Treść opublikowana przez Osta
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Czy ktoś w B8 kombi ma rozmiar 225/40/18 na lato? Bo trochę mi szeroki kapeć na lato przeszkadza (koleiny i ciężko ster się obraca). Dlatego zamiast 245/40/18 chcę kupić 225/40/18. Czy nic nie będzie ocierać/przeszkadzać itp? Felga oem 18' et 47
-
Polecane opony letnie
Jeśli chodzi o opony kupowane przez internet to jakie strony polecacie? Będę szukał w rozmiarze 245/40/18 i chciałbym kupić jakieś dobre, raczej z klasy premium. Może teraz można trafić na jakieś promocje? I z jakich modeli wybierać? Na zime mam Micheliny alpin 5 i jestem zadowolony to może na lato też jakieś Micheliny?
-
TV 4K - Kupno
Te ubezpieczenia to już w ogóle paranoja. Wciskają ludziom te ubezpieczenie na 5 lat w marketach i z góry zakładają że tv i tak się popsuje wiec lepiej kupic te ubezpieczenie Ja za tv dałem 3100 (55calI Sony XE70) i za ubezpieczenie chcieli prawie 1000zł na 5 lat czyli 30% ceny tv. To już jak mi ten tv ma się zepsuć to po dwóch latach drugi kupie.
-
Polecane opony letnie
Czy już są jakieś przeceny na opony letnie? Szukam klasy Premium w rozmiarze 245/40/18 do A4 B8 avant. Znajdę coś do 500zl lub 550zl/szt?
-
A4 B8 caha trzesie po nocy
Podobno ten silnik tak ma. Mam ten sam problem u siebie w aucie
-
Ciśnienie w oponach
Siemka. Jakie powinno być odpowiednie ciśnienie w oponach 205/60/16 na zimę? Czasami jeżdżę sam (głównie 70%) a czasami z pasażerami. Czasem jest to jedna dodatkowa osoba lub komplet osób + bagaże. Ustawiłem na 2.5 bara we wszystkich koła ze względu na to że jest balon (profil 60) więc lepiej chyba dać więcej ciśnienia w kołach żeby sztywniej było? Dałem po 2.5 we wszystkich kołach również z tego względu żeby co chwilę nie latać do kompresora na stację ponieważ czasami jeżdżę sam a czasami z kilkoma osobami ale nie zawsze. Z taką opinią spotkałem się u wulkanizatora. Co o tym sądzicie? Poniżej wstawiam wlepkę z drzwi. Audi A4 B8 Avant diesel Czy może lepiej dać we wszystkich kołach po 2.6? Rozumiem, że jakby ta pierwsza tabelka odnosi się do kół letnich a dwie pozostałe tabelki do kół zimowych?
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Ciężkie ładunki będziesz przewoził? Ja na swoim Crafterze mam zazwyczaj 2,5-3 tony samego towaru i daje radę tylko że mam go na poduszkach. Musiałem je zamontować bo resory by nie dawały rady przez dłuższy czas. Mój jest 2.5 tdi 140km. Gratulacje nowego wozidła
-
Blokada bear lock
Dzięki za odpowiedzi. Podobno żeby zdjąć tą blokadę to trzeba wsunąć się pod nadwozie samochodu a w nocy to by było sporym utrudnieniem, ale nie wiem czy to prawda
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
A może polecisz jakiś inny zestaw? Bo tego nie można nigdzie dostać przez neta. Są braki w magazynach. Chodzi mi o to Auto Finesse Total Interior Cleaner Auto Finesse Spritz - jeszcze można kupić i jest na magazynie
-
Blokada bear lock
Witam. Czy ma ktoś u siebie założoną taką blokadę skrzyni biegów? Chodzi mi o ten nowszy typ gdzie bolec nie jest wyjmowany. Zastanawiam się nad założeniem do swojego Audi. U mnie w mieście to koszt 800zł z montażem + certyfikat http://www.niedzwiedz-lock.pl
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Dzięki. To raczej wszędzie podobne ceny będą
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ok, dzięki A gdzie polecasz to kupić w dobrej cenie? Auto Finesse Total Interior Celaner Auto Finesse Spritz
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
A wystarczy tylko Auto Finesse Spritz do wnętrza? Czy lepiej pierw Auto Finesse Total Interior Celaner a dopiero później Auto Finesse Spritz?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
To są w ogóle takie środki do usuwaniu brudu wewnątrz samochodu po których nie trzeba zmywać wodą? To znacznie by skróciło czyszczenie wewnątrz samochodu. Co polecacie? Bo ja zawsze leciałem pierw APC, później szmatka z wodą, później czekałem aż wyschnie i dopiero później dressing Poorboys
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Ja od zawsze do wszystkich samochodów leję ON Verva na Orlenie tym bardziej że nie dawno był remont stacji i wymienili zbiorniki na nowe. Leję w 95% tylko na jednej stacji.
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Ja tak samo
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Ładniej wygląda jak jest gładko
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Kiedyś interesowałem się wymianą tego płynu w układzie sprzęgłowym, ale jeden mechanik mi odradził taki zabieg, bo powiedział że jeśli się nie uda to najprawdopodobniej będzie trzeba jakieś łożysko wymienić a wtedy robią się koszta bo trzeba silnik wyciągać. Ktoś coś wie na ten temat? U mnie też czasem poszarpuje przy ruszaniu.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Plus dodatkowo będzie chlapać po nadkolach i całym samochodzie przy tym jak koła są na równo z nadkolem albo trochę wystają, dodatkowo błoto i cały syf wali po rantach nadkoli a później rdza
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
1BA - komfortowe 1BE - sportowe, -20mm 1BV - sline, -20mm + dodatkowo usztywnione
-
Wentylator przy 90 C, czy to normalne??
No u mnie też czasami po zgaszeniu silnika wentylator pracuje jeszcze przez kilka minut. Nie wiem za bardzo o co chodzi. Czasami temperatura pokazuje w trakcie jazdy 95stp lub 100-103stp (ale na cyfrowym, jak w fisie przestawię) a na wskazówce zawsze jest 90stp więc nie wiem na który trzeba patrzeć
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
za***iście wygląda ten czarny potwór. Robi wrażenie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No u mnie jest 230000km i tez sprzęgło seria. Silnik Caha. Czasami tylko przy ruszaniu szarpnie a tak to bez lipy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć Potrzebuje do A4 B8 2.0 TDI, CAHA 2011r - olej motul specific 5W30 507.00 5L - filtr oleju knecht - filtr powietrza mann - filtr paliwa knecht - wycieraczka na tylną szybę - dywaniki welurowe Można prosić o wycenę?
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
No u mnie też już czuć że sprzęgło pada. Przebieg 230tyś km 2011r. U mnie trzeba odpowiednio operować sprzęgłem przy ruszaniu żeby auto nie zgasło i przy tym ruszaniu wyczuwalne są drgania samochodu na dodatek czasem coś "stuka", ale na razie nie wymieniam bo się nie ślizga (wymienione objawy nie występują codziennie i raczej na rozgrzanym silniku). Droga zabawa jak z wymianą wychodzi 3500 zł