Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Mam te same felgi tylko 20", czekają na założenie Uwielbiam takie wzory Twoje auto mocno się zmienia, nic tylko modzić i modzić trzeba
  2. Autko pierwsza klasa, nieźle lecisz z modami. Tak trzymaj
  3. Te felgi są z audi a7 i w a8 też one występują. W a5 są one o cale mniejsze w pakiecie competition.
  4. Felgi dotarły 9x20 et37 ori audi
  5. Felga będzie 20" et37 z audi a7 podajże. Pewnie dystansu nie uniknę, ale zobaczę jak siądzie po założeniu
  6. Dokładnie, może sam chip się jakoś wysuwa z obudowy. Ale nie chcę nic kombinować, bo się jeszcze uszkodzi.
  7. Z tego co się orientuję przy wymianie lamp z przodu błotniki zostają te same. Maskę i zderzak na pewno trzeba wymienić. Autko piękne, ja by wrzucił listwy zewnętrzne z pakietu s-line. Upiększą sylwetkę
  8. Jak w temacie, czy da się wymienić samą obudowę kluczyka na nową. Z kluczyka można wyjąć baterię, ale chip/transponder już nie. Może ktoś wie jak to zrobić i czy to w ogóle jest możliwe? Na allegro można dostać samą obudowę kluczyka w celu jej odnowienia, tylko czy da się wyjąć chip? Dotyczy kluczka w polifcie, chociaż myślę że w przedlifcie jest podobnie. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
  9. A co konkretnie miałeś identyczne?
  10. Zapowiedź kolejnego modu
  11. jeszcze dorzucam porównanie stal vs piano i alu szczotkowane vs piano:
  12. Za pozwoleniem kolegi Pawła wrzucam zdjęcia dekrów ze stali szlachetnej do a4 b8: Zestaw z powyższego zdjęcia jest na sprzedaż I na koniec jak zawsze porównanie stal vs carbon:
  13. Do a-piątki można było je zamówić, chyba kosztowały 2200 pln dopłaty. Moje nie są w żaden sposób uszkodzone.
  14. Nie widziałem tych dekorów w a4, jak możesz to wrzuć zdjęcia.
  15. U mnie w tunelu zostało szczotkowane alu, nie lubię tego piano black.
  16. Myślę że rozwiązanie jest proste, skoro auto masz z 2008 roku. W lampach od 2007 do 2009 musiało być inne mocowanie żarówki, po wprowadzeniu małego liftu zrobili nowe mocowanie na 5 kołków.
  17. Kiera świetna, gdzie ją obszywałeś, czy taką kupiłeś?
  18. A zrób zdjęcia tych lamp, bo trochę to dziwne. A może jedna lampa była od anglika, ale nie możliwe.
  19. Najnowsze żarówki mają oznaczenie D8S i one nie wymagają samopoziomowania i spryskiwaczy. Może taką żarówkę masz, albo jakaś chińska podróbka D3S, bo takie też są. W a4/a5 przedlift/polift wychodziły reflektory z żarówką D3S, innej nie było. Nie sądzę żeby producent zmieniał żarówkę na jakąś inną.
  20. A jesteś pewny że żarówka która masz to D3S, bo żarówki D1S, D1R, D3S, D3R są identyczne. Ale ja założysz niewłaściwą to nie będzie działać. Z tego co pamiętam to żarówka z końcówką "R" np D1R jest do lampy bez soczewki.
  21. Mam 1.8 TFSI CJEB 170km, na dzień dzisiejszy ma prawie 173 tys przebiegu i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jak jechałem do Chorwacji, to wziął mi mniej więcej 100ml oleju. Ogólnie wymieniam olej co 15 tys i w tym interwale zrobiłem tylko jedną małą dolewkę. Także na prawdę jestem zadowolony z tego silnika Ale jak ktoś wymienia olej co 30tys, no to prędzej czy później coś się rozsypie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.