Treść opublikowana przez Osta
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Który pędzel polecacie do usuwania brudu za pomocą APC? Bo ściereczka to chyba słaba opcja? Myślałem żeby robić to w ten sposób: 1. Pędzel + APC 2. Przetarcie mokrą mikrofibrą 3. Poczekać aż wyschnie 4. Nałożenie za pomocą mikrofibry Poorboys Natural Look
-
Płyn do szyb
Rozumiem dziękuję za pomoc. Trochę mi rozjaśniłeś sprawę Więc kupie ten droższy płyn do szyb ale będzie na zewnątrz i wewnątrz Jeszcze mam jedno pytanie. Ta mikrofibra waflowa jest że tak powiem do polerowania tych szyb czy też do usuwania brudu?
-
Płyn do szyb
Plus do tego ta mikrofibra waflowa? Szkoda, że ten płyn jest taki drogi bo tylko 710ml ale może kupię i spróbuję. Nie będę kupował niewidzialnej wycieraczki jeśli ten płyn spełnia również i te zadanie.
-
Płyn do szyb
Ok rozumiem dziękuję A może znasz jakiś dobry płyn do czyszczenia szyb wewnątrz samochodu od brudu i parowania? Plus jakaś dobra szmatka
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Czemu 5W40 polecasz a nie 5w30?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dziękuje za pomoc
-
Płyn do szyb
Ale ten Meguiars jest do wewnątrz czy zewnątrz? Bo głównie chodzi mi o preparat do usuwania brudnych szyb wewnątrz bo na zewnątrz to po prostu umyje całe auto i założę niewidzialną wycieraczkę i to ona powinna robić robotę jak na tym filmiku a nie płyn od szyb Bo z tego filmiku można wywnioskować że Meguiars działa jak nie widzialna wycieraczka AngelWax H2GO
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mówisz o tym? http://showcarshine.pl/felgi/1906-tuga-chemie-alu-teufel-spezial-gel-1l-felgi-beda-krwawic.html Bo nawet dobra cena w porównaniu z konkurencją (z innych firm takie preparaty kosztują nawet po 50-60zł) Na pewno sobie poradzi z brudem i nie niszczy felg?
-
Środek do czyszczenia felg
Co polecacie w stosunku cena/jakość do czyszczenia felg? Żeby brud sam schodził bez przecierania szmatką
-
Płyn do szyb
Posiadasz i polecasz? Może coś tańszego znacie? Szukam też tzw "nie widzialnej" wycieraczki? Nie chciałbym zakładać nowego tematu to od razu tutaj spytam
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Co polecacie w stosunku cena/jakość do czyszczenia felg? Żeby brud sam schodził bez przecierania szmatką
-
Konserwacja opon
Co do pielęgnacji opon polecacie? good stuff black mamba będzie dobry? Czym to się nakłada? Jak się tego używa?
-
Płyn do szyb
Witam. Jaki preparat + mikrofibre możecie polecić do czyszczenia szyb samochodu wewnątrz i zewnątrz? Aktualnie czyszczę najzwyklejszym ze sklepu ale zostawia smugi a w nocy przeszkadza jak szyba jest niedoczyszczona. Pozdrawiam
-
Zarysowany zderzak na parkingu
Oki dzięki za odpowiedzi. Jutro wstawię zdjęcia Panowie, był u mnie ten agent od ubezpieczenia z Ergo Hestii. Wydrukował papiery, wypełniliśmy i powiedział że może zaproponować 824zł ale kwota będzie zaokrąglona do 900zł. Przez miesiąc nic z tym nie robiłem ani nie podpisałem żadnego papieru dotyczącego mojej zgody na przesłanie pieniędzy (nie jestem tego pewny na 100%), bo wolałem się zastanowić czy wziąć pieniądze na konto czy zrobić naprawę w jakimś serwisie i przedstawić dla Ergo Hestii fakturę (agent powiedział, że mam na to trzy lata od daty zdarzenia), ale oni sobie "od tak" przysłali mi na konto 824zł (a nie 900zł a agent mówił że kwota będzie zaokrąglona). Myślałem żeby kupić zderzak sline + dokładkę i dać do