Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Wymieniłem osłonę airbaga, lekki strach był bo to jednak pirotechnika. Ale poszło jak po maśle Gdyby ktoś potrzebował pomocy w rozebraniu poduchy, to służę pomocą Niedługo wleci kolejny mod
  2. Piękna, mam taki sam tylko qp No i właśnie planuje okleić ramkę grilla na black piano. Patrząc na twój, coraz bardziej się do tego przekonuję Bagnet nie jest przewidziany do tego silnika. Można miec tylko serwisowy w celu sprawdzania, ale nie może być włożony na stałe. Jeśli można prosic o namiary na kamerke cofania. Zdjęcia jak to wygląda. Może być pw. Pozdro
  3. W c7 po lifcie jak dobrze pamiętam jest już pasek led. W a5 jest po prostu zarówka. Nie wiem czy uzyskałem lepszy efekt wizualnie, ale na pewno ledy które zamontowałem świecą mocniej i dobrze oświetlają zaciemnione miejsca. Jest znacznie łatwiej przy cofaniu. Mniej więcej u mnie wygląda to tak jak na filmie poniżej:
  4. Mały aktual, wpadły LEDy do halogenów i świateł cofania. Szczególnie mod polecam z tyłu, zwykłe wsteczne żaróweczki tylko coś tam świecą. Ledy bardzo dobrze oświetlają mocno zaciemnione miejsca, znacznie to ułatwia cofanie
  5. O widzę coraz więcej plakietek exclusive. Pamiętam jak ja szukałem, to gość na alledrogo chciał 2 stówy za sztukę No ale ostatecznie kupiłem 2 sztuki przez ebay za 120zł
  6. Wyciągnij emblemat s-line z grilla, ori go tam nie ma. Autko piękne, kiedyś chorowałem na te felgi. Do pełni szczęścia wrzuć z przodu c+
  7. To prawda, w każym razie dzisiaj jest spocik także zapraszm
  8. Jutro spot godzina 17 przy M1 Norauto. Frekwencja pewnie taka jak zawsze, ale ja będę na pewno
  9. Tak filtr był z ramką, tu masz linka: https://m.pl.aliexpress.com/item/32863230693.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32863230693&aff_trace_key=634d4a123eef401dbc04a22f4e8a5af4-1571240986411-01311-N3DgShao&aff_platform=msite&m_page_id=8382amp-MgaUa7dtMqMgqcKbXo4kkw1571447985362
  10. Tak to jest nakładka, gdyby mi się znudziło zawsze mogę wrócić do poprzedniej wersji w minutę Wprawne oko macie, kupiona na ali i całkiem nieźle wykonana.
  11. Jest nieźle, pozostaje jeszcze ogarnąć dekor między zegarami
  12. Jak mam być szczery, to mam mieszane uczucia co do dekoru piano. W sensie że nie wiem czy jest ładniej niż było, ale na pewno inaczej. Przez prawie 5 lat był srebrny i przyszedł czas na zmianę. Hehe Rafał, to ładnie tam cudowałeś. Ja już kiedyś rozbierałem tunel więc wiedziałem, jak się za to zabrać
  13. Dzięki zegary też pewnie pójdą w black. Gajgę da się obrócić, muszę zdjąć górny oring i go odwrócić po prostu. W jakiś dzień się tym zajmę
  14. Tak jak wcześniej wspomniałem, dzisiaj wpadł dekor tunelu środkowego black piano... Było Jest Zrobię lepsze zdjęcia w najbliższym czasie. Paluchy już widać, ale taki to urok czerni fortepianowej
  15. Dzięki Rafał, zobaczymy z tym dekorem. Zawsze będzie można powrócić do poprzedniej wersji
  16. Dawno nic nie było, a ostatnio była korekta lakieru i poprawka lotki. Czyszczenie środka, było już trochę zapuszczone Poprawiona lotka, wcześniej był paskudny szajs. Lotka nie przylegała dobrze do klapy, gdzieniegdzie odprysł lakier i porobiły się bąble. Zaczęło się tak: Tutaj już w odpowiednim miejscu Z najbliższych rzeczy, wpadnie dekor tunelu środkowego black piano
  17. Niech mechanik najpierw sprawdzi kompresję, dużo to powie o stanie silnika. U mnie był wypalony zawór wydechowy w głowicy. Sprawdzenie kompresji kosztuje grosze w porównaniu z wymianą rozrządu. Mechanicy często przy diagnozie usterki tfsi diagnozują rozrząd, a po wymianie zdziwienie kiedy usterka pozostaje.
  18. Miałem mniej więcej podobne objawy, mechanik sprawdzał kompresję na cylindrach? U mnie po jakiś czasie pracy na jałowym komputer przełączał się w tryb awaryjny i nie szło wtedy jechać.
  19. Na wolnych obrotach telepie silnikiem, a po przegazowaniu i podczas jazdy jest normalnie?
  20. Siadło lepiej niż u mnie, opona 255/35 czy 265/30?
  21. A ja myślałem że od bezdomnego dostałeś. Najpierw samochody rozdawali, a teraz dekory

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.