Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklaas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklaas

  1. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    Spryskiwacze dalej nie działają:(
  2. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    Jak cie mogę prosić to daj linka do jakiejś dobrej pompki, najlepiej tej co ty masz bo w inter carsie jest widzę kilka...
  3. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    dzisiaj wyjąłem pompkę, ma takie nr 3b7 955 681 Postaram się na jutro kupić nowa dzięki za pomoc
  4. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    jaka pewność ze to pompka???
  5. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    kupiłem nowe zamienniki, dzisiaj podlanczalem pod pompkę w miejsce starego, zero psiknięcia,wysuwa się a nie psika Stare tez tak jak by leja, leje się z nich, a może pompka trafiona?? ale jak podlanczalem pompkę to psika mocnym strumieniem
  6. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, zakupiłem dzisiaj nowe dysze spryskiwaczy reflektorów,niestety po podłączeniu pod dużą strzykawkę i wężyk ,wysuwają się ale nie psikają... co to może być?? może jest jakieś zabezpieczenie??
  7. Witam, dzisiaj po odpaleniu mojej audi zauważyłem ze w ogóle nie działa wyświetlacz fis ,wyświetlacz z przebiegiem i godziną... bezpieczniki ok, na vagu w kanale 17 pokazało błedy: 01176 01304 01300 co to może być nigdy nic takiego się nie działo.. Wskazówki działają
  8. Witam, dzisiaj po odpaleniu mojej audi zauważyłem ze w ogóle nie działa wyświetlacz fis ,wyświetlacz z przebiegiem i godziną... bezpieczniki ok, na vagu w kanale 17 pokazało błedy: 01176 01304 01300 co to może być nigdy nic takiego się nie działo.. Wskazówki działają
  9. hmmm dysza to to małe okrągłe>> ?? czyli musza być dwie w jednym spryskiwaczu tak??można dostać to osobno czy tylko cały sprysk?? zobaczę czy pęknięte... bo nie zwróciłem uwagi.
  10. Witam, nie dawno założyłem zderzaczek ze spryskami pod xenon,wczoraj zamontowałem zbiorniczek tez pod xenon wraz z pompkami...Niestety spryskiwacze nie spryskają reflektorów.. ładnie wyskakują ze zderzaka ale nie psikają...po prostu leci parę kropel a nawet delikatnym ciurkiem po spryskiwaczu i kapie pod zderzakiem.. Podłączyłem pompkę bezpośrednio pod aku, to ładnie pompuję, Możliwe ze coś nie tak z dyszami>>??? hmmm tam sa takie 2 otworki w jednym brakuje tego czegoś... https://naforum.zapodaj.net/09ea8777c0e3.jpg.html
  11. Dzisiaj przyszedł przełącznik do regulacji reflektorów, wyjąłem DRL a wpiołem ten ...wszystko plug and play śmiga, światłą sie regulują...
  12. Wiesz jak podłączyć ten przełącznik?? Może jakieś info jak się wyciąga stary...
  13. Lampy mam zwykle h7,czyli pewnie ten drl tak sobie ktoś porostu wsadził
  14. Jutro sprawdzę to vagiem ... czyli jak kupie przełącznik do regulacji świateł i podłącze to nie będzie działało?? (jeśli wtyczki są plug and play) a może po prostu ten przełącznik drl jest tylko tak sobie tam wsadzony zeby zasłonić dziurę... W ogóle jak ten drl działa??? bo włączam i nie widzę żadnej reakcji...
  15. aha a jak wsadzę zwykły przełącznik do regulacji to będzie działał??
  16. Witam w moim audi nie działa regulacja świateł, silniczki sprawne, brak napięcia na wtyczkach do silniczkach, zamontowany jest taki o to pzrełącznik?? do czego on służy??
  17. Czyli tylko Zielony lać??
  18. Panowie to jaki w końcu zalewać płyn Do B6?? ORI ZIELONY CZY ORI CZERWONY??
  19. Prąd tak ale nie natężenie,nie mylę pojec
  20. Witam serdecznie w mojej b6 nie ma wogole oświetlenia bagaznika.żarówki sprawdzone,bezpieczniki tez.po wpieciu się miernikiem w oprawki pokazuje ponad 12v. Pewnie nie ma natężenia.nie mam czym tego sprawdzić a ten miernik zaraz by się spalil... Na fisie pokazuje otwarcie klapy.. Co to może być??
  21. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    Kupię cały środek ze szkłem... groszowe sprawy na alledrogo Dzięki jeszcze pewnie będzie problem z tego podłączeniem bo znając życie podłącze kabelki i nic:))
  22. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie u mnie wyglada to tak Rozumiem ze nie mam grzanych wkłądów?? są jakieś 2 nie podłączone nigdzie wtyczuszki. napięcie na nich ciągle 0,32 V po włączeniu ogrzewania tylnej szyby nic sie nie zmienia
  23. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    a nie ma czegoś takiego że Grzenie załącza się dopiero od jakiejś tam temp na dworze???
  24. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B6/B7
    jak to wyjąc żeby niczego nie ułamać??
  25. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, W mojej b6 nie grzeją lusterka, tylna szyba grzeje ale bardzo długo... dziwne bo w b5 Grzanie dosłownie było w 5 s po włączeniu ogrzewania.. przy regulacji lusterek nie mam nic po środku L i P( w niektórych modelach podobno jest obrazek) moja jest z 2002 r Bezpieczniki ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.