malowania to bym miał tył samochodu w sline ale zrezygnuje z tego bo nie chcę pakować pieniędzy w samochód. A później byłoby trzeba kupić też zderzak z przodu sline + listwy, lotka + dać do lakierowania więc odpada. Za duże koszta i nie jest mi to potrzebne. Co byście zrobili na moim miejscu? Kłócić się z nimi, odesłać im tą kasę i zrobić szum za to że przesłali mi te pieniądze bez mojej zgody czy to gra nie warta świeczki? Wstawiam zdjęcia i pozdrawiam Zdjęcia zderzaka: https://zapodaj.net/371bbc466accb.jpg.html https://zapodaj.net/b7bfa4375ef12.jpg.html https://zapodaj.net/5990257757564.jpg.html https://zapodaj.net/50cb165b8d33d.jpg.html https://zapodaj.net/bb219212808e6.jpg.html https://zapodaj.net/4a7c1c626997c.jpg.html https://zapodaj.net/32a1e46148cfb.jpg.html https://zapodaj.net/6a2384a6f1498.jpg.html Kosztorys: https://zapodaj.net/d852ebfef9c4e.jpg.html https://zapodaj.net/2c30688e47168.jpg.html https://zapodaj.net/984e3617c6b51.jpg.html https://zapodaj.net/80f7e62b6b2f2.jpg.html https://zapodaj.net/782f7b8b9ee6d.jpg.html
-
Polecane opony letnie
Panowie, jakie letnie opony polecacie na ori felge 18' do A4 B8? Wolałbym mieć tak jak na wlepce (ubezpieczenie itp) chodzi o rozmiar 245/40/18. Szukam w okresie zimowym bo może taniej idzie dostać
-
Ciężko wchodzi 3 bieg przy szybkiej zmianie
To nie jest jakieś rajdowe Subaru. Tutaj powolutku i płynnie zmienia się biegi
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Ponawiam pytanko Czy olej motul specific 5w30 507.00 będzie odpowiedni do A4 B8 CAHA? Czy wziąc jakiś inny z Motula?
-
Problem z prawym lusterkiem
Kurcze zaczęło się to powtarzać co raz częściej ;/ Dopiero jak zgaszę silnik i odpalę to lusterko się rozłoży. Nie mam żadnego pokrętła. Nie mogę tego ręcznie rozłożyć (albo nie widzę tego, bo te pokrętło jest przy ramieniu lusterka?)
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
@up dzięki Czy olej motul specific 5w30 507.00 będzie odpowiedni do A4 B8 CAHA? Czy wziąc jakiś inny z Motula?
-
Dokładka tylnego zderzaka sline przedlift do zwykłego zderzaka
Sorry, nie mogłem tego znaleźć. Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam
-
Dokładka tylnego zderzaka sline przedlift do zwykłego zderzaka
Witam. Chciałbym wymienić dokładkę tylnego zderzaka na sline przedlift w A4 B8 Avant, bo facet zarysował mi tylny zderzak więc zderzak pójdzie do malowania a dokładkę bym wymienił na sline. Czy będzie pasować dokładka sline przedlift do zwykłego zderzaka? A4 Avant z 2011r
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Wymieniam niedługo olej + wszystkie filtry (bez klimatyzacji). Olej Castrol albo Motul do diesla 2.0 TDI CR (A4 B8 2011r avant). Filtry z wyższej pułki. Jaką cenę możesz zaproponować? Możesz podać rozpiskę?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Możecie mi wytłumaczyć dlaczego nie Castrol? Lałem zawsze Castrola i nigdy nie było problemów. Tak samo doświadczony mechanik od przeszło 15 lat zawsze leje Castrola i nie widzi w nim nic złego. Rozbierał masę silników u klientów którzy robią duże przebiegi i żadnego nalotu ani nagaru nie zauważył. Na dodatek do samochodów z dpfem trzeba lać troszkę inny olej żeby filtr się za szybko nie zapychał. Może ktoś mi wytłumaczyć skąd taka nagonka na Castrola?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jeśli chodzi o Pomorze to kogo możecie polecić od chip tuningu?
-
Odpalanie auta w mrozy
Ok dzięki panowe wszystko jasne