Treść opublikowana przez miklaas
-
po wymianie silnika nie odpala
a jeśli nie dochodzi??? co mogło się stać, w poprzednim motorze wszystko śmigało... paliwo na Lini wtrysków jest tak rozrząd ustawiony
-
po wymianie silnika nie odpala
tylko na chwile
-
po wymianie silnika nie odpala
początek tłoczeniaa tzn kat wtrysku???
-
po wymianie silnika nie odpala
Witam, moja audiczka 1.9 AHU po wymianie silnika nie odpala.... Przełożony został goły słupek ,wszystkie podzespoły zostały stare... Rozrusznik kreci ale nie odpala, na plaku odpala bez problemu, paliwo dochodzi, pompa sprawna, kompresja jest, wtryski sprawne.. W starym silniku miałem odłączone immo ,ale to chyba nie ma nic do rzeczy skoro zegary ani ECU nie były ruszane.... Błedy wykasowane Gdzie szukać przyczyny?>>??
-
Passat b5 tył
to chyba nie to forum kolego
-
Wymiana Silnika
700 plus silnik..... benzyniaki sa tansze
-
Wymiana Silnika
Autko na śląsku a ja w Gdańsku, ciekawe.... tylko ze na fakturze napisane mam że są moje części założone...... czyli mogą mi powiedzieć ze części miałem do d*py, mimo ze wszystko markowe
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tez sie żdziwiłem, ale prawda jest taka , żarówki za 20 zł doświetlaja droge tak samo jak te za 90 zł, w dodatku lepiej wygladaja z daleka bo maja delikatnie niebieska poświate a nightbrakery żółte.....
-
Wymiana Silnika
niestety rozrzad mi zle ustawili, zawory klepaly o tłok, fachowcy powiedzieli ze to popychacze klepia, okazało sie że klepały....zawory w tłoki, głowica zniszczon,blok przerysowany... Ratuje mnie tylko wymiana...(
-
Wymiana Silnika
Witam, Panowie jaką mniej więcej cenę liczą sobie warsztaty za wymianę silnika??? mi jeden z warsztatów krzyknął ok 1000 zł??? to dobra cenA???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
hehe akurat postojówki mam 24 LED CRE najmocniejsze , a tak sczerze to zwykle chinskie zaróki za 20 zł z niebieska banka świeca jaśniej od tych (jasniej ) dla mnie efekt taki sam jak nightbrakery
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
szkoda ze świecą żółtym światłem, pospieszyłem się troszkę z tymi żarówkami
-
Sylwestrowa awaria
Ale jak by się zawór urwał to bym słyszał przez chwile jak tłok w niego stuka..... nie wiem autko stoi u kumpla na garażu, da mi znać, czekam na telefon ale teraz pewnie wszystko jeszcze pijane:) aaa właśnie zaraz po tej awarii zaświeciła się(zaczęła migać) dioda wmontowana przy przełączniku do regulacji wysokości świateł. nie wiem co to czy to jest fabryczne czy ktoś to montował, ale to nie ma chyba nic do rzeczy
-
Sylwestrowa awaria
Witam, W sylwestra miałem do pokonania trasę GDAŃSK - KATOWICE.Niestety za Częstochową autko nagle zgasło, objaw taki jak gdyby brakło paliwa,ale na wskaźniku została jedna kreska wiec pomyślałem ze wskaźnik coś się zawiesił.Zjechałem na pobocze, próbuje odpalić, niestety bez skutku. Rozrusznik tylko cyknął ewidentnie czuć ze coś zablokowane...Autko na biegu ani drgnie,Zdjąłem osłony patrze paski ok rozrząd też, bokiem nic nie wyszło z bloku, Plamy oleju pod autem tez nie ma, olej na bagnecie jest..... Niestety autko 500 km ode mnie wiec wszystkie naprawy jedynie na telefon.... Panowie co się mogło stać?? Silnik się zatarł??
-
Co to za stukanie?
ja mam zalany właśnie Castrol..... muszę czym prędzej wypłukać i wymienić to g....
-
Co to za stukanie?
Ja obstawiałem szklanki...
-
Co to za stukanie?
hmmm taki metaliczny twardy dźwięk???
-
Kierunkowskazy POMOCY!
A więc tak...... podłączałem dzisiaj 2 przekaźniki, i obydwa wywalały bezpiecznik, wszystkie żarówki sprawne,z Przodu lampy nowe, z pilota kierunki działają(oprócz prawy przód).. MOja diagnoza jest taka- Zwarcie gdzieś na przewodzie od prawego przedniego kierunku Jutro sie za to wezme.......
-
Kierunkowskazy POMOCY!
próbowałem ruszać całą wiązka od kierunku, ale na marne, ciekawe gdzie ona dochodzi i jak biegnie bo bym wymienił przewody i wtedy może by pomogło.....
-
Kierunkowskazy POMOCY!
tak taka sama przy kierunkach i awaryjnych...
-
Kierunkowskazy POMOCY!
tak ,sprawdzałem kilkakrotnie, nawet jak by nie były wpięte ogóle to coś by tam działało np prawa strona, a tu nie ma nic...
-
Kierunkowskazy POMOCY!
jaki szperacz?? gdy chce wrzucić kierunek, słychać szybkie cykanie z włącznika świateł awaryjnych, gdy włączam awaryjne to samo, jak zamykam autko z pilota to mrugną wszystkie kierunki oprócz prawego przedniego w lampie
-
Kierunkowskazy POMOCY!
Witam, dzisiaj wymieniałem żarówki (H7) na parkingu pod Tesco, i po sprawdzeniu okazało się ze elegancko świecą,ale okazało się że nie mam kierunkowskazów i awaryjnych, przełącznik od awaryjnych tylko tyka..... co się mogło stać,?? bezpieczniki cale, jak zamykam auto lub otwieram z pilota to mrugną wszystkie oprócz przedniej prawej lampy .. ruszałem kablami i itp ale nic... pomóżcie nie mam już siły
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzisiaj bylem na ustawieniu świateł, + Osram night breaker efekt zaje...... :wink:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
czym się taki grill różni, >>?? Mam machę do wymiany bo puknięta,