Treść opublikowana przez Chudy112
-
Spis telefonów na fisie
Wiem widziałem ale na fisie po naciśnięciu mode nie wyświetla mi książki telefonicznej, a z tego co wiem to po naciśnięciu mode na kierownicy powinna mi wyskoczyć książka telefoniczna na fisie a jest Cisza. Guzik działa napewno bo jaks odłączenie bt to mam no funcon. Pozdrawiam Panowie i jak tam podpowie ktoś miał ktoś już taki problem? Ze na fisie po naciśnięciu mode na kierownicy nie wyswietlalo książki telefonicznej?
-
Jakie dystanse 18' et 43 b7
Ok.dziękuję ta firma chyba.nie robi 10 mm masz jeszcze jakaś sprawdzona?
-
Spis telefonów na fisie
Witam mam bt ściąga mi książkę telefoniczną z telefonu ale nie działa mi przycisk mode na kierownicy wciskamy go i powinno mi.na fisie wyświetlić spis telefonów ale niestety jest Cisza pomoże ktoś? Dlaczego nie wyświetla mi nr Tel w fisie? Kodowania mam takie Kodowanie radia 0301768 Kodowanie bt 0011822 Kodowanie.kierownicy 04041 Chyba.ze jeszcze gdzieś trzeba zakodowane aby pokazywało się to? Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem Nikt nie wie?
-
Jakie dystanse 18' et 43 b7
Black ok dziękuję a przy quattro to szerokości różne mogą być?
-
Jakie dystanse 18' et 43 b7
Witam panowie i panie pytanie odnośnie dystansow jakie dać aby w mojej b7 wyglądała felga idealnie. Aby nic nie obcieralo. Opony 235/40 Rozmiary z felg 8Jx18H2 ET-43.pozdrawiam Dodam.ze mam quattro bo to chyba ważne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Anteny te pierwsze najlepsze do tego sumator na 2 anteny i jest pięknie Tak dokładnie free tv zrobione śmiga pięknie teledyski lecą zamiast mp3 hehe jak ktps będzie potrzebował pomocy przy free tv to mogę pomoc ale robić to według tego co dał woszu w 1 poście
-
Cały czas świecą swiatla
Witam panowie problem rozwiązany tak jak siemian i wrclaguna mówili zły wyłącznik świateł był bardzo wam dziękuję za pomoc. A siemianowi za wyłącznik A jeszcze jedno pytanie czy idzie w vcds zmienić aby na auto światła odpalaly się z np 10 s opóźnieniem (zima i wiadomo jak jest)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj szefie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
1000 obrotów po odpaleniu a4 b7
Ja mam 1200 i stwierdzilem ze to chyba normalne jak jest zimny silniczek
-
Cały czas świecą swiatla
Mam lusterko z fotochrom więc włącznik powinien być z auto Na zwykłym nie włączamy mi się halogeny Tutaj daje zdjecia jak mam kable popodpinane https://picasaweb.google.com/111652104891459249453/WlacznikPodlaczenie?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLasva-70JDq2wE&feat=directlink
-
Cały czas świecą swiatla
I teraz pytanie ktore kabelki mam poprzepinać żółty napewno jest przepiety hehe wylacznik z auto Czarny uciać ?
-
Cały czas świecą swiatla
Niestety na włączniku swiatel nie ma zadnych nr. Mogę poprosić o link do tematu w ktrym jest opisane ktore piny muszę przełożyć?
-
Cały czas świecą swiatla
Właśnie ze tryb skandynawski jest wyłączony sprawdzałem już kodowanie Zaraz będę w domu to sprawdzę błędy i dodam na forum VCDS-Lite Version: Release 1.2 Sunday, 27 December 2015, 09:40:21:0 Control Module Part Number: 8E0 907 279 L Component and/or Version: int. Lastmodul ECE 0504 Software Coding: 01001 Work Shop Code: WSC 65536 VCID: 3B09B4EF3A7D 2 Faults Found: 01504 - Bulb for License-Plate Light (X) 30-00 - Open or Short to Plus 01800 - Light Switch (E1) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent
-
Cały czas świecą swiatla
Witam mam taki problem. A wiec gdy przekrece zapłon światła mijania postojowe tylnie i przednie włączają się nie ma znaczenia czy jest na wyłączniku 0 auto postojowki. Gdy przekręcić na mijania wywala błąd że niby przerażona żarówka w tablicy rejestracyjnej chodź wszystko świeci. Sprawdzałem też na zwykłych zarobkach nie Led i jest to samo. Dodam też że nie mam włączonego trybu skandynawskiego. Auto było u elektryka nie ma żadnego dodatkowego modułu typu włączania świateł cały czas. Teraz pytanko co może być powodem że światła cały czas się pala bez możliwości wyłączenia ich. Wyczytałem kiedyś że może być zepsuty moduł i wskakuje właśnie w taki tryb że wszystko się zapala. Proszę o pomoc bo na postoju AKU się rozjaduje
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Hej jakie byście lampy ledowe polecili do b7 sedana tak aby to nie wyglądało jak nie powiem co może ktoś coś doradzi z gotowcow?
-
Problem z bluetoothem
Witam mam taki problem bluetootha zainstalowalem radio ma kodowanie 0301768. Łacze się z bluetoothem w telefonie w telefonie wyskakuje ze bluetooth chce dostęp do książki tel daje "tak". Ale w nawigacji wszystkie opcje bluetootha są szare na zdjęciach widać. Co jest nie tak że te opcje sa szare? https://goo.gl/photos/84fNwZ6oGV679Uii9link do galeri Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz:)
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Witam zestawik kupiony pomoc w podłączeniu od woszu była dziękuję jeszcze raz pozdrawiam tu daje linka na potwierdzenie jeszcze dziś mnie czeka wgranie free tv https://youtu.be/HPq2qRR0NN8
-
Szum w głośnikach
Już wiem co jest nie.tak tylne głośniki wcale mi nie grają które piny są odpowiedzialne za tylne głośniki?
-
Szum w głośnikach
Witam dziś podłączyłem bt do mojej B7 i teraz mam problem popiołem wiązke kabli która kupiłem na allegro p&p i mam dziwny szum w głośnikach czy może to być spowodowane że jakieś kable zostały minister i szumi mi w głośnikach? Jeżeli tak to jakie lub jak to naprawić Proszę o pomoc dziękuję
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ok dzięki za odpowiedzi już sobie poradziłem i dodałem do swej be7 pakiecie oświetlenia wszystko pięknie zrobione pozdrawiam i dziękuję za manualna
-
Kluczyk zapasowy
Yhy czyli teraz na nowo by trzeba było zakodować ten kluczyk?
-
Kluczyk zapasowy
Zapomnialem dodać że kluczyk nie zapasowy działa normalnie. A kluczyk zapasowy auto odpala i odrazu gasnie grrr
-
Kluczyk zapasowy
Witam mam taki problem dziś chciałem odpalić auto na kluczyku zapasowym. Niestety nie udało sie to auto odpala i odrazu gaśnie co to może być za przyczyna może już się ktoś z tym spotkał dlaczego auto po odpaleniu odpala i odrazu gaśnie ? Pozdrawiam