Treść opublikowana przez Osta
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Masz może któryś z tych szamponów? Może coś o nich napiszesz?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Który szampon z tych dwóch byście wzięli? Może ktoś miał i podrzuci jakieś opinie? Poorboy's World Super Slick & Wax czy Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Con. Cena podobna, około 50zł za 0,5l
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mógłbyś podrzucić dokładną nazwę tej piany/szamponu i rękawicy? Chciałbym kupić na bestseller.pl bo nasze forum ma rabat 6% więc wyjdzie taniej. Na razie wybrałem: https://bestseller.pl/shiny-garage-fruit-snow-foam-cherry-5l.html https://bestseller.pl/good-stuff-wiadro-plukanie-z-separatorem.html https://bestseller.pl/epoca-tec-one-foamer-2l.html
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kompletuje sobie zestaw do mycia aut. Co sądzicie o tym? http://samochodowekosmetyki.pl/pl/produkt/4005/good-stuff-wiadro-separator.html http://allegro.pl/pianownica-reczna-epoca-tec-one-foamer-fpm-2l-i6665444168.html http://allegro.pl/shiny-garage-fruit-snow-foam-piana-aktywna-5l-24h-i6650130402.html Brakuje mi jeszcze szamponu i rękawicy. Czy to wszystko? Czy wystarczy mi jedno wiadro z separatorem? a rękawice będę po prostu płukał pod szlaufem
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Bo to jest 2010 zrobiony na polifta? Nie ma szans. 55 może dostanie. Nikt za mody płacić nie będzie. Dlatego nie warto tuningować
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Super autko. Sprawdzałem ile pali?
-
Ciśnienie w oponach
Witam. Jakie powinno być optymalne ciśnienie w oponach 245/40/18? Samochód to A4 B8 kombi. Myślałem o 2.4 na wszystkie koła. Czy jak się jedzie w 4 osoby + bagaże ciśnienie powinno być większe a później należy je spuścić czy raczej utrzymujecie jakieś optymalne ciśnienie? Żeby co chwile nie zmieniać?
-
Jak zadziała automatyczny hamulec ręczny, gdy podczas jazdy go zaciągnięmy?
U Was hamuje narastająco? Ja przy 60km/h próbowałem "zaciągnąć" ręczny to musiałem go ciągle trzymać żeby hamowało i od razu na maxa hamowało
-
Blokada skrzyni biegów
No tak facet cos wspominał o certyfikacie i zapasowych kluczykach
-
Blokada skrzyni biegów
Weekendowo stoi pod chmurką (dwie doby) a tak to w garażu lub na podwórku (brama na kłódkę) + czasami zastawiam drugim samochodem. Chyba się nad tym zastanowię poważnie. Tylko u mnie w mieście chcą za to 900zł a sama blokada na allegro kosztuje do 400zł więc nie wiem czemu ta "robota" jest taka droga a sam raczej bym się za to nie zabierał
-
Blokada skrzyni biegów
ale to nie jest blokada na lewarek skrzyni biegów tylko tą blokadę zakłada się pod podwozie samochodu (tam gdzie skrzynia) i gdy zapniemy wsteczny przebieg, przekręcimy kluczyk od tej blokady to skrzynia jest zablokowana
-
Blokada skrzyni biegów
Witam. Co sądzicie o zabezpieczeniu samochodu blokadą skrzyni biegów na stałe? Facet u mnie w mieście chce za to 900zł z montażem. W komplecie są trzy kluczyki, gwarancja. Podobno jest to jedyne słuszne zabezpieczenie, bo wszystkie inne (metody elektryczne) są do obejścia. A przy zrywaniu takiej blokady skrzyni biegów trzeba wejść pod podwozie i kilka godzin się pobawić co znacznie utrudnia dla złodzieja robotę.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Słyszeliście że od 2022r będzie można budować tylko domy/mieszkania ekologiczne?
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
A u mnie znowu suba nie ma. Jutro zrobię zdjęcie i wstawię więc wszystko się rozjaśni co potrzebne
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
A co do tego koła jest jeszcze potrzebne i gdzie kupowałeś? Jakiś inny plastik? Bo ja mam plastik ale tam jest ta sprężarka, klucze i ta pianka więc nie wiem czy do koła dojazdowego będzie to pasować
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Dzięki za odpowiedź Żadne inne rozmiary nie będą pasować tylko 19? Skąd oni takie ceny biorą 350zł
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Ile mniej więcej kosztuje przerobienie żeby włożyć koło dojazdowe? I czy koło dojazdowe musi mieć koniecznie rozmiar 19cali? Bo moje audi letnie ma 18' a zimowe 16' i nie wiem jaki rozmiar koła dojazdowego wsadzić
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Nie będzie szurać o nadkole jak będzie komplet pasażerów i pełny bagaż? A jak z progami zwalniającymi? Masz jakieś dystanse?
-
Polecane opony letnie
Witam. Szukam opon 245/40/18 z rantem ochronnym na felgę. Co polecacie? Myślałem o Michelin Pilot Sport 3 albo Continental ContiSportContact 5. Myślałem też o czymś tańszym jeśli warto.
-
Dywaniki welurowe jaka firma?
Witam. Jakiej firmy polecacie dywaniki welurowe do A4 B8 Avant? Mam taki kolor wnętrz jak na tym zdjęciu. Jaki kolor dywaników najlepiej by pasował? https://zapodaj.net/40741383708e8.jpg.html
-
Szarpnięcia przy ruszaniu zakres 1100-1700rpm.
Któryś z użytkowników tego forum miał taki sam problem (ja też mam) i wymiana sprzęgła z dwumasem nie pomogła dopiero wymiana płynu w układzie hamulcowo sprzęgłowym rozwiązała ten problem. Spróbuj od tańszej opcji a sprzęgło/dwumas zostaw na koniec. Ja nie długo do tego też będę się przybierał tylko że u mnie jest 223tyś km
-
Wenecja w długi weekend majowy
Byłem w Wenecji pod koniec sierpnia to ceny szkoda gadać. Gondola 100 EU Praktycznie wszędzie doliczają napiwek do rachunku czy chcesz czy nie
-
W co inwestować?
Za mało gotówki na taką myjnie. Na 3 stanowiska to trzeba mieć około 400tyś a gdzie jeszcze działka, monitoring, wszystkie formalności
-
Strefa motocyklistów
Witam wszystkich Może ktoś wypowie się na temat tych motocykli? Szukam czegoś do 12tyś za sam motocykl dla początkującego. Ogólnie przez kilka lat jeździłem ale na niczym konkretnym, raczej to były zabawki czyli doświadczenia praktycznie nie mam. Myślałem z początku o SV650 ale ze względu na mocne hamowanie silnikiem zrezygnowałem z SV650. Myślę nad tymi motocyklami: Kawasaki ER6 Yamaha XJ6 Honda CBF 600 Yamaha FZ6 - (nie wiem czy nie będzie za mocne, bo ma 100km. To praktycznie to samo co Honda CBR F4i i Suzuki Bandit?) Moto bym chciał żeby było chociaż z 2008r
-
Czy te felgi są oryginalne?
https://zapodaj.net/af301094770b0.jpg.html https://zapodaj.net/beaa84e8bada5.jpg.html Jak sądzicie? Oryginał do A4 B8?