Treść opublikowana przez miklaas
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
Oślepiac to może dziadzia w fiacie uno jak takie cos założy, ja mam idealna linie odcięcia, światła ustawione na stacji diagnostycznej, projektory z 2017 roku, spryski + auto poziom moge podeslac zdjecia Najpierw sie zastanowcie co piszecie za glupoty, fakt niby nie legalne ... ale temat był założony w innym problemie dziękuje za pomoc
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
dupe sciska
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
tak tak,temat ma inne zapytanie
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
haha za co
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
mam włożone takie cos wiec żadne żółte żarówki nie wchodzą w gre LED H7 Żarówka G POWER R1 prawdziwe 11000 LUMEN Gorzów Śląski - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Gorzów Śląski - LED H7 Żarówka G POWER R1 prawdziwe 11000 LUMEN, na Allegro.pl, za 380 zł w kategorii {Motoryzacja} - {Wyposażenie i akcesoria samochodowe}. Opinie i recenzje czy warto...
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
serio nikt sobie z tym nie poradzil??
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
a nie wystarczy cos takiego?? trochę słabo a jak ktoś montuje projektor bi led koito to tez musi mieć włożona żółta h7 która psuję cały efekt?? Rezystor - dekoder błędu CAN 5W 39 Ohm 12V pozycja Białystok - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Białystok - Rezystor - dekoder błędu CAN 5W 39 Ohm 12V pozycja, na Allegro.pl, za 10 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
ale po co mi jakieś żółte h7
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
tak odłączyłem wtyczkę od długich i wpiąłem tam przesłonę
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
jak przekoduje na xenon to nie będzie widzieć h7 długich??
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
kamil jakie h7?? pzrecierz teraz jest cewka zamiast h7 dlugich
-
Błąd przepalonej żarówki bixenon
Witam serdecznie, założyłem do mojej audi projektory bixenon (przedtem halogen h7)wszystko podłączone, cewki podłączone ale wywala błąd przepalonej żarówki świateł długich. Macie na to jakiś pomysł??Nie wiem czy dobrze rozumiem ale nie da się tego wyłączyć VCDSEM ani VAGIEM??
-
[B6 AWX] Falowanie obrotów, trzęsienie silnikiem
Rozwiazales kolego ten problem??
-
Projektor hella 3r g5
jaka srednice ma miec ten otwor pod 3 cale.>>>??
-
Projektor hella 3r g5
Na butelce wlanie mam założone ale strasznie długo idzie
-
Projektor hella 3r g5
MAM OSLONKE W REKU TYLKO CZYM??
-
Projektor hella 3r g5
SOCZEWKA ZAMONTOWANA TYLKO JAK I CZYM POWIEKSZYC OTWOR W ODBŁYSNIKU???
-
Projektor hella 3r g5
Witam serdecznie, montowal ktoś te projektory w fabrycznym reflektorze h7? Trzeba jakieś adaptery?Może trzeba gdzieś coś podpilowac??
-
Wycieraczki
Witam, mam taki problem iż po włączeniu wycieraczek najpierw idą w dol z 10 cm a potem wykonują normalny ruch .... co to moze być?? musiałem podnieść je wyżej bo jak są w prawidłowej pozycji to uderzają o kant maski ...
-
Adaptacja klimatronika
Witam, u mnie wszystko do niedawna działało, nagle klima zaczęła słabiej chłodzić.... wiec nabiłem czynnik.. jak się okazało nie chłodzi w ogóle... po jakim czasie zapalił sie ECON błędy na vagu 00604 00819 high presure sensor g65 30-00 open or short to b+ 001794 control module incorrect chassis vin number 35-00 PO adaptacji vinu nic sie nie zmienia albo ja coś źle robię....
-
[B6] Parowanie lamp
Witam, a podpowie ktoś jak zaradzić parowaniu nowego reflektora depo??
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
siema A soczewka razem z odbłyśnikiem (to co wyciągamy na tych 3 śrubkach) jest taka sama z lewej i prawej lampy?? Mogę wsadzić soczewkę z lewej lampy do prawej??
-
Xenon hid Philips
a co to ma do rzeczy hid czy xenon czy halogen, ważne żeby były dobrze ustawione na stacji A tak pyzatym to pytanie dotyczy czegoś innego
-
Xenon hid Philips
Witam serdecznie, na alledrogo znalazłem takie palniki podobno na licencji philipsa... http://allegro.pl/zarnik-xenon-h1-h7-hb3-hb4-h11-jakosc-philips-i6728450103.html Wiecie coś na ich temat?? świeca lepiej od tych tanich HIDów?Moze ktoś już z was je montował u siebie
-
NIE Działa Wyświetlacz FIS
problem rozwiązałem , sprawdź obudowę komputera ECU, ja mielaem pęknięta i zalewało go woda podczas deszczu, dosłownie parę kropel, uszczelniłem mocna taśma klejąca zbrojona i spokój