nie chwale ich sobie Takie najlepsze z najtańszych, na śnieg w miarę dobre ale dosyć głośne.
  9. Witam panowie, Sprawa jest tego typu, bo borykam się już długi czas. Auto w normalne ciepłe dni podczas jazdy puka/stuka jest to odczuwalne na lewym kole, kiedyś było to na wolniejszych prędkościach a teraz już bez różnicy, ale dziś... zrobiłem test, jako że temperatura 5/7 stopni, przejechałem 20km i o dziwo nic nie pukało ani nie stukało... Czym to może być spowodowane? Amory mam nowe, końcówki drążków nowe, przeguby posprawdzane. Może ta guma na sworzniach w gorące dni nagrzewa się szybciej i dlatego puka? Nie mam pomysłu...
  10. Ja mam problem tego typu ze mi stuka po lewej stronie nawet na prostej drodze. Końcówki nowe, amory nowe. I mam tez dziwny objaw jak wjezdzam na rondo i jade w lewo to samochod kolysze mocno na boki. Wahacze?
  11. Ktos poleci jakąs sprawdzoną aukcje na allegro z wahaczami ms?
  12. Odłącz czujnik temperatury, jeśli będzie git to czujnik, jeśli problem będzie nadal to porobić pomiary pompowtrysków, jeśli z kolei tu też będzie git to spróbuj podłaczyć inny aku.
  13. Może po prostu wymień filtr paliwa
  14. miszaq92 odpowiedział(a) na Adix1212 temat w Audi A4 B5
    Nic Ci nie da taka zmiana, nawet nie zawracaj sobie gitary.
  15. Panowie chce zalozyc MS. Pojezdzi na tym trochę? Czy laczniki ms sa w porządku czy raczej wsadzic lema? Ktos na forum handluje wahaczami ms?
  16. Dzis sprzatajac auto natknalem sie na cos takiego w boczku w bagazniku. Ktos mnie oswieci co to jest?
  17. miszaq92 odpowiedział(a) na jary1982 temat w 1.8T
    Mhm doradz mu jeszcze zeby sam sie za ta plukanke bral, na pewno niczego nie sp***doli
  18. Tlumik drgan mozesz a termostat sobie odpusc jesli nie ma oznak awarii.
  19. Pasek gates albo conti
  20. miszaq92 odpowiedział(a) na jary1982 temat w 1.8T
    Nie baw się w płukanke, wymień normalnie na 5w40 obojętnie jakiego producenta z tych które podałeś i będzie dobrze.
  21. sprawdź sobie łączniki stabilizatora.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.