Treść opublikowana przez fixu
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
dziś podłączyłem działa ! lecz samo grzanie szyby się nie wyłącza, dlaczego ? no chyba że trzeba długo bardzo czekać bo gdy szyba była już rozgrzana i para zeszła czekałem jeszcze dłuższą chwile aż się wyłączy i nic musiałem sam przycisnąć i wyłączyć.. Wie ktoś dlaczego tak jest ?
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
nawet jak bym chciał go wsadzić za klimatronic to nie da rady ponieważ mam radio wsadzone 2din na androidzie i ledwo się mieszczą te kable co są, dodatkowe to już raczej by nie weszły a jeszcze przekaźnik także zrobię tak jak mówicie pytanie jeszcze takie: po prostu przycinam kale z danej wtyczki dopinam do tego wszystkiego przekażnik i ma śmigać tak ?
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
powiedzcie mi czy przy modzie muze znaleść przekażnik który się znajduje w aycie czy moge Ciąć i przerabiać kable zaraz przy wtyczce i dodać przekażnik ? bo rozumiem że trzeba poprzecnąć kable dodać przekażnik i od przekażnika podpiąć kable tyle że w inne miejsca ? Nie muszę szukać przekażnika org tak jak na schemacie tylko odrazu jak wychodzi od wtyczki przycinam jak na schemacie kolory dokładam przekażnik i od przekaźnika wpinam kolory do innych kabli tak ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
a dokładnie chodzi o wlepkę w bagażniku ? jest tych kodów dużo wiec jakaś podpowiedz ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Witajcie, jak nazywa się ORG olej do skrzyni manualnej 6 biegowej ?
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
jestem ciekaw ile by moja wyszła ze 180..
-
czy taka felga 8.5x19 ET35 5x112 do a4 b6 podejdzie ?
a nie fajnie by to wyglądało jak by były troche naciągnięte na felgę ? i dlaczego profil 35 a nie wejdzie 40 ? obecnie mam opony 225/40/18
-
Malowanie środka lamp+drl w listwie porada o mod
jak przygasały ? gdy włączasz kierunkowskaz to z białego robi się na pomarańczowy i miga jak kierunek a gdy gasisz wraca do barwy białej
-
czy taka felga 8.5x19 ET35 5x112 do a4 b6 podejdzie ?
właśnie będę też planował obniżenie go sprężynami. Wiec taki rozstaw wejdzie ? chciał bym żeby to fajnie się prezentowało oczywiście. równo z nadkolami a może być ciut ponad. do tego rozstawu jakie opony proponujecie ? 235x40 ? czy może coś 205x40 tak żeby był troche naciąg, też fajnie to wygląda
-
czy taka felga 8.5x19 ET35 5x112 do a4 b6 podejdzie ?
Witam, mam w planach zakupić felge o parametrach 8.5x19 ET35 5x112 pytanie teraz czy podejdzie taka felga do a4 b6 2.5 w quattro jak to będzie wyglądało ? chciał bym żeby felga była równo z nadkolem a nie w środku. dzięki z góry za pomoc !!
-
zmiana zawieszenia na gwintowane jakiej firmy polecacie ?
Witajcie, zamierzam zmienić zawieszenie na gwintowane, pytanie takie jakiej firmy ? jak z komfortem ? najlepiej jak by było nie za twarde.. co w zimę jak się jeździ na gwińcie ? dodam ze posiadam model w quattro
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
co proponujecie nową turbinę za 200funtów czy regeneracja w pl tej co siedzi ? albo zmiana na większą tylko jaką i co z adaptacją ?
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
moim zdaniem z 2.5 zrobienie swapa na 1.9 to czysta głupota.
