Treść opublikowana przez fixu
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
wymienię cały plastik podszybia na nowy a wcześniej puki jest wyciągnięty cały środek złoże podszybie te co mam i poleje duzą ilością wody i się okaże którędy dokładnie cieknie..
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
ale zdaje mi się że to centralnie na filtr powietrza kapie bo cały filtr jest mokry a filtr jest naj wyżej położony od reszty i albo puszcza z plastiku gdzieś a jak nie to nie wiem.. bo to przez filtr leciało do środka. z wysuszeniem nie będzie problemu bo całą podłoge wyciągnołem i jest goła teraz w środku. jak wymieniałem filtr (chodzi o kabinowy) to też było mokry do połowy a reszta suchutka była bo liście było całe wysuszone a filtr mokry. wymieniłem filtr i dalej mokro. Dziś jak go myłem na myjni i podniosłem maskę później to pod filtrem było piana z mycia auta. Więc to przez plastik puszcza pewnie nie szczelny. Pytanie teraz czy wymiana podszybia całego pomoże czy lepiej czymś zalecić ?
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
masakra jednym słowem co dziś zobaczyłem !! Wykręciłem siedzenia i cały kokpit z przodu bez deski rozdzielczej, zdjołem całą podłoge i ku mojemu zdziwieniu cała zalana od strony pasażera calutka, mierząc linijką to 8cm wody stało na dole, a naj gorsze jest to że dużo kabli jest poprowadzone przez dół i wszystkie w wodze. Przyczyna była taka że cały filtr kabinowy był mokry więc tamtendy woda się dostawała za pewne przez pare ładnych miesięcy... ale jak to możliwe ? Podszybie jest nie halo czy jak ?
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
uczynię to jutro i wysuszę podłogę. Dam znać co się będzie działo..
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
jak wymieniałem aku to troche liści było, powyciągałem je i tyle ale w sumie nie wszystkie. Mówisz że to to może być przyczyną ? Ale niby którędy by się dostawało aż do tego miejsca tylko gdzie się nogi trzyma ? Bo ostatnio też wyciągałem schowek bo ciągnołem kabel do bagażnika i nie widziałem tam żeby było mokro coś. Więc którędy by leciało, jakimś kanałem czy jak ?
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
filtr wymieniałem pare dni temu. Był mokry faktycznie. Dziś był na podnieśniku i mechanior powiedział że jest taki korek ale on jest ok więc to nie od dołu na pewno. Bo woda dosłownie stoi. Możliwe że właśnie przez zatkany odpływ przy aku ? moko jest tylko z tyłu po prawej stronie. Dodam że nie posiadam szyberdachu. Polecił mi żebym zdją siedzenia cała podłoge z tyłu wysuszył i polał cały samochód wodą i zobaczył którendy to przecieka.. Co o tym myślicie ?
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
Witajcie, mam nie typowy problem. Od nie dawna zauważyłem ze gdy w trakcie jazdy po deszczu gdy jest mokro od strony pasażera z tyłu w miejscu trzymania nóg jest mokro a dziś to juz tragedia woda stoi dosłownie. Nikt nie siedziałz tyłu a i wycieraczka zostałą zdjęta. Podejrzewam że woda dostaje się z pod nadwozia ale którędy ? i czy jest to możliwe ? bo jest to tylko po deszczu jak samochód jezdzi w trakcie deszczu lub po prostu ulica jest mokra. Miał ktoś taki przypadek ? ;/ Pomocy bo mi wszystko zgnije !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem nowy na forum, moja przygoda z Audi dopiero zaczęła się teraz !! Moim drugim samochodem będzie właśnie Audi a4 b6 prawdopodobnie disel ale więcej już w innym dziale. Pozdrawiam Damian.