Treść opublikowana przez liquid8p
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Już niedługo
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Kierka po wymianie emblematu i oringu, stare już były mocno podrapane. Dla tych, którzy zapragnęli by wymienić sobie chromy w kierownicy na nowe. Emblemat i oring to części jednorazowe i niewymienne. Są na stałe przymocowane od tyłu na zaczepy. Emblemat rozpadł się przy wyciąganiu, a oring musiałem cały rozwiercać. Ogólnie nie polecam nikomu brać się za to, ale mimo wszystko efekt końcowy wygląda spoko. Audi ma się dobrze, aktualnie szukam zderzaka na tył s-line. Najlepiej w kolorze
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tak, jestem tego samego zdania
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Lotka już na pokładzie Wyszło git, czarny połysk z dodatkiem perły
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
To zdjęcie nie oddaje efektu, telefonem strzelone. Na żywo o wiele lepiej to wygląda i jeszcze nie skończone. Porobię lepsze foty efektu końcowego.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Lotka już prawie skończona
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Będzie jeszcze nowy emblemacik i oring. Stare już mocno wytarte.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Z ostatniego wypadu, lotka w trakcie prac. Do końca tego tygodnia powinienem ogarnąć
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Grill RS, też go planuję u siebie. Mod na +
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Czym prędzej pakuj zderzak competition, zupełnie inne auto. S-line jest za grzeczny, jak dla mnie Sprężyny eibach + dystanse i auto prowadzi się jak marzenie. Ale to już na pewno zdążyłeś się przekonać Z forum się nie żegnaj, bo jak przestaniesz modzić, to auto sprzedasz
-
A5 8T Sportback 3.0tdi S-Line Monza Silver
Autko super, ja u siebie kodowałem audi drive select bez fizycznego przycisku i mi nie działa. Po zresetowaniu mmi, opcja pokazuje się na chwilę i znika. Może wiesz co nie tak zrobiłem?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Następnym razem, to już obecność obowiązkowa Lotka jeszcze nie, trochę nie miałem czasu. Kładłem płytki w garażu. W przyszłym tygodniu postaram się ogarnąć Krótki filmik, jak wracaliśmy ze spotu: https://www.youtube.com/watch?v=mW-sXScZB0w
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Spot 22.18r. dla małej Amelki. To klika zdjęć
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Będzie na co popatrzeć jutro
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Nawet wydaję mi się, że nie ma ori lotki od s5 i od sportbacka do klapy coupe. Więc w przypadku coupe pozostają tylko zamienniki. Lotka sama w sobie wygląda lepiej niż najlepiej
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Spoiler a5 competition jest mało widoczny, to tylko taka listewka, jak w skodach. Ten który ja zamówiłem ma kształt bumerangu i ładnie wygląda. Też myślałem o włóknie szklanym, czy pakować się w to czy nie. Ale kuzyn ma, znajomi też mają od kilku lat i nic się z tym nie dzieje.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Są grube są Ogólnie początkowe mody podobnie jak u mnie. Też zaczynałem od wymianki oświetlenia wew na LED i stopniowo coraz więcej i więcej Szukałem kiedyś tej gajgi co ty masz z czerwoną obwódką. Ciężko ją dostać poza aso, ale dorwałem podobną U mnie eibach też równiutko siadł, także polecam każdemu te springi
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Nie wiedziałem, że takie grube mody się tu kryją Temat oczywiście obserwuje. Oby tak dalej. Pozdro
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Ori poza aso ciężko dostać, nawet rzekłbym że nie ma. Zobaczymy co z tego będzie, zawsze mogę wywalić i wrócić do oryginału Znajomy ma podobny spoilerek z włókna i dobrze to wygląda. A ma to już kilka lat.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Czarny połysk, zobaczymy jak mi lakierowanie pójdzie. Dawno tego nie robiłem
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Może dlatego tak jest, bo klapa sportbacka jest bardziej zaokrąglona. Przez to spoiler wydaje się jakby większy. Podobnie jest w przypadku a5 coupe i s5 coupe. S5 ma inaczej wyprofilowaną klapę bagażnika. Spoiler nie jest oryginalny, jest z włókna szklanego w podkładzie do lakierowania.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Ostatnio mało się dzieje tak więc już niedługo kolejny modzik
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS by Krecik
Kolejna "piona" przerobiona na competition. To mi się podoba, grill mogłeś wpakować od RS-a. Autko oczywiście bajka
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dzięki
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Chodzi ci o spoiler osłony zderzaka? Mam go też, ale nie zakładam. Bo oberwę to.