Treść opublikowana przez Osta
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Jeśli mam w a4 b8 zawieszenie seryjne 1BA to na jakie najlepiej zawieszenie wymienić? Aktualnie szukam felg 18 ori sline b8 i tutaj mam dylemat czy wstawić tylko same sprężyny eibach pro kit -30/-35 czy pomodzić coś więcej przy zawieszeniu? Myślałem że może lepiej wstawić zawieszenie sline ori ale czy warto i czy takowe dostane w bardzo dobrym stanie? A może lepiej kupić jakiś zestaw eibacha do b8 ale jak tak to jaki i jaki to może być mniej więcej koszt za same części? Interesuje mnie komfort, bardzo dobre właściwości jezdne (trasy/miasto), wygląd (żeby kozy nie było). W 3tyś za same zawieszenie bym się zmieścił?
-
Piszczenie podczas jazdy
U mnie też coś piszczało w tylnym prawym kole po wymianie hamulców. Dopiero jakoś po 2tyś km przestało. Chyba hamulce się "dotarły" mimo to że mechanik zarzekał się że wszystko zrobił tak jak należy przy użyciu odpowiednich środków
-
Jaki płyn do chłodnicy w Audi A4 B8?
co ten płyn taki drogi 1,5l za 30zł? Ja kupiłem K2 G12 różowy 1l za 10zł. Nada się ten mój płyn czy przy następnej zmianie płynów wymienić na jakiś droższy?
-
B8 AVANT CAGA by r102
Ładny ryjek wyszedł Te felgi to masz ori a4 b8?
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
Da się jeździć na taki kolach na co dzień lub w trase?
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
Jaki to jest profil opony? Wygląda jakby na samej feldze auto było
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Macie jakieś dobre domowe sposoby na mycie auta? Kolor czarny. Mam tylko dostępnego węża z wodą i wiadro Co należałoby kupić na początek? Karcher odpada. Czy takie ręczne mycie z dobrym płynem, wodą z węża, jakąś szczotką/gąbką ma sens?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Nawet nie wiedziałem, że jest tester. Zamówiłem. Jak nie będzie mi pasować to będę pisał. Może komuś sprzedam W każdym bądź razie dzięki za pomoc Jutro zabieram się za czyszczenie wnętrza samochodu. Nie chciałbym nic uszkodzić tym APC Nielsen Cyclone. Czytałem o tym w internecie i dalej nie uzyskałem odpowiedzi ;/ Każdy to inaczej rozcieńcza. Korzystałbym z dozownika po płynie do szyb (spryskiwacz). APC służyłoby mi do wycierania kurzu na kokpicie, zegarach, tam gdzie są przyciski od sterowania mmi (panel środkowy), klimatorniku i drzwi. Czy wystarczy po prostu rozcieńczyć ten APC w skali 1:50 i powinno być dobrze czy przy lakierowanych elementach np (klimatornik, panel środkowy) rozrobić w skali 1:100? Tak jak jest w tym opisie? http://allegro.pl/nielsen-cyclone-apc-uniwersalny-i-skuteczny-1l-24h-i6107283514.html Po APC będę nakładał Poorboys Natural look Dlatego mam chyba z tym problem bo w 16 letnim samochodzie zawsze przecierałem kurz i brud mokrą szmatką a potem leciał plak
-
Telepie samochodem?
Jeszcze nie byłem u mechanika. Od założenia tematu ani razu nie zatrzęsło. Pojadę do mechanika w przyszłym tygodniu to dam znać
-
Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC
Ty tak serio z tym lotkiem? Co do fury to marzenie, tylko pozazdrościć
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
A ile Ciebie wyniósł całkowity koszty wraz z robocizną jeśli można wiedzieć? Bo na razie nie ma z tym dużego problemu i myślę, że jeszcze można tak pojeździć
-
Pokrowce na fotele wersja zwykła :)
No pokrowce będą brzydko wyglądać Lepiej przeprać konkretnie wnętrze w jakiejś firmie + zaimpregnować? Nie wiem czy daje coś te impregnowanie materiału, bo sam mam jasne materiałowe wnętrze ale zastanawiam się nad tym. A znowu jasnego środka w skórze nie idzie nigdzie dostać
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Gdy ruszam na pierwszym biegu dodaje mało gazu ale jednak dodaje żeby w miarę normalnie ruszyć i czuje wtedy (nie zawsze) lekkie wibracje na pedale sprzęgła, czasami też tak jakby z przodu samochodu (nie wiem jak to określić) to znaczy, że sprzęgło albo dwumas powoli szykuje się do wymiany? Ile tak można jeszcze jeździć? Bo nie jest to nie wiadomo co. Lekkie poszarpywanie i to czasami. Ale jak częściej mi się to zdarza to po prostu przy ruszaniu nie dodaje w ogóle gazu tylko popuszczam powoli sprzęgło i jest ok Przebieg auta to 207tyś km
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
Co to za felgi? Furka zacna. Ktoś robił z niego polifta? Bo wpisałeś że to rok 2010
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Co za felgi kupiłeś?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
O co chodzi dokładnie z tym imbusem?
