Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Osta

  1. Gdzie kupujecie opony? Bo znalazłem na oponafelga.pl Nokian WR D4 za 330zł/szt czy to dobra cena? Znajdę gdzieś taniej? Kilka dni temu na tej stronie ta opona kosztowała 316zł ale widzę że podrożała
  2. A w jaki sposób swojego kupiłeś? Przez neta? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  3. No do tych listew czy gdzieś je kupię w internecie? Czy trzeba pojechać samemu do ASO audi? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  4. Dziwna nazwa, odbiega to trochę od tematu Podał by ktoś link do tych listew? Wklepałem w neta ale nie mogę tego znaleźć ochrona lakieru przed zarysowaniem 8K0 853 823, 8K0 853 824
  5. To taki Michelin Alpin 5 od Nokian WR D4 niczym się nie różni tylko za Michelina przepłacamy? Bo np Nokian WR D4 najtaniej w necie znalazłem za 316zł/szt a już Michelin Alpin 5 od 380zł/szt. Mowa o rozmiarze 205/60/r16
  6. Który producent robi najlepsze opony zimowe? Czy Michelin/Continental ma lepsze opony zimowe od firmy Nokian? Bo jednak o Michelinie/Continentalu/Dunlopie więcej się słyszy. Szukam np testu Nokian WR D4 vs Michelin Alpin 5 ale nigdzie nie mogę znaleźć
  7. Witam Chciałbym doposazyc auto w zewnętrzny pakiet sline. W jakich granicach chodzą zderzaki i inne elementy na allegro/olx? Wczoraj koleś uszkodził mi tylny zderzak na parkingu i pomyślałem żeby kupić na allegro zderzak tylny sline pomalować pod swój kolor i tyle. Następnie bym wymienił zderzak z przodu, listwy boczne, lotke. Mam czujniki parkowania tyl/przód i jak patrzyłem na allegro to ceny za zderzak tylny sline wahają się w granicach od 300 do nawet 1000zl i nie wiem który wybrać Raczej nie chce zderzaku z polifta bo nigdy nie zrobię całego samochodu w polifcie (lampy maska itp) bo to za duże koszta a jak już zakładać te elementy to sądzę że lepiej albo wszystko przedliftowe albo poliftowe a nie pół na pół (wazne żeby sline) Ktoś coś wie na ten temat?
  8. Witam Dzisiaj muszę zamówić zimowe opony i sam nie wiem czy wziąć 225/55/16 czy 205/60/16. Co będzie lepsze na zimę? Na wlepce mam takie coś: https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html
  9. No pisał tam ktoś, że WR A4 to bardziej do quattro i mocniejszych silników np 3.0 a W4 D4 do słabszych
  10. Auto dawno sprzedane tymbardziej że miało 16 lat. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  11. Nie no to wiadomo ale który realnie Ci tyle wypłaci do ręki? Chyba że będziesz latał kilka lat po sądach i tak wyszedłem 2700 do przodu Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  12. Miałem podobne uszkodzenia w a3 z 2000r (tylko z kołem było wszystko ok i z tylnym zderzakiem) i dostałem 3600zł. Naprawa wyniosła 900zł. Drzwi były do malowania i wypukania i byo trzeba dospawać kawałek blachy (zrobić taką wstawkę) i pomalować próg
  13. Ale przeciez niektóre b8 mają zwykle lampy z zarowkami (zoltymi) nawet niektóre b8 przecież ledow nie maja Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  14. Jak się dowiedzieć czy ma się bixenon? Bo xenon to mam, spryskiwacze też są ale nie wiem czy to xenon czy bixenon tym bardziej czy jest skrętny czy nie
  15. Ja zawsze Orlen verva i zawsze jest ok. Tylko teraz podrożały i 4.57 :/
  16. Tak już spisalismy oświadczenie. Ile mogę gdzieś dostać? Bo nie wiem czy wziąć pieniądze z ubezpieczenia czy robić w aso
  17. Witam Dzisiaj w nocy ktoś mi zarysowal tylny zderzak w Audi A4 B8 z 2011r. Osoba zostawiła kartkę z nr telefonu i informacja o uszkodzonym zderzaku. Mój samochód ma AC i jak wiadomo OC. Zderzak jest obrysowany z boku i został naderwane trochę plastik gdzieś na 2cm na dodatek czujniki parkowania też zostały przerysowane. Dokładniej będę wiedział jak umyje samochód. Może macie jakiś gotowy wydruk do spisania protokołu OC? Jak w takiej sytuacji postąpić?
  18. To Nokiad WR D4 zajmuje dopiero 6 miejsce wśród opon zimowych?
  19. Wyczuwam lekkie drgania przy ruszania na pedałem sprzęgła i muszę inaczej manewrowac sprzęgłem i gazem jeśli chce normalnie ruszyć. Jeśli puszczam powoli sprzęgło bez gazu to auto normalnie rusza bez problemu ale wiadomo że wolno i nie da się tak spod świateł bo korek się robi. Czasami przy ruszania te drgania są dużo mocniejsze. Miał tak ktoś? Auto ma 210tys km
  20. Osta odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Warto ale z dietą i przy końcówce redukcji. I to musi być spalacz a nie jakieś badziewie
  21. Dziękuje za obszerny post. Wybór jest prosty 205/60/16
  22. Mówisz o B7? Bo w B8 mam na wlepce 205/60/16
  23. Ja nie rozumiem czemu praktycznie we wszystkich innych samochodach jest rozmiar 205/55 (przy feldze 16) a w B8 jest 205/60?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.