Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklaas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklaas

  1. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    no to ja wiem ale nie wiem czy poradzę sobie z odbłyśnikiem, pewnie trzeba cała lampę rozbierać czy rozklejać..... druga rzecz to ja się ma takie coś podczas kontroli?? nie sprawdzą oznaczeń na lampie???
  2. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Pytanie... Czy do lamp ori xenon mogę tymczasowo założyć żarówkę h7??? puki wszystkiego nie skompletuje??
  3. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    siema!! Próbowałem ustawić kat wtrysku ale niestety nie dałem rady odkręcić śruby w kole pompy,tej dolnej, duża nasadka nie wchodzi, druga ledwie ledwie poluzowałem ale to trzeba było obracać kołem po milimetrze żeby dobrze weszła... muszę załatwić mała nasadkę i wtedy pójdzie ,
  4. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    dziwne bo u mnie zmieniarki nie ma
  5. miklaas opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, dzisiaj gdy zajrzałem pod licznik, zobaczyłem takie pudełko Co to jest?? Coś od centralki??? można to odłączyć??? http://prntscr.com/95mmb4 http://prntscr.com/95mn58
  6. siema, ustawileś ten kąt???
  7. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    troszkę mnie pocieszyłeś, muszę poszukać jakiegoś zaufanego warsztatu okolice Gdańska to tak ale wiesz pod blokiem tego nie będę robił..... bez garażu bida:)
  8. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    obawiam się że jak coś popier.... ze znakami to może zawór sie spotyka delikatnie z tłokiem..... taki dźwięk kiedyś miałem jak dawno temu wpadła nam nakrętka czy podkładka to komory spalania.... chyba to było w starej nysie
  9. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Powiem ci że znaki na pompie się nie zgrywają o jakieś 5mm, na rozrządzie jeszcze nie sprawdzałem, po tej wymianie auto zaczęło dziwnie telekotac...
  10. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Po wizycie tam jak podpiołem pod Vag-a to sie zszokowałem, ustawiali kąt na zegar, tak twierdzili, mozliwe że przez to autko wiecej pali??? i straciło na mocy??
  11. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    podobno jest dobrze, tak twierdzili w serwisie
  12. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    eeee nikt nie odpowiada, dzwonilem pod inne to gościu mówił ze jest właśnie przerabiane gniazdo z h7 wiec lipa
  13. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Lukasz Napewno... http://prntscr.com/956xfu ale autko pali od strzala, czy zimny czy ciepły, wogóle nie dymi z rury nawet jak mu depne, pewnie ma z 500 tys przejechane. Nie wiem czy poprawiać ten kąt czy nie ruszać, nie mam pojęcia
  14. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Widziałem je,, ale czemu jest napisane ze producent Hella, jak szukać to ori
  15. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    oki postaram sie poszukac
  16. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Czyli najlepiej szukać lamp w których był montowany ksenon fabrycznie:) cholernie drogie sa
  17. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    hmm a gniazda nie da się wymienić???? U ciebie to super wyglada,:D:D co to za grill ??? czarny mat>>>??
  18. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    pomyłka na wagu, naprawde mam 125, nie wiem juz komu tu wierzyc, mechanikowi czy VAG-owi
  19. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    a co ma xenon do sprysków??? najważniejsza lampa Chadury89 ty masz ori lampy pod xenon??
  20. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    nie wiem czy będe sie w to bawił. obecnie kot wtrysku mam ustawiony na 125 gdzie na wagu sprawdzić tą dawkę paliwa??
  21. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    czyli moźna powiedziec ze moge kupować śmiało byle jakie lampy ori poliftowe tak>>?? u mnie z kompletowaniem to jest kwestia jednej wypłaty, gorzej z czasem...... takie mam na oku http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lampy-przod-przednie-valeo-komplet-i5754017429.html
  22. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    a jak ze spalaniem??
  23. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    jak podczas kontroli sprawdzają ,, Samopoziom'' ???
  24. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Cholera ciezko tak wyszukać odpowiednich na allegro,, każdy cwaniak powie ze są dedykowane pod xenon
  25. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    hmmm dobrze wiedziec, a do normalnych nie ma miejsca zeby przykrecic przetwornice od spodu???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.