Treść opublikowana przez miklaas
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
herbi jakie masz założone oponki ze tak kręcisz kierownica?? u mnie jest to niemożliwe... zastanawiam się co się mogło zwalić..... po kupnie autka chodziło lżej
-
kierownica ciezko chodzi
Witam, od kilku dni zauważyłem ze w mojej b6 ciężko chodzi kierownica... Ale dzisiaj to juz masakra, jak wjeżdżam na rondo to ciężko wykonać skręt a o parkowaniu gdzieś pod hipermarketem już nie mowie, trzeba się wieszać na kierownicy... z pompy żadnych dziwnych odgłosów z maglownicy tez... płyn na maxa(nawet ponad stan) zielony taki znalazłem w schowku w autku.. Oponki 225\45 17 cali... dodam ze autko jest jakieś niższe niż seryjnie Co to moze byc??
-
Kontrolka ŁAdowania
ładowałem cała noc, zrobiłem na nowym regulatorze i szczotkach 30 km na trasie i nic, myślałem ze się musza dotrzeć ale niestety nic
-
Kontrolka ŁAdowania
Regulator napięcia założony nowy,szczotki nowe, kontrolka dalej świeci lądowania brak, nawet powiedział bym ze jest gorzej jak było wcześniej na mierniku 12,15 v a teraz po wymianie 11,80 v
-
Kontrolka ŁAdowania
ładowania nie ma, 12,15 V... pierwsze co zacznę od szczotek ale nie wiem czy to coś da bo wyżłobienia na wirniku już sa
-
Kontrolka ŁAdowania
Witam, dzisiaj zapaliła się kontrolka od ładowania, Pasek jest napięty i na miejscu... Jak przegazuje samochód na wyższych obrotach, nawet do 4 tys to kontrolka nie gaśnie czyli wykluczam problem szczotek ale dla pewności wyjąłem regulator i szczotki maja ok 5 mm gdy zdejmę klemę na odpalonym samochodzie to odrazu silnik gaśnie czyli BRAK ładowania Czy jakieś kable od rozrusznika są połączone z alternatorem??? ostatnio wymieniałem rozrusznik i morze coś pomieszałem...
-
ROZRUSZNIK PYTANIE
Witam Posiadam a4 1.9 tdi AHU . Rozrusznik z takiej samej tylko że w automacie będzie pasował???
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
jaki koszt tych poduszek??? sam wymieniałeś?? dużo roboty przy tym??
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
tak sorka nie doczytałem,
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
kolego a nie wyczułeś różnicy przy hamowaniu>>?? trzeba było kupić poduchy febi albo lemfolder to wibracje by pewnie całkowicie ustały
-
Poduszki silnika,skończyły sie?
kolego i co sprawdzałeś te poduchy??? u mnie tez podobnie silnik wyskakuje jak próbuję ruszyć na ręcznym. i cały dygocze na wolnych..
-
Przewody podciśnieniowe a4 b5
N75 Sprawny??
-
Poduszki do wymiany?
z tym odbojem miałem problemy, ta blacha się całkowicie odkręciła... i nie wiem czy ma być porostu przykręcona tak jak leci czy silnik unieść delikatnie np. na lewarku i wtedy ja przykręcić..???
-
Lampy poliftowe przednie
niee no ,zawsze to lepsze niż stare 18 letnie zaśniedziałe lampiory....
-
Poduszki do wymiany?
Dzisiaj sprawdzałem ten sposób na hamulcu ręcznym, przy próbie ruszenia(zaciągnięty rękaw) silnik wygląda jak by miał sie urwać.... - słowa mojej dziewczyny bo ona rzucała okiem..
-
Lampy poliftowe przednie
Jak mogą być nieszczelne klosze w całkiem nowych lampach>>>??? fakt te lampy to totalna porażka ale powinno być dobrze
-
Poduszki do wymiany?
mówie że drgania mi nie przeszkadzają tylko to szarpanie przy zmianie biegow tak tez słyszałem że jak poduszki to tylko ORI
-
Poduszki do wymiany?
u mnie tarcza Sachsa, faktycznie drgania nasilają sie wraz z temperatura silnika ale to mi nie przeszkadza, denerwuje mnie to szarpanie przy zmianie biegów, nie da sie spokojnie ruszyć,
-
Poduszki do wymiany?
Witam, jak sprawdzić najszybciej i najprościej poduszki silnika i skrzyni>?? czytałem coś na forum że na hamulcu ręcznym, obserwować czy silnik podskakuję.... ale to w benzyniaku .. W TDI tak samo>>?? Moim Problemem jest szarpanie przy zmianie biegów z 1 na 2 i z 2 na 3 najbardziej.... Sprzęgło nowe , łożysko nowe, Silnik na wolnych obrotach drga, we wnętrzu tez drgania na kierownicy i lewarku drgania ogólnie w całym wnetrzu
-
pompa paliwa mokra
I co kolego uporałeś się z problemem???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ten bolec podciac czy ten rowek?? bo bolec ma większa średnice niż ten rowek
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
Koralgol ten odbojnik z przodu trzeba jakoś specjalnie ustawiać??
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
może przepływka , może zapieczone turbo
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
hmmm u mnie za cholerę nie pasuje.... w dodatku bolec grubszy jak rowek:o
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
w lampie masz bolec od strony chłodnicy na dole lampy ,który podejrzewam ma wskoczyć w taki rowek przy chłodnicy w pasie przednim....