Treść opublikowana przez miklaas
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Lampki Wymienione :D :D <a href=http://naforum.zapodaj.net/4df0d8e8e151.jpg.html><imgsrc=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4df0d8e8e151.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a> <a href='http://naforum.zapodaj.net/026f43360c56.jpg.html><imgsrc=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/026f43360c56.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a>
-
Co to za stukanie?
Witam Co to za stukanie?? Popychacze??? Dźwięk bardziej słychać przy zamkniętej masce
-
Silniczki Sterowania lamp
Witam , zakupiłem takie silniczki na szrocie (punto II) podobno maja posawac do lamp DEPO. Jak je sprawdzić>>??? http://www.directupload.net/file/d/4193/d3pi9brv_jpg.htm
-
Silniczki depo
czekam właśnie aż dojdą... ale ja mam stare przed liftowe
-
Silniczki depo
czyli śmiało ori poliftowe, pytam bo słyszalem że bardzo ciasno wchodzą,
-
Silniczki depo
Witam, Zakupiłem takie lampy: http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-b5-94-01-depo-komplet-lewa-praw-i5598940861.html Jakie kupic do nich silniczki ??? i jak je zamontować??
-
Silniczki Do Lamp LIFT
podobno z punto 2 albo skody fabii coś wyczytałem....
-
Silniczki Do Lamp LIFT
Witam, Czy silniczki ze starych lamp przed lift (97 r) będą pasowały do lamp Poliftowych??
-
Ori Lampy Xenon
gdzie kupić tą imitacje samo poziomu?? nie słyszałem o czymś takim, jak to wygląda>>>??? Spryski to widziałem nie ori- groszowa sprawa, Pytam o wszystko bo mieszkam w GD a pochodzę z drugiej strony polski i w razie jakikolwiek problemów nie mam zamiaru jeździć 600km po dowód
-
Ori Lampy Xenon
czyli lipa, dam sobie spokój z tymi xenami,
-
Ori Lampy Xenon
dowód się odbiera w tym mieście co się ma zarejestrowany samochód czy tam gdzie zabiorą???
-
Ori Lampy Xenon
Aż tak się czepiają??
-
Ustawienie kąta wtrysku 1.9tdi AHH 90KM, Trójmiasto
sam ustawie gdy tylko znajdę czas i narzędzia:D Ile płaciłeś za ustawienie tego kata???
-
Ori Lampy Xenon
czyli zwykłe lampy + xenon hid + spryski nie zda egzaminu przy kontroli???
-
Ori Lampy Xenon
dzieki za info... narazie mam dylemat na lampami
-
Ustawienie kąta wtrysku 1.9tdi AHH 90KM, Trójmiasto
wiesz pytam bo właśnie mam taka sytuacje jak ty, po wymianie rozrządu autko straciło na mocy, prosiłem o ustawienie kąta, zajeżdżam do domu podpinam kompa a tu 125!! i tez pali od cyka,
-
Ori Lampy Xenon
niestety ja to tylko wysyłka , nie znajdę czasu n odbiór
-
Ori Lampy Xenon
właśnie o to mi chodzi.... ;( trzeba brać zwykłe.... wszystkiego na szybko nie zaloze
-
Ori Lampy Xenon
ale jak kupie lampy pod xenon to nie założę w nich ,, narazie '' halogenów??
-
Ustawienie kąta wtrysku 1.9tdi AHH 90KM, Trójmiasto
i co ustawił idealnie>>>?? sprawdzałeś na Vagu??
-
Ori Lampy Xenon
czyli nie bedzie problemu jak kupie typowo lampy pod xenon czy zwykle po lifcie???
-
Ori Lampy Xenon
ori przetwornice są dobre>>>/?? czy kupić jakieś lepsze np 55 W >??
-
Kąt Wtrysku
kurrr a ja sie mordowałem jak głupi..... godzine z jedna śrubą
-
Kąt Wtrysku
to jest większe oczko??? nie zauważyłem różnicy...
-
Ori Lampy Xenon
hidy to są te żarniki co wchodzą w gniazdo z h7 ?? sorka ale jestem w tym temacie zielony, wszystko dowiaduje się z forum, lampy i tak kupie ori pod xenon, spryski na pewno zamontuje a z reszta zobaczymy..