Treść opublikowana przez miklaas
-
Spryskiwacze
Spryskiwacze dalej nie działają:(
-
Spryskiwacze
Jak cie mogę prosić to daj linka do jakiejś dobrej pompki, najlepiej tej co ty masz bo w inter carsie jest widzę kilka...
-
Spryskiwacze
dzisiaj wyjąłem pompkę, ma takie nr 3b7 955 681 Postaram się na jutro kupić nowa dzięki za pomoc
-
Spryskiwacze
jaka pewność ze to pompka???
-
Spryskiwacze
kupiłem nowe zamienniki, dzisiaj podlanczalem pod pompkę w miejsce starego, zero psiknięcia,wysuwa się a nie psika Stare tez tak jak by leja, leje się z nich, a może pompka trafiona?? ale jak podlanczalem pompkę to psika mocnym strumieniem
-
Spryskiwacze
Witam, zakupiłem dzisiaj nowe dysze spryskiwaczy reflektorów,niestety po podłączeniu pod dużą strzykawkę i wężyk ,wysuwają się ale nie psikają... co to może być?? może jest jakieś zabezpieczenie??
-
NIE Działa Wyświetlacz FIS
Witam, dzisiaj po odpaleniu mojej audi zauważyłem ze w ogóle nie działa wyświetlacz fis ,wyświetlacz z przebiegiem i godziną... bezpieczniki ok, na vagu w kanale 17 pokazało błedy: 01176 01304 01300 co to może być nigdy nic takiego się nie działo.. Wskazówki działają
-
NIE DZiAŁA FIS
Witam, dzisiaj po odpaleniu mojej audi zauważyłem ze w ogóle nie działa wyświetlacz fis ,wyświetlacz z przebiegiem i godziną... bezpieczniki ok, na vagu w kanale 17 pokazało błedy: 01176 01304 01300 co to może być nigdy nic takiego się nie działo.. Wskazówki działają
-
SPRYSKI NIE PRYSKAJĄ PŁYNEM
hmmm dysza to to małe okrągłe>> ?? czyli musza być dwie w jednym spryskiwaczu tak??można dostać to osobno czy tylko cały sprysk?? zobaczę czy pęknięte... bo nie zwróciłem uwagi.
-
SPRYSKI NIE PRYSKAJĄ PŁYNEM
Witam, nie dawno założyłem zderzaczek ze spryskami pod xenon,wczoraj zamontowałem zbiorniczek tez pod xenon wraz z pompkami...Niestety spryskiwacze nie spryskają reflektorów.. ładnie wyskakują ze zderzaka ale nie psikają...po prostu leci parę kropel a nawet delikatnym ciurkiem po spryskiwaczu i kapie pod zderzakiem.. Podłączyłem pompkę bezpośrednio pod aku, to ładnie pompuję, Możliwe ze coś nie tak z dyszami>>??? hmmm tam sa takie 2 otworki w jednym brakuje tego czegoś... https://naforum.zapodaj.net/09ea8777c0e3.jpg.html
-
Brak Regulacji świateł
Dzisiaj przyszedł przełącznik do regulacji reflektorów, wyjąłem DRL a wpiołem ten ...wszystko plug and play śmiga, światłą sie regulują...
-
Brak Regulacji świateł
Wiesz jak podłączyć ten przełącznik?? Może jakieś info jak się wyciąga stary...
-
Brak Regulacji świateł
Lampy mam zwykle h7,czyli pewnie ten drl tak sobie ktoś porostu wsadził
-
Brak Regulacji świateł
Jutro sprawdzę to vagiem ... czyli jak kupie przełącznik do regulacji świateł i podłącze to nie będzie działało?? (jeśli wtyczki są plug and play) a może po prostu ten przełącznik drl jest tylko tak sobie tam wsadzony zeby zasłonić dziurę... W ogóle jak ten drl działa??? bo włączam i nie widzę żadnej reakcji...
-
Brak Regulacji świateł
aha a jak wsadzę zwykły przełącznik do regulacji to będzie działał??
-
Brak Regulacji świateł
Witam w moim audi nie działa regulacja świateł, silniczki sprawne, brak napięcia na wtyczkach do silniczkach, zamontowany jest taki o to pzrełącznik?? do czego on służy??
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Czyli tylko Zielony lać??
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Panowie to jaki w końcu zalewać płyn Do B6?? ORI ZIELONY CZY ORI CZERWONY??
-
Brak oświetlenia bagażnika w Audi A4 B6
Prąd tak ale nie natężenie,nie mylę pojec
-
Brak oświetlenia bagażnika w Audi A4 B6
Witam serdecznie w mojej b6 nie ma wogole oświetlenia bagaznika.żarówki sprawdzone,bezpieczniki tez.po wpieciu się miernikiem w oprawki pokazuje ponad 12v. Pewnie nie ma natężenia.nie mam czym tego sprawdzić a ten miernik zaraz by się spalil... Na fisie pokazuje otwarcie klapy.. Co to może być??
-
Grzanie lusterek
Kupię cały środek ze szkłem... groszowe sprawy na alledrogo Dzięki jeszcze pewnie będzie problem z tego podłączeniem bo znając życie podłącze kabelki i nic:))
-
Grzanie lusterek
Panowie u mnie wyglada to tak Rozumiem ze nie mam grzanych wkłądów?? są jakieś 2 nie podłączone nigdzie wtyczuszki. napięcie na nich ciągle 0,32 V po włączeniu ogrzewania tylnej szyby nic sie nie zmienia
-
Grzanie lusterek
a nie ma czegoś takiego że Grzenie załącza się dopiero od jakiejś tam temp na dworze???
-
Grzanie lusterek
jak to wyjąc żeby niczego nie ułamać??
-
Grzanie lusterek
Witam, W mojej b6 nie grzeją lusterka, tylna szyba grzeje ale bardzo długo... dziwne bo w b5 Grzanie dosłownie było w 5 s po włączeniu ogrzewania.. przy regulacji lusterek nie mam nic po środku L i P( w niektórych modelach podobno jest obrazek) moja jest z 2002 r Bezpieczniki ok