Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklaas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklaas

  1. Oślepiac to może dziadzia w fiacie uno jak takie cos założy, ja mam idealna linie odcięcia, światła ustawione na stacji diagnostycznej, projektory z 2017 roku, spryski + auto poziom moge podeslac zdjecia Najpierw sie zastanowcie co piszecie za glupoty, fakt niby nie legalne ... ale temat był założony w innym problemie dziękuje za pomoc
  2. dupe sciska
  3. tak tak,temat ma inne zapytanie
  4. haha za co
  5. mam włożone takie cos wiec żadne żółte żarówki nie wchodzą w gre LED H7 Żarówka G POWER R1 prawdziwe 11000 LUMEN Gorzów Śląski - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Gorzów Śląski - LED H7 Żarówka G POWER R1 prawdziwe 11000 LUMEN, na Allegro.pl, za 380 zł w kategorii {Motoryzacja} - {Wyposażenie i akcesoria samochodowe}. Opinie i recenzje czy warto...
  6. serio nikt sobie z tym nie poradzil??
  7. a nie wystarczy cos takiego?? trochę słabo a jak ktoś montuje projektor bi led koito to tez musi mieć włożona żółta h7 która psuję cały efekt?? Rezystor - dekoder błędu CAN 5W 39 Ohm 12V pozycja Białystok - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Białystok - Rezystor - dekoder błędu CAN 5W 39 Ohm 12V pozycja, na Allegro.pl, za 10 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
  8. ale po co mi jakieś żółte h7
  9. tak odłączyłem wtyczkę od długich i wpiąłem tam przesłonę
  10. jak przekoduje na xenon to nie będzie widzieć h7 długich??
  11. kamil jakie h7?? pzrecierz teraz jest cewka zamiast h7 dlugich
  12. Witam serdecznie, założyłem do mojej audi projektory bixenon (przedtem halogen h7)wszystko podłączone, cewki podłączone ale wywala błąd przepalonej żarówki świateł długich. Macie na to jakiś pomysł??Nie wiem czy dobrze rozumiem ale nie da się tego wyłączyć VCDSEM ani VAGIEM??
  13. Rozwiazales kolego ten problem??
  14. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6
    jaka srednice ma miec ten otwor pod 3 cale.>>>??
  15. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6
    Na butelce wlanie mam założone ale strasznie długo idzie
  16. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6
    MAM OSLONKE W REKU TYLKO CZYM??
  17. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6
    SOCZEWKA ZAMONTOWANA TYLKO JAK I CZYM POWIEKSZYC OTWOR W ODBŁYSNIKU???
  18. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam serdecznie, montowal ktoś te projektory w fabrycznym reflektorze h7? Trzeba jakieś adaptery?Może trzeba gdzieś coś podpilowac??
  19. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam taki problem iż po włączeniu wycieraczek najpierw idą w dol z 10 cm a potem wykonują normalny ruch .... co to moze być?? musiałem podnieść je wyżej bo jak są w prawidłowej pozycji to uderzają o kant maski ...
  20. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, u mnie wszystko do niedawna działało, nagle klima zaczęła słabiej chłodzić.... wiec nabiłem czynnik.. jak się okazało nie chłodzi w ogóle... po jakim czasie zapalił sie ECON błędy na vagu 00604 00819 high presure sensor g65 30-00 open or short to b+ 001794 control module incorrect chassis vin number 35-00 PO adaptacji vinu nic sie nie zmienia albo ja coś źle robię....
  21. miklaas odpowiedział(a) na BlackRider temat w Audi A4 B6
    Witam, a podpowie ktoś jak zaradzić parowaniu nowego reflektora depo??
  22. siema A soczewka razem z odbłyśnikiem (to co wyciągamy na tych 3 śrubkach) jest taka sama z lewej i prawej lampy?? Mogę wsadzić soczewkę z lewej lampy do prawej??
  23. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6
    a co to ma do rzeczy hid czy xenon czy halogen, ważne żeby były dobrze ustawione na stacji A tak pyzatym to pytanie dotyczy czegoś innego
  24. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam serdecznie, na alledrogo znalazłem takie palniki podobno na licencji philipsa... http://allegro.pl/zarnik-xenon-h1-h7-hb3-hb4-h11-jakosc-philips-i6728450103.html Wiecie coś na ich temat?? świeca lepiej od tych tanich HIDów?Moze ktoś już z was je montował u siebie
  25. problem rozwiązałem , sprawdź obudowę komputera ECU, ja mielaem pęknięta i zalewało go woda podczas deszczu, dosłownie parę kropel, uszczelniłem mocna taśma klejąca zbrojona i spokój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.