Treść opublikowana przez miszaq92
-
Pasy 2010 rok?
Podluznice sa w dobrym stanie, nic nie bylo z nimi kombinowane, wiec?
-
Pasy 2010 rok?
Tzn gdzie i na co zwracac uwage?
-
Pasy 2010 rok?
Wnioskuje ze musial to byc grubszy wypadek?
-
Pasy 2010 rok?
A4 b6 2003, natomiast pasy 2010, jakieś sugestie?
-
1.9 tdi Avb głośniejszy od Avf
Jak i ile kosztuje to ustawienie katu wtrysku?
-
Gluche pukanie w silniku
Raz trzesie, raz nie trzesie. Generalnie samochod jedzie normalnie tylko czasami ma takie objawy
-
Gluche pukanie w silniku
Co to oznacza w tej sytuacji?
-
Gluche pukanie w silniku
Co jakis czas w zupelnej ciszy, gdy odpale silnik slychac takie gluche pukanie, rzadko sie to zdarza ale jest. Problem ustepuje gdy wcisne pedal sprzegla. Samochod nie traci mocy, ma moc. Co to moze byc?
-
Ściąga na prawo/lewo
Jak w temacie, strach samochodem jechać i wyprzedzać... to na prawo ściąga, to na lewo. Cały czas trzeba trzymać kierownice. Kierownica w pozycji normalnej, równo z kierunkiem jazdy, zawieszenie sprawdzone, luzy itp itd, ale ściąga. w poniedziałek jadę robić zbieżność choć nie wiem czy to coś pomoże. Ktoś coś poradzi?
-
Coś ''pyka'' znowu problem...
nie, koło jest napewno dobrze dokręcone, a te zaciski jak posprawdzać/klocki?
-
Coś ''pyka'' znowu problem...
a może on wydawać takie dźwieki pukania przy takiej jeździe? Z tego co się orientuje (moge sie mylić) to najbardziej go słychać przy skręcie kół więc nie wiem...
-
Coś ''pyka'' znowu problem...
Tak na szybko... Gdy jade powoli lub te 60/70 słychać jakby coś tam pukało na kole, coś jak luz. Tak samo przy ruszaniu z miejsca, pyk i dalej coś lata przy wolnej jeździe, już ręce opadają bo żaden mechanik nie widzi problemu.... Co to może być? Dodam jeszcze, że mam już rozwalony przegub zewnętrzny na lewym kole z przodu, czy to on może stanowić ten problem?
-
Wartości miernika lakieru
nie unoś sie, bo odlecisz
-
Wartości miernika lakieru
czyli 200-230 bez obaw? tyle że pryśnięty drugi raz?
-
Wartości miernika lakieru
mam taki mierniczek z allegro GL-1, czytałem że niby w porządku. Mi w niektórych miejscach pokazuje 130-170 a w niektórych 220-230, dlatego pytam
-
Wartości miernika lakieru
Jakie wartości powinien pokazywać miernik lakieru na B6 w przypadku oryginału, 2 warstaw i szpachli?
-
Jaka blacha?
W a4 b6 jest blacha stalowa czy aluminiowa?
-
Uszkodzony przegub wewnętrzny
do tego na zewnętrznym mam pękniętą gume, także 2 do wymiany
-
Uszkodzony przegub wewnętrzny
jaka jest cena takiego przegubu?
-
Uszkodzony przegub wewnętrzny
Witam, Okazało się, że mam uszkodzony przegub wewnętrzny, dlatego odczuwalne są stuki w zawieszeniu. Co może spowodować taki uszkodzony przegub? jakieś szkody w skrzyni biegów?
-
Pęknięta osłona przegubu.
Panowie nadal cos stuka po wymianie tulei wahacza :/ i dodam ze dzieje sie to gdy jade po rownej powierzchni, natomiast na dolach przy normalnej jezdzie nic nie slychac. Juz nie mam pojecia co to moze byc...
-
Pęknięta osłona przegubu.
bo dzisiaj wymieniłem tuleje wahacza dolnego tylnego, tak mi powiedziano na stacji diagnostycznej. Objawy miałem takie że słychać było lekkie stuki gdy jechałem wolno po prostej powierzchni, zobaczę po pracy czy coś pomogło
-
Pęknięta osłona przegubu.
objawami pękniętej gumy na przegubie mogą być stuki w zawieszeniu czy nie?
-
Pęknięta osłona przegubu.
Czy pęknięta guma (osłona) przegubu może powodować stuki w zawieszeniu czy tylko to typowe ''strzelanie'' przy skręcie?
-
Coś ''lata'' po lewej stronie
wymieniłem samą tulejkę, gdyż mam wahacze oryginalne jeszcze