Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklaas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklaas

  1. tak wiec o to pytam, bolec jest na lampie a rowek w pasie przednim.... musza tam pasowac???
  2. Panowie takie pytanko...... czy jak mam te lampy depo to te bolce powinny wskoczyć tam w pasie przednim w te rowki??? wcześniej miałem lampy przed liftowe dzielone....
  3. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Dzięki fragless1, to już dla mnie jakiś trop, Dzięki Panowie będę dawał znać co i jak
  4. na pewno z ta skrzynia jest coś nie tak, innej opcji nie ma.... niestety nic nie pisze, morze był jakiś szlif nie wiem........
  5. Poduszki pod silnikiem
  6. miklaas odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    Taka prawda.. im bardziej niebieskawy kolor tym gorsza widocznośc..........
  7. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    tak niby skrzynie mam od benzyniaka, ale 2,500 obr w tym czy w tym chyba nie robi róznicy bo to dalej 2,500 obr.... Ile pali w trasie nie mialem okazji sprawdzic przy 2000 obr na 5 biegu mam cos koło 80 km\h (wina skrzyni) Ale lecialem nim 100- 110 km\h to spalił mi 38litrów na 750 km ; A słuchajcie czy przez uwaloną przepływke tez może więcej palić??
  8. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    wydaje mi sie ze troszke za duzo jak na ten silnik Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
  9. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    po mieście mi 7 litrów bierze, jazda do 2,500 obr
  10. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Ustawione, z 2,5 na 3,6 Vagiem, nastawnika narazie nie ruszalem Ciekawe jak będzie ze spalaniem....
  11. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    hezen dzięki za info, że nie ruszane to wiesz, ja tez mam żółty kleks ale łepek śruby wyrobiony a jak chce ustawić 3,6 to jaka wartość wpisać na wagu w adaptacjach ??? czy metoda prób i błędów??
  12. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    co znaczy batory z tyłu??? że niby kopci??? ani dymka nie puszcza
  13. miklaas opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Jaka powinna być prawidłowa dawka paliwa?? Podobno oryginalnie jest coś koło 4.5mg ja mam ustawione 2,5 mg ale to chyba troszkę za dużo
  14. miklaas odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    u mnie parują nawet na nightbreakerach
  15. miklaas odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    posiadam lampy depo, i srednio jestem z nich zadowolony Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
  16. na poprzednim silniku miałem kąt na 54 i było tak samo jak w tym silniku.... nawet przez chwile kąt wynosił 125 bo mechanik tak ustawił
  17. fakt kat mam obecnie na 25 na vagu....dawka 2.6mg .ale nie rozumiem co to ma do predkosci obrotowej
  18. cholera nic tam nie widze na tym kolnierzu skrzyni... moze to skrzynia z b4 i oznaczenia sa w innym miejscu?
  19. ja wiem czy ślizga.... delikanie szrpie przy zminie z 1 na 2 i 2 na 3 doda ze jest nowka sprzęgło nowe
  20. możliwe, muszę to dokładnie sprawdzić, bo chyba nic nic innego nie ma z tym wspólnego np turbo przepływka...????
  21. na skrzyni pisze na kołnierzu czarnym markerem DHL ale to marker wiec każdy mógł sobie napisać..... muszę to oblukac jutro rano....
  22. 5 bieg ,3000 obr a auto mi 100 jedzie silniczek mam teraz po 130 tys wiec nie ma mowy o jakimś tam zajechaniu Panowie gdzie jest napisany typ skrzyni>>>??? Nie powinna być u mnie skrzynia CPC??
  23. MIAŁEM SILNIK ahu i taki wsadzialem drugi raz..... skrzynia widać ze była ruszana bo srebrna....... na skrzyni napis DHL czarnym markerem 100km/h 3000 obr (2900 dokładnie) 1997
  24. Witam, po zmianie silniczka , zaobserwowałem że moje autko idzie max 160... do 140 -150 jako tako się jeszcze kreci.... Co może być tego przyczyna ?? z tego co mi wiadomo te silniczki powinny spokojnie 180... Filtry wymienione,wtryski sprawdzane, przy 130 km /h mam prawie 4000 obr ... to normalne>>>?? możliwe ze coś z dawka paliwa???
  25. pompa ustawiona mniej więcej tak samo jak byla.... m0zgu miałeś racje pompa była o kilka zębów źle ustawiona , tak w ogolę to jak się tutaj wstawia zdjęcia ale nie takie linki do zdjęć??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.