-
WODA w samochodzie ;///
miałem podobny problem. Woda wlewała mi się co śmieszne nie przez filtr a obok filtra kabinowego była dziurka tak jak by zaślepka i nią sie cały czas do środka lała woda. zalepiłem i bez problemu teraz az do czasu. Wcześniej miałem wodę z tyłu od strony pasażera, wszystko wyjołem i wysuszyłem oczywiście sprawdzająć gdzie leci. Pół roku spokoju aż do dziś ! Zauważyłem że woda stoi teraz tyłko z przodu od strony kierowcy ;/ wie ktoś którędy może się dostawać . kanały pod aku są zdrożne
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
moim zdaniem lepiej zostać przy tym co jest i po prostu wymienić wałki i śmigasz !! dużo zachodu z wymianą na inny silnik i nie wiadomych czy jest w dobrym stanie.. a 2.5 180ps na przelocie fajnie mruczy szczerze mówiąc nie zamienił bym jak na razie na inny a kasa włożona w ten silnik nie idzie na zmarnowanie moim zdaniem.
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
jednak zostaje przy tym co mam v6 fajnie cyka kwestia wymiany wałków i bez problemu na długo za pewne..
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
dużo zachodu z wymianą silnika a i jeszcze ryzyk fizyk czy znajdzie się dobry stan.. duże koszta. lepiej poszperać w tym co siedzi już a więc w moim egzemplarzu siedzi pompa z blokadą czy jednak nie ?
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
dzięki wielkie. Pewnie będę dążył do lepszego wyniku zmieniając turbo na większę i za pewne nie tylko ;p Kolego Maksior88mzv posiadasz na sprzedaż taki silniczek ?
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
sorrki za błąd AKE oznaczenie silnika. Wolę zostać przy swojej budzie gdyż wiele rzeczy już w niej wymieniłem. Mianowicie całe zawieszenie rozrząd, serwo bo się rozsypało z mojej winy ;p więc dużo już w nią zainwestowałem od kąd ją mam. a wymiana wałków to koszt rzędu ok 3tyś więc wymieniasz imasz pewność na długie lata !! oprócz tych nieszczęsnych wałków to silnik jest sprawny skrzynia jak i podzespoły dlatego wole zostać przy tym co mam. A więc sorrki jeszcze raz za zmyłke. Oznaczenie silnika to AKE 180Ps quattro. Wracając do mojego pytania jest ktoś kto mi może na nie odpowiedzieć ? ile moge wyciągnąć z tego silnika po zmianie intercoolera, pełnego przelotu zaślepienie egr no i oczywiście wirus wgranicach rozsądku ? kolego Norbas" zgadzam się z tobą co do wałków. moje są już w opłakanym stanie, więc niebawem będą wymieniane na nowe.
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Witam, podpinam się pod temat. Posiadam swoją ze 180ps lecz tą z oznaczeniem AKN czyli lipa wałki. Mam do wymiany a więc na pierwszy ogień idzie wymiana wałków. Po wymianie zaślepienie egr oraz pełny przelot i środkowy intercooler. A dalej czas pokaże. Więc jeżeli będe miał wszystkie graty złożone i udał się na wirusa ile moge osiągnąc w granicach rozsądku ? i czy 180ps nie posiada blokady na pompie ?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Dzieki ☺
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam, Musze wymienić tarcze i klocki w swojej na przód i takie pytanko do was. Są dwa rodzaje do mojego silnika i nie wiem które podejdą. a4 b6 2.5 180km quattro nr vin: WAUZZZ8EZ1A039933 Dzięki wielkie.
-
demontaż deski rozdzielczej jak ?
obeszło się bez demontażu deski wiec usunąłem rysunek który mi wysłał kolega GreGoriO. Piszcie do niego
-
wymiana "czujnik ciśnienia klimatyzacji" jaki nr ?
Witam, padł mi czujnik klimatyzacji. Nie załącza się wcale. Na 100% czujnik klimatyzacji. tam gdzie nabijałem nie posiadał takiego akurat więć sam musze sobie poszukać. Pytanie jakie nr posiada ten czujnik ? z góry dzięki za pomoc !
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Zamówiłem nowe serwo, na dniach sie okaze. Jezeli złącznik był by walnięty to tylko brak hamulców a nie tez turbo. Przytykajac złacznik od sciany grodziowej idzie podcisnienie na turbo a jal siedzi na miejscu to juz nie...