Treść opublikowana przez Osta
-
Polecane opony zimowe
Gdzie kupujecie opony? Bo znalazłem na oponafelga.pl Nokian WR D4 za 330zł/szt czy to dobra cena? Znajdę gdzieś taniej? Kilka dni temu na tej stronie ta opona kosztowała 316zł ale widzę że podrożała
-
jaki tylny zderzak zalozyc ? przedlift vs polift
A w jaki sposób swojego kupiłeś? Przez neta? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
No do tych listew czy gdzieś je kupię w internecie? Czy trzeba pojechać samemu do ASO audi? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Dziwna nazwa, odbiega to trochę od tematu Podał by ktoś link do tych listew? Wklepałem w neta ale nie mogę tego znaleźć ochrona lakieru przed zarysowaniem 8K0 853 823, 8K0 853 824
-
Polecane opony zimowe
To taki Michelin Alpin 5 od Nokian WR D4 niczym się nie różni tylko za Michelina przepłacamy? Bo np Nokian WR D4 najtaniej w necie znalazłem za 316zł/szt a już Michelin Alpin 5 od 380zł/szt. Mowa o rozmiarze 205/60/r16
-
Polecane opony zimowe
Który producent robi najlepsze opony zimowe? Czy Michelin/Continental ma lepsze opony zimowe od firmy Nokian? Bo jednak o Michelinie/Continentalu/Dunlopie więcej się słyszy. Szukam np testu Nokian WR D4 vs Michelin Alpin 5 ale nigdzie nie mogę znaleźć
-
jaki tylny zderzak zalozyc ? przedlift vs polift
Witam Chciałbym doposazyc auto w zewnętrzny pakiet sline. W jakich granicach chodzą zderzaki i inne elementy na allegro/olx? Wczoraj koleś uszkodził mi tylny zderzak na parkingu i pomyślałem żeby kupić na allegro zderzak tylny sline pomalować pod swój kolor i tyle. Następnie bym wymienił zderzak z przodu, listwy boczne, lotke. Mam czujniki parkowania tyl/przód i jak patrzyłem na allegro to ceny za zderzak tylny sline wahają się w granicach od 300 do nawet 1000zl i nie wiem który wybrać Raczej nie chce zderzaku z polifta bo nigdy nie zrobię całego samochodu w polifcie (lampy maska itp) bo to za duże koszta a jak już zakładać te elementy to sądzę że lepiej albo wszystko przedliftowe albo poliftowe a nie pół na pół (wazne żeby sline) Ktoś coś wie na ten temat?
-
Polecane opony zimowe
Witam Dzisiaj muszę zamówić zimowe opony i sam nie wiem czy wziąć 225/55/16 czy 205/60/16. Co będzie lepsze na zimę? Na wlepce mam takie coś: https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html
-
Polecane opony zimowe
No pisał tam ktoś, że WR A4 to bardziej do quattro i mocniejszych silników np 3.0 a W4 D4 do słabszych
-
Kolizja A4 B6
Auto dawno sprzedane tymbardziej że miało 16 lat. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Kolizja A4 B6
Nie no to wiadomo ale który realnie Ci tyle wypłaci do ręki? Chyba że będziesz latał kilka lat po sądach i tak wyszedłem 2700 do przodu Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Kolizja A4 B6
Miałem podobne uszkodzenia w a3 z 2000r (tylko z kołem było wszystko ok i z tylnym zderzakiem) i dostałem 3600zł. Naprawa wyniosła 900zł. Drzwi były do malowania i wypukania i byo trzeba dospawać kawałek blachy (zrobić taką wstawkę) i pomalować próg
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Ale przeciez niektóre b8 mają zwykle lampy z zarowkami (zoltymi) nawet niektóre b8 przecież ledow nie maja Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Jak się dowiedzieć czy ma się bixenon? Bo xenon to mam, spryskiwacze też są ale nie wiem czy to xenon czy bixenon tym bardziej czy jest skrętny czy nie
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Ja zawsze Orlen verva i zawsze jest ok. Tylko teraz podrożały i 4.57 :/
-
Zarysowany zderzak na parkingu
No ok dzięki
-
Zarysowany zderzak na parkingu
Tak już spisalismy oświadczenie. Ile mogę gdzieś dostać? Bo nie wiem czy wziąć pieniądze z ubezpieczenia czy robić w aso
-
Zarysowany zderzak na parkingu
Witam Dzisiaj w nocy ktoś mi zarysowal tylny zderzak w Audi A4 B8 z 2011r. Osoba zostawiła kartkę z nr telefonu i informacja o uszkodzonym zderzaku. Mój samochód ma AC i jak wiadomo OC. Zderzak jest obrysowany z boku i został naderwane trochę plastik gdzieś na 2cm na dodatek czujniki parkowania też zostały przerysowane. Dokładniej będę wiedział jak umyje samochód. Może macie jakiś gotowy wydruk do spisania protokołu OC? Jak w takiej sytuacji postąpić?
-
Polecane opony zimowe
To Nokiad WR D4 zajmuje dopiero 6 miejsce wśród opon zimowych?
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Wyczuwam lekkie drgania przy ruszania na pedałem sprzęgła i muszę inaczej manewrowac sprzęgłem i gazem jeśli chce normalnie ruszyć. Jeśli puszczam powoli sprzęgło bez gazu to auto normalnie rusza bez problemu ale wiadomo że wolno i nie da się tak spod świateł bo korek się robi. Czasami przy ruszania te drgania są dużo mocniejsze. Miał tak ktoś? Auto ma 210tys km
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Ładne Co za kółka? Oem?
-
Siłownia
Warto ale z dietą i przy końcówce redukcji. I to musi być spalacz a nie jakieś badziewie
-
Polecane opony zimowe
Dziękuje za obszerny post. Wybór jest prosty 205/60/16
-
225/55/16 - czy beda pasowac do b7 avant
Mówisz o B7? Bo w B8 mam na wlepce 205/60/16
-
Polecane opony zimowe
Ja nie rozumiem czemu praktycznie we wszystkich innych samochodach jest rozmiar 205/55 (przy feldze 16) a w B8 jest 205/60?