Dzisiaj popatrze do tego przełacznika, ale obawiam sie ściagania tej kierownicy.... nie wiem czy bede mial wszystkie klucze do tego..
Wydaje mi sie że czy włoże przekaźnik od paska czu od skody to powinien śmigac...
dzisiaj bylem w sklepie , gosc miał przekaźnik od pasata b5 , wszystko to samo piny tak samo ale po zamontowaniu zaczoł dziwnie brzeczeć... może musi byc tylko przekaźnik do audi , nie mam pojecia
Witam serdecznie,
Dzisiaj w mojej audi gdy chcialem wrzucic lewy kierunkowskaz ,zaczeło sie dziwne brzęczenie z przełącznika świateł awaryjnych. lewa strona wogóle nie dzialala jeśli chodzi o kierunkowskazy ,z prawą wszystko ok. Czy uszkodzony jest ten przekaźnik??? wszytskie żarowki ok, bezpieczniki oki,