Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklaas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklaas

  1. Lampki Wymienione :D :D <a href=http://naforum.zapodaj.net/4df0d8e8e151.jpg.html><imgsrc=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4df0d8e8e151.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a> <a href='http://naforum.zapodaj.net/026f43360c56.jpg.html><imgsrc=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/026f43360c56.jpg alt=hosting zdjęć zapodaj.net /></a>
  2. miklaas opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Co to za stukanie?? Popychacze??? Dźwięk bardziej słychać przy zamkniętej masce
  3. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam , zakupiłem takie silniczki na szrocie (punto II) podobno maja posawac do lamp DEPO. Jak je sprawdzić>>??? http://www.directupload.net/file/d/4193/d3pi9brv_jpg.htm
  4. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    czekam właśnie aż dojdą... ale ja mam stare przed liftowe
  5. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    czyli śmiało ori poliftowe, pytam bo słyszalem że bardzo ciasno wchodzą,
  6. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Zakupiłem takie lampy: http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-b5-94-01-depo-komplet-lewa-praw-i5598940861.html Jakie kupic do nich silniczki ??? i jak je zamontować??
  7. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    podobno z punto 2 albo skody fabii coś wyczytałem....
  8. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Czy silniczki ze starych lamp przed lift (97 r) będą pasowały do lamp Poliftowych??
  9. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    gdzie kupić tą imitacje samo poziomu?? nie słyszałem o czymś takim, jak to wygląda>>>??? Spryski to widziałem nie ori- groszowa sprawa, Pytam o wszystko bo mieszkam w GD a pochodzę z drugiej strony polski i w razie jakikolwiek problemów nie mam zamiaru jeździć 600km po dowód
  10. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    czyli lipa, dam sobie spokój z tymi xenami,
  11. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    dowód się odbiera w tym mieście co się ma zarejestrowany samochód czy tam gdzie zabiorą???
  12. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Aż tak się czepiają??
  13. sam ustawie gdy tylko znajdę czas i narzędzia:D Ile płaciłeś za ustawienie tego kata???
  14. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    czyli zwykłe lampy + xenon hid + spryski nie zda egzaminu przy kontroli???
  15. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    dzieki za info... narazie mam dylemat na lampami
  16. wiesz pytam bo właśnie mam taka sytuacje jak ty, po wymianie rozrządu autko straciło na mocy, prosiłem o ustawienie kąta, zajeżdżam do domu podpinam kompa a tu 125!! i tez pali od cyka,
  17. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    niestety ja to tylko wysyłka , nie znajdę czasu n odbiór
  18. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    właśnie o to mi chodzi.... ;( trzeba brać zwykłe.... wszystkiego na szybko nie zaloze
  19. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    ale jak kupie lampy pod xenon to nie założę w nich ,, narazie '' halogenów??
  20. i co ustawił idealnie>>>?? sprawdzałeś na Vagu??
  21. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    czyli nie bedzie problemu jak kupie typowo lampy pod xenon czy zwykle po lifcie???
  22. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    ori przetwornice są dobre>>>/?? czy kupić jakieś lepsze np 55 W >??
  23. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    kurrr a ja sie mordowałem jak głupi..... godzine z jedna śrubą
  24. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    to jest większe oczko??? nie zauważyłem różnicy...
  25. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    hidy to są te żarniki co wchodzą w gniazdo z h7 ?? sorka ale jestem w tym temacie zielony, wszystko dowiaduje się z forum, lampy i tak kupie ori pod xenon, spryski na pewno zamontuje a z reszta zobaczymy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.