-
Ile należy "dolać" oleju gdy jest za mało?
Ale przy dolewce oleju jest uwzględniane otwarcie maski?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Jak się prawidłowo sprawdza poziom oleju w mmi (przy dolewce)? Bo jak dolałem oleju to pokazało mi na mmi, że jest jeszcze mniej niż było a było 1/4. Nigdy nie otwierałem maski przy sprawdzaniu oleju. Czy trzeba i tak otwierać maskę nawet jak się sprawdza poziom oleju w mmi? Trochę dziwne, bo jak otworzyłem maskę (dolałem olej) to pokazało prawidłowy poziom oleju (pomiędzy minimum a maximum)
-
Ile należy "dolać" oleju gdy jest za mało?
A to zły olej mówisz? W ogóle jak się prawidłowo sprawdza poziom oleju w mmi? Bo jak dolałem oleju to pokazało mi na mmi, że jest jeszcze mniej Nigdy nie otwierałem maski. Czy trzeba i tak otwierać maskę nawet jak się sprawdza poziom oleju w mmi? Trochę dziwne, bo jak otworzyłem maskę to pokazało prawidłowy poziom oleju (pomiędzy minimum a maximum)
-
Telepie samochodem?
W sumie to nie głupi pomysł. Muszę to sprawdzić. Dzięki
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ciekawe o ile przyciemni. Bo trochę mi się pomyliło. Jednak mam ciemniejsze wnętrze (szary kokpit i inne mniejsze elementy) a fotele są jaśniejsze (wpadające w kremowy kolor)
-
Ile należy "dolać" oleju gdy jest za mało?
Witam 6-7tyś km temu wymieniłem rozrząd i zalałem Castrola full syntetyk 5w30. Sprawdzałem olej co jakiś czas i wszystko był ok (nie mam bagnetu na mmi mi pokazuje ) i było równo pomiędzy minimum a maximum no i wczoraj jakoś sprawdzam znowu i było już tylko jakiś centymetr tego oleju na tym słupku tzn 1/4 czyli o wiele za mało. Czym to mogło być spowodowane, że aż tyle tego oleju zeszło i ile należy go teraz dolać? Zawsze przed sprawdzeniem oleju rozgrzewam auto do 90stp, odczekam 1-2min żeby ostudzić turbinę, następnie czekam jeszcze 2min na zgaszonym silniku, wkładam kluczyk, wciskam kluczyk (bez sprzęgła), przechodzę w "car" -> "oil level" no i to tyle Mógłby ktoś pomóc? Dziękuję za odpowiedzi
-
Telepie samochodem?
Nie no rozrząd był robiony. Przejechałem już 7tyś km na nim i auto idzie normalnie. Nie słychać żadnych dziwnych dźwięków
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
wnętrze http://allegro.pl/shiny-garage-interior-cleaner-do-wnetrza-kokpit-1l-i6073786574.html http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201 A co byście powiedzieli o czymś takim? Pierw bym wyczyścił Shine garage interior cleaner a później Poorboy's natural look dressing Chyba będzie ok? I bym nie musiał rozcieńczać Czy do jasnego wnętrza można używać tego? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201 Nie chciałbym żeby mi się odcień zmienił Mam takie wnętrze jak na tym zdjęciu: http://www.fotosik.pl/zdjecie/e889b19fecbe849d
-
Telepie samochodem?
Witam. Zauważyłem jakoś nie dawno dziwny problem. Zdarza to się średnio 3 razy w miesiącu albo i rzadziej ale jednak. Otóż jak odpalę samochód (na całkowicie zimnym silniku po nocy) samochodem potrafi zatrząść (kilka razy) tuż po odpaleniu. Całe "epicentrum" tworzy się pod maską a rozchodzi się jakby po samochodzie. W logach nic nie ma. O co może chodzić?