Treść opublikowana przez liquid8p
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Wymieniłem osłonę airbaga, lekki strach był bo to jednak pirotechnika. Ale poszło jak po maśle Gdyby ktoś potrzebował pomocy w rozebraniu poduchy, to służę pomocą Niedługo wleci kolejny mod
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Piękna, mam taki sam tylko qp No i właśnie planuje okleić ramkę grilla na black piano. Patrząc na twój, coraz bardziej się do tego przekonuję Bagnet nie jest przewidziany do tego silnika. Można miec tylko serwisowy w celu sprawdzania, ale nie może być włożony na stałe. Jeśli można prosic o namiary na kamerke cofania. Zdjęcia jak to wygląda. Może być pw. Pozdro
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Też szukam klameczek RS, ale do qp trudno znaleźć.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
W c7 po lifcie jak dobrze pamiętam jest już pasek led. W a5 jest po prostu zarówka. Nie wiem czy uzyskałem lepszy efekt wizualnie, ale na pewno ledy które zamontowałem świecą mocniej i dobrze oświetlają zaciemnione miejsca. Jest znacznie łatwiej przy cofaniu. Mniej więcej u mnie wygląda to tak jak na filmie poniżej:
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Mały aktual, wpadły LEDy do halogenów i świateł cofania. Szczególnie mod polecam z tyłu, zwykłe wsteczne żaróweczki tylko coś tam świecą. Ledy bardzo dobrze oświetlają mocno zaciemnione miejsca, znacznie to ułatwia cofanie
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Jasne
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
O widzę coraz więcej plakietek exclusive. Pamiętam jak ja szukałem, to gość na alledrogo chciał 2 stówy za sztukę No ale ostatecznie kupiłem 2 sztuki przez ebay za 120zł
-
AUDI A5 8T S line 2.0 tdi 190 KM
Wyciągnij emblemat s-line z grilla, ori go tam nie ma. Autko piękne, kiedyś chorowałem na te felgi. Do pełni szczęścia wrzuć z przodu c+
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Wczorajsze spotowanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To prawda, w każym razie dzisiaj jest spocik także zapraszm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro spot godzina 17 przy M1 Norauto. Frekwencja pewnie taka jak zawsze, ale ja będę na pewno
-
Dodatkowy filtr kabinowy w A4 B8
Tak filtr był z ramką, tu masz linka: https://m.pl.aliexpress.com/item/32863230693.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32863230693&aff_trace_key=634d4a123eef401dbc04a22f4e8a5af4-1571240986411-01311-N3DgShao&aff_platform=msite&m_page_id=8382amp-MgaUa7dtMqMgqcKbXo4kkw1571447985362
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tak to jest nakładka, gdyby mi się znudziło zawsze mogę wrócić do poprzedniej wersji w minutę Wprawne oko macie, kupiona na ali i całkiem nieźle wykonana.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Jest nieźle, pozostaje jeszcze ogarnąć dekor między zegarami
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Jak mam być szczery, to mam mieszane uczucia co do dekoru piano. W sensie że nie wiem czy jest ładniej niż było, ale na pewno inaczej. Przez prawie 5 lat był srebrny i przyszedł czas na zmianę. Hehe Rafał, to ładnie tam cudowałeś. Ja już kiedyś rozbierałem tunel więc wiedziałem, jak się za to zabrać
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dzięki zegary też pewnie pójdą w black. Gajgę da się obrócić, muszę zdjąć górny oring i go odwrócić po prostu. W jakiś dzień się tym zajmę
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tak jak wcześniej wspomniałem, dzisiaj wpadł dekor tunelu środkowego black piano... Było Jest Zrobię lepsze zdjęcia w najbliższym czasie. Paluchy już widać, ale taki to urok czerni fortepianowej
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dzięki Rafał, zobaczymy z tym dekorem. Zawsze będzie można powrócić do poprzedniej wersji
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dawno nic nie było, a ostatnio była korekta lakieru i poprawka lotki. Czyszczenie środka, było już trochę zapuszczone Poprawiona lotka, wcześniej był paskudny szajs. Lotka nie przylegała dobrze do klapy, gdzieniegdzie odprysł lakier i porobiły się bąble. Zaczęło się tak: Tutaj już w odpowiednim miejscu Z najbliższych rzeczy, wpadnie dekor tunelu środkowego black piano
-
[B8 CDHB] epc fault see owners manual audi
Niech mechanik najpierw sprawdzi kompresję, dużo to powie o stanie silnika. U mnie był wypalony zawór wydechowy w głowicy. Sprawdzenie kompresji kosztuje grosze w porównaniu z wymianą rozrządu. Mechanicy często przy diagnozie usterki tfsi diagnozują rozrząd, a po wymianie zdziwienie kiedy usterka pozostaje.
-
[B8 CDHB] epc fault see owners manual audi
Miałem mniej więcej podobne objawy, mechanik sprawdzał kompresję na cylindrach? U mnie po jakiś czasie pracy na jałowym komputer przełączał się w tryb awaryjny i nie szło wtedy jechać.
-
[B8 CDHB] epc fault see owners manual audi
Na wolnych obrotach telepie silnikiem, a po przegazowaniu i podczas jazdy jest normalnie?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Ty dekory, ja fotele biorę Podsufitka z alkantary, klima na 3 strefy i tak bez końca
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Siadło lepiej niż u mnie, opona 255/35 czy 265/30?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
A ja myślałem że od bezdomnego dostałeś. Najpierw samochody rozdawali, a teraz dekory