Treść opublikowana przez Osta
-
Skradzione
No a bear look? Da się złamać blokade skrzyni biegów? Najnowsze wydanie
-
Polecane opony letnie
Ma ktoś może Michelin PS 4? Jakieś opinie? Bo zamierzam kupić w poniedziałek. Ew zastanawiam się jeszcze na Continentalem Conti Contact 5
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Jaki rozmiar kółek?
-
Nie odpowiedni rozmiar opon? A4 B8
A o dużo większa bedzie szpara w nadkolu jak zaloze 225/45 a nie 245/40? Dużo wieksza koza bedzie?
-
Nie odpowiedni rozmiar opon? A4 B8
A jaki wy rozmiar opon byscie wybrali? Bo rozumiem ze jak zaloze 225/45 lub 225/40 to auto bedzie jeszcze wieksza koza? Niz gdybym mial standardowo 245/45
-
Nie odpowiedni rozmiar opon? A4 B8
Czyli po prostu optycznie auto bedzie duzo ladniej wygladalo jak bedzie opona 225/45 a nie 225/40? Kiedy auto bedzie wieksza koza? Czy pomiedzy 245/40 i 225/45 nie bedzie widac jeszcze wiekszej kozy? @up czyli jak zaloze 225/45 to auto bedzie stalo o 6mm wyzej niz przy 245/40?
-
Jakie dywaniki polecacie ?
Podlaczam sie do pytania
-
Nie odpowiedni rozmiar opon? A4 B8
Witam Obecnie posiadam juz zjezdzone 245/40/18 i nie chce takiego szerokiego kapcia bo ciagnie samochod na nie rownosciach, slabsza dynamika i halas Felgi to 8JX18 ET47 (oem a4 b8). Zawias 1BA, avant Chcé kupic opony o szerokosci 225 tylko nie wiem jaki profil wybrac bo bym chcial z nizszym profilem czyli 40 (fajniej wyglada glownie dla tego) i nie przeszkadza mi profil 40, ale sie naczytalem ze odpowiedni zamiennik to 225/45/18 Czy sa jakies konsekwencje jak zaloze 225/40/18 oprocz tego ze licznik bedzie troche przeklamywal? (ile?)
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Ale za***iście to wygląda. Bardzo mi się podoba całe auto a te koła to miazga Ja bym nie malował i zostawił tak jak jest
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Turdzi w ogóle orientowałeś się jakie są koszty serwisowania takiej RS4? Chodzi mi o podstawę jak opony, klocki, tarcze, zawias, oleje itd. W ogóle po przebiegu załóżmy 150-200tyś km moc w takiej RS spada i trzeba zrobić jakiś delikatny remont? Tylko zapewne większość właścicieli przesiada się do nowszego auta i nie pakuje kasy
-
Dwa rodzaje rozmiarów opon
Witam. Zastanawiam się nad oponami 225/45/18 albo 225/40/18 do A4 B8 Avant, zawias 1BA. Który rozmiar będzie lepszy? Czy licznik nie będzie przekłamywał i czy nie będzie problemu z ESP? Wolałbym 225/40/18 ze względu na niższy profil. 245 nie chce ze względu że jest za szeroka (miałem 245 ale koleiny to coś okropnego)
-
225/45/18 8.5" 1be
A zjeżdżasz czasem na polne drogi? Trzeba bardzo uważać żeby nie zahaczyć?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
czyli na 320mm trzeba robić już swapa?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Czy żeby zmienić tarcze na większe to trzeba coś przerabiać? Chodzi mi o lepsze hamowanie. Na zimę mam Koła 205/60/16 A na lato mam 245/40/18. Jakie największe tarcze mogę założyć bez przeróbek pod te koła na zimę i lato? Samochód to A4 B8 z 2011 diesel i nie dlugo chce zrobić program na 200km
-
Świst, piszczenie w silniku
Mam to samo ale występuje też przy mniejszej prędkości. Ktoś może rozwiązał ten problem?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Z tymi polnymi drogami to naprawdę te 3cm robi taką różnicę?
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Dzięki za odp. Muszę się zastanowić co robić. Poprzednie oponki to były 245/40/18 i niby spoko ale wkurzało mnie te szarpanie kierownicy na nierównościach/koleinach plus hałas i auto nie było takie żwawe pomimo 170km. Więc myślę nad 225/45/18 ale z drugiej strony 245 lepiej trzyma w zakrętach i lepiej wygląda taki szeroki kapeć na niskim profilu 40
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
A jak u was z zaczepianiem podwozia przy niższym zawieszeniu? Chodzi o to że mam teraz 1BA czyli najwyższy zawias i komfortowy i mam do tego koła 16tki opona 205, balon 60 (bo zima) i ostatnio jadąc przez polne drogi gdzie było trochę śniegu to zaczepiłem i zerwałem osłonę termiczną wydechu a uważałem i jechałem wolno. Więc teraz się zastanawiam nad tym czy przy oponie 225/45/18 albo 245/40/18 i zawieszeniu 1BE + sprężyny -35/30 to będzie jeszcze niżej samochód siedział i będzie trzeba jeszcze bardziej uważać niż przy 1BA i 16tkach?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Spoko dzięki. A gdzie oponki kupujesz? Bo patrzyłem na necie to 225 są droższe od 245
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Tak 8J ET47. W ogóle dziwne ceny tych opon bo 225/45/18 jest droższa od 245/40/18 Jakie masz teraz u siebie oponki?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
To też zrezygnowałeś z 245/40/18? I kupiłeś 225/45/18? Bo mało osób tak robi. Zazwyczaj przy 18tce dajemy 245/40/18
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
o tym myślałem właśnie tylko te koleiny mnie trochę wkurzają przy 245 szerokości no i opona huczy przy 245
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Czy ma ktoś 1BE + sprężyny eibacha -35/-30 + koła 225/45/18 w B8? Felga oem 8J. Seryjnie mam 1BA i opony 245/40/18 ale chcę zmienić na 1BE + opony 225/45/18 bo przy 245 występuje problem w koleinach i ciężko ster się kręci a servo nie mam. Chciałem się zapytać czy przy zestawie 1BE + sprężyny eibacha -35/-30 + koła 225/45/18 w B8? Felga oem 8J nic nie będzie obcierać i wszystko będzie w porządku? Miał ktoś taki zestaw?
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
A czy ktoś z Was jeździł/jeździ na 225/45/18 w B8 Avant? Nic nie obciera? Bo mam zawias 1BA (komfort). Czyl licznik nie będzie przekłamywał? Bo powinienem mieć 245/40/18 ale za szeroko jak dla mnie i bym wolał węższą oponę czyli 225/45/18 Albo 225/40/18
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Czemu opony 225/40/18 będą za niskie? Przecież przy 245 profil jest właśnie 40