Treść opublikowana przez miklaas
-
Ori Lampy Xenon
no to ja wiem ale nie wiem czy poradzę sobie z odbłyśnikiem, pewnie trzeba cała lampę rozbierać czy rozklejać..... druga rzecz to ja się ma takie coś podczas kontroli?? nie sprawdzą oznaczeń na lampie???
-
Ori Lampy Xenon
Pytanie... Czy do lamp ori xenon mogę tymczasowo założyć żarówkę h7??? puki wszystkiego nie skompletuje??
-
Kąt Wtrysku
siema!! Próbowałem ustawić kat wtrysku ale niestety nie dałem rady odkręcić śruby w kole pompy,tej dolnej, duża nasadka nie wchodzi, druga ledwie ledwie poluzowałem ale to trzeba było obracać kołem po milimetrze żeby dobrze weszła... muszę załatwić mała nasadkę i wtedy pójdzie ,
-
CO TO JEST?
dziwne bo u mnie zmieniarki nie ma
-
CO TO JEST?
Witam, dzisiaj gdy zajrzałem pod licznik, zobaczyłem takie pudełko Co to jest?? Coś od centralki??? można to odłączyć??? http://prntscr.com/95mmb4 http://prntscr.com/95mn58
-
Ustawienie kąta wtrysku 1.9tdi AHH 90KM, Trójmiasto
siema, ustawileś ten kąt???
-
Kąt Wtrysku
troszkę mnie pocieszyłeś, muszę poszukać jakiegoś zaufanego warsztatu okolice Gdańska to tak ale wiesz pod blokiem tego nie będę robił..... bez garażu bida:)
-
Kąt Wtrysku
obawiam się że jak coś popier.... ze znakami to może zawór sie spotyka delikatnie z tłokiem..... taki dźwięk kiedyś miałem jak dawno temu wpadła nam nakrętka czy podkładka to komory spalania.... chyba to było w starej nysie
-
Kąt Wtrysku
Powiem ci że znaki na pompie się nie zgrywają o jakieś 5mm, na rozrządzie jeszcze nie sprawdzałem, po tej wymianie auto zaczęło dziwnie telekotac...
-
Kąt Wtrysku
Po wizycie tam jak podpiołem pod Vag-a to sie zszokowałem, ustawiali kąt na zegar, tak twierdzili, mozliwe że przez to autko wiecej pali??? i straciło na mocy??
-
Kąt Wtrysku
podobno jest dobrze, tak twierdzili w serwisie
-
Ori Lampy Xenon
eeee nikt nie odpowiada, dzwonilem pod inne to gościu mówił ze jest właśnie przerabiane gniazdo z h7 wiec lipa
-
Kąt Wtrysku
Lukasz Napewno... http://prntscr.com/956xfu ale autko pali od strzala, czy zimny czy ciepły, wogóle nie dymi z rury nawet jak mu depne, pewnie ma z 500 tys przejechane. Nie wiem czy poprawiać ten kąt czy nie ruszać, nie mam pojęcia
-
Ori Lampy Xenon
Widziałem je,, ale czemu jest napisane ze producent Hella, jak szukać to ori
-
Ori Lampy Xenon
oki postaram sie poszukac
-
Ori Lampy Xenon
Czyli najlepiej szukać lamp w których był montowany ksenon fabrycznie:) cholernie drogie sa
-
Ori Lampy Xenon
hmm a gniazda nie da się wymienić???? U ciebie to super wyglada,:D:D co to za grill ??? czarny mat>>>??
-
Kąt Wtrysku
pomyłka na wagu, naprawde mam 125, nie wiem juz komu tu wierzyc, mechanikowi czy VAG-owi
-
Ori Lampy Xenon
a co ma xenon do sprysków??? najważniejsza lampa Chadury89 ty masz ori lampy pod xenon??
-
Kąt Wtrysku
nie wiem czy będe sie w to bawił. obecnie kot wtrysku mam ustawiony na 125 gdzie na wagu sprawdzić tą dawkę paliwa??
-
Ori Lampy Xenon
czyli moźna powiedziec ze moge kupować śmiało byle jakie lampy ori poliftowe tak>>?? u mnie z kompletowaniem to jest kwestia jednej wypłaty, gorzej z czasem...... takie mam na oku http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lampy-przod-przednie-valeo-komplet-i5754017429.html
- Kąt Wtrysku
-
Ori Lampy Xenon
jak podczas kontroli sprawdzają ,, Samopoziom'' ???
-
Ori Lampy Xenon
Cholera ciezko tak wyszukać odpowiednich na allegro,, każdy cwaniak powie ze są dedykowane pod xenon
-
Ori Lampy Xenon
hmmm dobrze wiedziec, a do normalnych nie ma miejsca zeby przykrecic przetwornice od spodu???