Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Osta

  1. Każdy poleca Nokiany np WR D4. Z tego co widzę będą również tańsze od tych które wymieniłeś.
  2. To dobrą cenę wyrwałeś. U mnie na wlepce na boku drzwi jest 205/60/16 to szukam w takim rozmiarze ale ceny od 350 w górę
  3. Apc czyścicie fotele? Jakie stężenie? Chodzi mi o tkaninę (kolor jasny). Jak to robicie?
  4. Kupiłeś opony zimowe na wiosnę żeby taniej dorwać? Tutaj są po 360/szt http://www.norauto.pl/opony/zimowe/osobowe/opony-zimowe-205-60-16-h-3
  5. no bo profil 55 będzie lepiej wyglądał w stosunku do 60. Chyba że mi się tylko wydaje Jeździsz wyglądem? Dla mnie liczy się zgodność dla ubezpieczyciela, brak przekłamania licznika i cena opony w normalnym popularnym rozmiarze. A ja tam miałem Klebery i bajka Te co miałeś to były HP1 chybaNo ta, HP1. Poracha. No tak masz rację, zgadzam się z Tobą. Na dodatek profil 60 na zimę będzie lepszy i lepiej wypełni nadkole. Może macie jakieś godne polecenia sklepy internetowe gdzie kupie w rozsądnej cenie Nokian WD R4?
  6. no bo profil 55 będzie lepiej wyglądał w stosunku do 60. Chyba że mi się tylko wydaje
  7. Czy mogę na oponę 205 założyć profil 50 albo 55 zamiast 60? Bo na wlepce jest że 225/55 albo 205/60. Rozmiar felgi to 16 https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html
  8. Wcierałem mikrofibrą. Chyba za mało tego poorboys dałem bo efekt jakiś słaby. Sam nie wiem ile się tego daje
  9. Ok to wklejam Sam już nie wiem o co chodzi. Czy mam się sugerować tymi górnymi rozmiarami czy dolnymi. Bo mogę chyba wziąć albo 225/55 16' albo 205/60 16' Bo to chyba chodzi o rozmiar na lato (ten pierwszy) a drugi na zimę? https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html
  10. Chodzi Ci o te nalepki na drzwiach od kierowcy? Widziałem, że coś tam jest. Jutro dokładnie sprawdzę bo jest tam napisane albo zrobię zdjęcie bo teraz lecę spać
  11. ok dzięki a jak te listwy się nazywają po fachowemu? lub po jakim numerze ich szukać?
  12. Mam 225 r16. Nie wiem czy to nie za szeroki rozmiar na zimę? Na dodatek ta strona jakaś dziwna szukam któryś z tych i po tym jak wejdę w link to albo opona kosztuje 280zł albo 380zł za sztukę Brałbym którąś z tych https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-a3-225-55r16-99-h-xl#70842332 https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-d3-225-55r16-95-h#117991003 https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-d4-225-55r16-99-h-xl#118023653 https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-a3-225-55r16-99-h-xl/70842332 https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-a3-225-55r16-99-v-xl/70807306
  13. Właśnie czytałem te opinie i wychodzi, że to naprawdę dobre opony. Tylko teraz muszę wybrać rozmiar. Felgi mają rozmiar 16'. Myślę nad szerokością 205 a profil 55. Nada się na zimę? Autko to a4 b8. Czy celować w inny rozmiar? Myślałem o tych ale sam nie wiem co sądzić o tym rozmiarze https://www.opony.com/parametry-opony/nokian-wr-d4-205-55r16-91-t#118421807
  14. Wiem przeczytałem tamte posty A co sądzicie o tych? To są Nokian W4 D4 http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-205-55r16-91h-nokian-wr-d4-2016-i6377861800.html a to WR A4 http://allegro.pl/nokian-4x-205-55r16-91h-wr-a4-zestaw-zimowy-i6435089686.html Trochę dziwne bo W4 A4 są tylko o 130zł droższe w stosunku do W4 D4
  15. Czemu? Bo tutaj mamy 700zł różnicy w stosunku do Nokian WR A4. Te Nokiany nie są przereklamowane? Jaką szerokość wybrać opony na zimę? Taka optymalna? Nie za wąska nie za szeroka?
  16. Co sądzicie o oponach Kleber na zime? Mam ori felgi do a4 b8 (rozmiar 16). Tak się nad tymi kleberami zastanawiam bo jak kupie je w zakładzie to gratis założenie. Tylko nie wiem czy to się opłaca czy lepiej kupić na allegro jakiejś lepszej firmy.
  17. Wie ktoś gdzie można te listwy ochraniające błotniki od korozji kupić? I jakie jeszcze preparaty kupić? Samochód będzie konserwował znajomy blacharz ale bym wolał żeby kupił jakieś lepsze środki to może mu coś podpowiem
  18. Ktoś tak robił? Macie jakieś może inne dobre patenty?
  19. Ale na śliski panel 50ml cyclone na 0,5l wody to nie za dużo? Bo panel klimatronika jest śliski więc może 1:15 byłoby lepiej bo wtedy mam 33,3ml (nielsen cyclone) na 0,5l wody
  20. Witam Jak rozcieńczyć Nielsen Cyclone do użycia w środku samochodu? Jakie stężenie byłoby optymalne? Głównie chodzi o usunięcie kurzu a następnie nałożenie Poorboy's Nautral Look gąbeczką z mikrofibry która była w zestawie. Po nałożeniu gąbeczką z mikrofibry Poorboy's Look Natural należy jeszcze ponownie przetrzeć czystką szmatką czy nie trzeba?
  21. co to za yamaszka?
  22. @bodas No na razie nic nie stuka i nie puka w zawieszeniu @up Czyli wtedy wychodzą okolice 4tyś za zawieszenie? Czy chodziło Ci o jakiś inną opcję?
  23. A np jakaś tańsza opcja? Tak żeby ładnie spasowało z ori 18 sline od a4 b8. Ale żeby zarazem byłby komfort jazdy i bardzo dobre prowadzenie. Seryjnie mam 1BA. Bo nie ma sensu wymieniać zawieszenia za 3tyś zł skoro te jest dobre (210tyś km przebiegu) więc chciałbym znaleźć lepszy wybór niż 1BA ale tańszy od nowego zawieszenia Kit Eibach tylko ciekawe czy warto w ogóle wchodzić w jakieś używane amortyzatory (lub całe zawieszenie) od wersji sline bądź 1BV (nigdy nie wiadomo w jakim będzie stanie)
  24. Kurde w sumie dawno myłem szybę od wewnątrz To trochę mnie uspokoiliście
  25. Witam. Posiadam taki gadżet w swojej a4 b8 i denerwuje mnie trochę ze jest mało precyzyjna. Chodzi mi o to że nie załącza się wtedy kiedy trzeba tylko z opóźnieniem i tak samo czasami za późno się wyłączają światła drogowe i samochody mi migają długimi (zazwyczaj w tym momencie światła same zmieniają się na mijania). Czy da się to jakoś skorygować? Bo jeśli w końcu mam taki "gadżet" to nie powinienem się tym martwić a jednak muszę czasami sam manualnie wyłączyć/włączyć światła z drogowych na mijania i odwrotnie. Czasami też kamera wyłącza światła drogowe jak zobaczy jakieś świecące/odbijające się znaki w nocy lub jak jadę przez las. Może ktoś miał/ma podobny problem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.