Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Osta

  1. Witam Poszukuje "grzałki zbiornika adblue" do WV Craftera z 2011r, 100KW, 2.5TDI. Czy posiadacie w swojej ofercie? Pozdrawiam
  2. No o to mi chodziło właśnie
  3. No i przez tą bliskość może rant błotnika delikatnie obrywać i po jakimś czasie odpada lakier/wychodzi rdza. Lepiej chyba wziąć większe et i ew dystans sobie samemu dopasować np 10mm albo 12mm. Wtedy będzie bezpieczniej.
  4. Chodzi mi o krawędź błotnika. Czy lakier z błotnika odpadać nie będzie jak z opony będzie leciał prosto piach/kamyczki/błoto.
  5. Czy przy takich kołach i takim et rant felgi nie będzie się uszkadzał jak opona jest równo z błotnikiem lub bardzo blisko rantu? a5 18x8,5j et29. Przecież ten cały piach, błoto z koła idzie wprost na rant felgi i z biegiem czasu może lakier odpadać
  6. Ale na wlepce na drzwiach nie ma 225/45/18
  7. Nigdy nie przewoziłeś żadnej walizki, torby itp? Wystarczy że będzie gdzieś zabrudzona i ślad zostanie. Nie mówiąc o tym że materiał się wyciera
  8. Witam. Jaką matę polecacie do bagażnika? A4 B8 Avant 2011r. Gumowa czy z materiału? Jakie macie u siebie?
  9. Słyszałem że przez to że koło jest równo z nadkolem albo blisko krawędzi to poprzez piasek, błoto wydobywajace z opony uszkadza lakier nadkola (ranty) i później rdzewieje.
  10. Hmm a jakby felga była 8J to też opona będzie wystawac? ew jakie et szukać? 32 by coś dało czy dalej za małe?
  11. Witam. Czy przy zawieszeniu 1BA nic nie będzie przycierać jeśli et będzie od 29 do 35? Bo szukam felgi od A5. Szerokość felgi to 8J albo 8,5J opona 245/40/18
  12. Witam. Kupował ktoś felgi od tej firmy? https://pl-pl.facebook.com/jfwfelgi/ Jakieś opinie?
  13. Ale bym wolał oponę mieć 245/40/18 tak jak jest na wlepce na wnęce drzwi
  14. Zastanawiam się pomiędzy 8,5J ET 29 a 8J ET 29 a 8J ET 47. Mam zawias 1BA ale bym zmienił na 1BE + może sprężyny eibach lub zawias 1BA + sprężyny eibach. Tylko nie chce żeby mi coś obcierało przy oponach 245/40/18. Co polecacie? A4 B8 Avant
  15. A na jakiej oponie masz te felgi u siebie i jaki zawias? Bo się zastanawiam pomiędzy 8,5J ET 29 a 8J ET 47. Ja mam zawias 1BA ale bym zmienił na 1BE + może sprężyny eibach lub zawias 1BA + sprężyny eibach. Tylko nie chce żeby mi coś obcierało przy oponach 245/40/18
  16. To na ile pustaków teraz budują domy? Zazwyczaj było 1,5 pustaka. U mnie w mieście teraz powstaje dużo bloków "apartamentów" gdzie wszystko leci na 1 pustaka a nie na 1,5. W latach 90tych zazwyczaj stawiali na 1,5 pustaka i to było na bogato
  17. A jak będzie schowana to będzie źle? Chodzi o wygląd? Można dać dystanse
  18. Opona 245/40/18. Czyli na progach zwalniających przyciera i trzeba uważać? (mowa o 8,5J ET29)
  19. Witam. Mogę kupić felgi sline 8,5J ET29. Opona 245/40/18 czy to będzie równo z nadkolem czy będzie troszkę wystawać? Felgi będą w A4 B8 Użytkownik pawelsy w tym temacie https://a4-klub.pl/topic/349112-jakie-dystanse-do-felg-18-et41-do-b8/ (drugi post) pisze że mu w B8 przy ET 29 felga wystaje za nadkole więc jak to w końcu jest? Czy lepiej wziąć felgę 8J ET 47 opona 245/40/18 (tak jak w oryginalne B8) i mieć koło delikatnie w środku?
  20. A jakie zawieszenie masz? Na 8,5J przy 245 masz pewnie naciąg? Przy obniżeniu zawieszenia + 5 osoób na pokładzie + bagaże pewnie będzie trzeć o ranty błotników?
  21. Witam. Czy ktoś orientuje się jakie et i szerokość ma oryginalna felga 18" (245/40/18) w A4 B8 Avant? Jest równo z błotnikiem?
  22. Przecież są na pewno jakieś preparaty gdzie apc nie trzeba używać bo mają już w sobie
  23. Co sądzicie o Fuldach? Miał ktoś z nimi styczność? 245/40/18
  24. Możecie polecić jakiś preparat do czyszczenia wewnątrz samochodu żeby nie było trzeba przed nim używać oddzielnie APC? Nie zawsze jest czas żeby przelecieć samochód APC, później wilgotną mikrofibrą a następnie dressingiem więc szukam alternatywy żeby nie było trzeba poświęcać tyle czasu na czyszczenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.