Treść opublikowana przez miklaas
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tak wiec o to pytam, bolec jest na lampie a rowek w pasie przednim.... musza tam pasowac???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie takie pytanko...... czy jak mam te lampy depo to te bolce powinny wskoczyć tam w pasie przednim w te rowki??? wcześniej miałem lampy przed liftowe dzielone....
-
Sylwestrowa awaria
Dzięki fragless1, to już dla mnie jakiś trop, Dzięki Panowie będę dawał znać co i jak
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
na pewno z ta skrzynia jest coś nie tak, innej opcji nie ma.... niestety nic nie pisze, morze był jakiś szlif nie wiem........
-
Bardzo mocne wibracje we wnętrzu
Poduszki pod silnikiem
-
Lampy poliftowe przednie
Taka prawda.. im bardziej niebieskawy kolor tym gorsza widocznośc..........
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
tak niby skrzynie mam od benzyniaka, ale 2,500 obr w tym czy w tym chyba nie robi róznicy bo to dalej 2,500 obr.... Ile pali w trasie nie mialem okazji sprawdzic przy 2000 obr na 5 biegu mam cos koło 80 km\h (wina skrzyni) Ale lecialem nim 100- 110 km\h to spalił mi 38litrów na 750 km ; A słuchajcie czy przez uwaloną przepływke tez może więcej palić??
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
wydaje mi sie ze troszke za duzo jak na ten silnik Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
po mieście mi 7 litrów bierze, jazda do 2,500 obr
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
Ustawione, z 2,5 na 3,6 Vagiem, nastawnika narazie nie ruszalem Ciekawe jak będzie ze spalaniem....
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
hezen dzięki za info, że nie ruszane to wiesz, ja tez mam żółty kleks ale łepek śruby wyrobiony a jak chce ustawić 3,6 to jaka wartość wpisać na wagu w adaptacjach ??? czy metoda prób i błędów??
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
co znaczy batory z tyłu??? że niby kopci??? ani dymka nie puszcza
-
PRAWIDŁOWA DAWKA AHU
Jaka powinna być prawidłowa dawka paliwa?? Podobno oryginalnie jest coś koło 4.5mg ja mam ustawione 2,5 mg ale to chyba troszkę za dużo
-
Lampy poliftowe przednie
u mnie parują nawet na nightbreakerach
-
Lampy poliftowe przednie
posiadam lampy depo, i srednio jestem z nich zadowolony Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
na poprzednim silniku miałem kąt na 54 i było tak samo jak w tym silniku.... nawet przez chwile kąt wynosił 125 bo mechanik tak ustawił
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
fakt kat mam obecnie na 25 na vagu....dawka 2.6mg .ale nie rozumiem co to ma do predkosci obrotowej
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
cholera nic tam nie widze na tym kolnierzu skrzyni... moze to skrzynia z b4 i oznaczenia sa w innym miejscu?
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
ja wiem czy ślizga.... delikanie szrpie przy zminie z 1 na 2 i 2 na 3 doda ze jest nowka sprzęgło nowe
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
możliwe, muszę to dokładnie sprawdzić, bo chyba nic nic innego nie ma z tym wspólnego np turbo przepływka...????
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
na skrzyni pisze na kołnierzu czarnym markerem DHL ale to marker wiec każdy mógł sobie napisać..... muszę to oblukac jutro rano....
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
5 bieg ,3000 obr a auto mi 100 jedzie silniczek mam teraz po 130 tys wiec nie ma mowy o jakimś tam zajechaniu Panowie gdzie jest napisany typ skrzyni>>>??? Nie powinna być u mnie skrzynia CPC??
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
MIAŁEM SILNIK ahu i taki wsadzialem drugi raz..... skrzynia widać ze była ruszana bo srebrna....... na skrzyni napis DHL czarnym markerem 100km/h 3000 obr (2900 dokładnie) 1997
-
AHU 160 km/h i wiecej nie idzie
Witam, po zmianie silniczka , zaobserwowałem że moje autko idzie max 160... do 140 -150 jako tako się jeszcze kreci.... Co może być tego przyczyna ?? z tego co mi wiadomo te silniczki powinny spokojnie 180... Filtry wymienione,wtryski sprawdzane, przy 130 km /h mam prawie 4000 obr ... to normalne>>>?? możliwe ze coś z dawka paliwa???
-
po wymianie silnika nie odpala
pompa ustawiona mniej więcej tak samo jak byla.... m0zgu miałeś racje pompa była o kilka zębów źle ustawiona , tak w ogolę to jak się tutaj wstawia zdjęcia ale nie takie linki do zdjęć??