Treść opublikowana przez wkowal10
-
czy MMI 3G+ będzie działac kamera cofania ?
Czy w moim audi będzie działała kamera cofania, jakbym chciał zamontować? Mam audi A4 B8 rok produkcji sierpień 2012, mmi 3G+ z twardym dyskiem, czujniki cofania tył.
-
gdzie zamontować antenę cb w sedanie
Panowie. Gdzie zamontować antenę cb w sedanie? I gdzie puścić kabel?
-
Zabezpieczenie dołu zderzaka tył, błotnika przód i tył folią samoprzylepną przy braku chlapaczy
Czy ktoś zabezpiecza folią samoprzylepną dół błotnika przedniego i tylnego oraz dół zderzaka tylnego przed materiałem wyrzucanym przez koła? W przypadku gdy ma się chlapacze jest jakaś ochrona, gdy ich nie ma, wszystko z pod kół leci na te elementy. W niektórych autach widać, że fabrycznie naklejone są folie. Co o tym sądzicie?
-
Szybkość nagrzewania się płynu chłodzącego (silnika) diesel 2.0
Dzisiaj jechałem do pracy 38 km. Temperatura zewnętrzna 0 st.c, wewnętrzna ustawiona na 20st. Obserwowałem wskazówkę temperatury płynu chłodzącego. Silnik złapał temperaturę ok. 90 st po przejechaniu ok. 27-30 km i ją trzymał. Czy tak ma być? Średnia spalania wyszła 5.4 l/100km. Jechałem normalnie, może lekko lightowo. Miałem Skodę Octavię 1.9 i silnik pełną temperaturę łapał szybciej. Przy czym w 1.9 żeby jechać podobną prędkością i osiągnąć tą samą średnią prędkość trzeba było mocniej naciskać gaz. Może więcej jest płynu chłodzącego (ciekawe ile więcej), a może zawór nie zamyka się do końca- ale to by nie dobijał do 90 st? Jak jest u Was?
-
Po zgaszeniu silnika chodzą wentylatory
Wczoraj po jeździe po wyłączeniu silnika chodziły wentylatory ok. 10 min. Czy to normalny czas pracy przy wypalaniu dpfa?
-
Po zgaszeniu silnika chodzą wentylatory
Nie wiem czy funkcja start stop przestaje działać przy wypalaniu, bo kojarzę że na pulpicie zapaliła mi się przekreślona ikona start stop, mimo że wszystkie warunki były spełnione, żeby działała.
-
Po zgaszeniu silnika chodzą wentylatory
Czyli wszystko w porządku. Powinna być jakaś ikona na pulpicie informująca o wypalaniu dpfa.
-
Po zgaszeniu silnika chodzą wentylatory
Panowie. Dzisiaj po przejechaniu 40 km (+4 st. C) wjechałem do garażu, zgasiłem silnik a wentylatory chodziły. Chodziły dość długo, kilka minut, więc odpaliłem silnik i wyłączyłem, dalej chodziły, po jakimś czasie znowu włączyłem silnik i zgasiłem- przestały chodzić. Czy to prawidłowo- czytałem że przy wypalaniu dpf-u tak się dzieje, czy po prostu jest coś nie tak?
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
To ja mam jeszcze inny grill uchwyt jest po spodem poziomego żebra, tak ze nic nie widać. Samochód produkcja wrzesień 2012, czyli rok modelowy audi 2013.
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
Jakie puste miejsce ? Grill jest tak skonstruowany , ze w ogóle nie widać , że coś dodatkowe ma być!
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
orginalnie nie ma znaczka S LINE w grilu To wszyscy montnują poza fabryką? Ale grill jest przystosowany do montażu.
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
Gość na a.....o pisz że ma do dyspozycji metalowy mat lub chrom. A chromowane ma np. listwy przyszybowe (się błyszczą), lub chromowaną mam baterię w łazience( się błyszczy). To chyba muszę zamówić metalowy chrom.? http://allegro.pl/emblemat-s-line-znaczek-grill-a3-a4-a5-a6-a8-q7-q5-i5014114139.html tu ma do wyboru metalowy mat lub chrom http://allegro.pl/320-emblemat-znaczek-audi-s-line-grill-a3-a4-a5-a6-i5380370130.html tu jest nazwany matowy chrom. I zgłupiałem.
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
Emblemat ma się błyszczeć? Tak? A o jaką ramkę chodzi?
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
Panowie. Jaki powinien być emblemat s- line grilla - matowy czy chromowany? Na przednich błotnikach mam chromowane. W grillu mam tylko miejsce na montaż emblematu. Czy konsekwentnie założyć chromowany , czy oryginalnie jest może inaczej?
-
Oklejenie tylnego dyfuzora folią carbon
A dyfuzor do obklejania demontować czy na samochodzie?
-
"wspólna" aktualizacja mmi i map nawigacyjnych- podział kosztów
Co myslicie o "wspólnej" aktualizacji mmi i map nawigacyjnych tzn. chodzi o zakupienie tych aktualizacji np. na karcie sd ( sa tacy sprzedawcy) i podzieleniu kosztów. Wystarczy, że będzie trzech chętnych już jest cena bardzo przystępna np. 200zł dla każdego. Oczywiście pytanie jak to zrobić , żeby nie zostać wyrolowanym- chyba jakieś wpólna aktualizacja?I trzeba znaleźć chętnych ze swoich okolic. Mnie intersują maista: Łódź, Bełchatów, Radomsko, Wieluń, Częstochowa, Sieradz. Mam MMI 3G+.
-
3g+ czy możliwe przesyłanie filmów przez bluetooth do tableta
Jak w temacie. Czy nogę przesyłać przez bluetooth filmy do tableta w 3G+?
-
3G+ jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika
A nie ma możliwości, że mam sterownik który obsługuje wizualizację tył? Jak mam mmi w języku polskim to zielone menu będzie w języku polskim? A nie ma możliwości, że mam sterownik który obsługuje wizualizację tył? Jak mam mmi w języku polskim to zielone menu będzie w języku polskim?
-
3G+ jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika
A żeby wejść do niego to jaka będzie procedura po odpaleniu zapłonu?
-
3G+ jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika
Mam sam tył- dlaczego nie włączę- sterownik? Jak się restaruje w 3G+ MMI bo jestem zielony? Czyn te zielone MMI jednorazowo mi się włączy?
-
3G+ jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika
Panowie jak w temacie. Jak włączyć bez VAG-a zielone menu i aktywować wizualizację parktronika w 3G+.
-
Czy bi ksenony da się regulować?
Którą śrubą imbusową reguluje się soczewkę góra dół?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ile taka przyjemność kosztuje?
-
Bagnet nr z etki do silnika 2.0 TDI rok 2012
Panowie, czy ktoś może powiedzieć nr bagnetu do silnika 2.0 TDI rok rodukcji wrzesień 2012. Czy w ogóle jest do tych samochodów. Gość w serwisie Audi Częstochowa Krotosky Cichy odpowiedział , że nie ma. Czy ktoś może potwierdzić jego zdanie, bo za bardzo mu nie wierzę.
-
Jak zabezpieczacie tapicerkę siedzeń w wersji s-line?
Sorry. Jak mam tkaninowe, rozsuwane (wydłużane)- to chyba nie s-line. I o takie mi chodzi.