Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Niestety nie, w a3 się da a w a4 nie.
  2. co do listw myślałem zeby je prysnąć czarnym plasti dipem, co do foteli rodem z slina to bedzie kiepsko wygladało bo niestety A5 nie ma eslajna i tak troche tego, troche tego to nie bedzie mi sie podobało Fotele skóra + alcantara bez tłoczonego napisu s-line tez są, myślę że nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem takich. Listwy zewnętrzne polakieruj pod kolor auta, nie kombinuj z niczym innym. U mnie wygląda to tak:
  3. Gratulacje autka, wygląd nie z tej ziemi Fotele bym wyrzucił i wstawił skóry + alcantara z s-line, nie wyciąga się tak jak pełna skóra i lepiej wygląda. Pomyśl też nad listwami zewnętrznym s-line, upiększają sylwetkę
  4. Nikomu nic nie radzę, tylko napisałem co było przyczyną usterki u mnie i to wszystko. To prawda u mnie silnik jest już inny, ale w starszym 1.8 TFSI też jest głowica i też może się w niej wypalić np. zawór wydechowy.
  5. Mam na myśli zawory, któryś nie pracuje tak jak powinien. U mnie też drążek zmiany biegów drży, ale u mnie to cała buda się trzęsie. Byłem u kilku mechaników i każdy z nich stwierdził że to głowica i zawory, to niby słaby punkt tych silników. Oczywiście koło dwumasowe też może być w przypadku kolegi perkusista. Tak jak kolega griga-st napisał trzymajmy się twojego auta, bo to twój temat, ja tylko piszę co jest u mnie. U mnie był zawór wydechowy w głowicy wypalony, reszta była już nadpalona. Wszystkie 16 zaworów zostały wymienione na nowe.
  6. A więc u mnie był wypalony zawór wydechowy w głowicy, reszta już była nadpalona. Wszystkie 16 zaworów zostały wymienione na nowe, dokładny koszt tej naprawy podam w przyszłym tygodniu. Wygląd silnika po wyjęciu głowicy
  7. Dobrze że tylko to, u mnie jest trochę poważniejsza usterka
  8. Ja mam podobnie, na jałowym trzęsie, podczas jazdy nie jest to tak odczuwalne. Check się pali, po jakimś czasie zaczyna mrugać, u mnie problemem jest głowica i zawory.
  9. Czekamy na zdjęcia
  10. i jak , co zamierzasz z tym zrobic? Auto stoi u mechanika, będzie naprawiana głowica. Po sprawdzeniu kompresji w cylindrach wyszło że zawór nie pracuje tak jak powinien (przycina się).
  11. liquid8p odpowiedział(a) na giovanideo temat w 1.8T
    Ja myślę że warto sprawdzić kompresję, dużo to nie kosztuje 40/50zł. Wiele ona powie o stanie silnika. Wzrokowo pewnie mechanik też oceni zawory w głowicy, ale kompresją można to sprawdzić bez rozbierania górnej części silnika. U mnie kompresja przycinała się na 2 barach, potem na 6 i dobijało do końca. Jak kompresja pokaże zero, to znaczy że zawór wypalony.
  12. U mnie w pozycji [0] palą się światła dzienne i tylko one, dopiero po przestawieniu na AUTO w nocy zapalają się xenoeny. Myślę ze VCDS można ustawić tak żeby na [0] nic się nie paliło. A może masz włączony system skandynawski świateł, po włączeniu silnika od razu się zapalają światła mijania, miałem tak zrobione w a-trójce, ale wyłączyłem to VCDS-em.
  13. liquid8p odpowiedział(a) na giovanideo temat w 1.8T
    U mnie jest błąd na 3 cylindrze i również podmieniałem cewki i na 3 cylindrze nie było żadnej reakcji, tak jakby nie było iskry. Sprawdzałem to nową cewką, świece też są nowe i po sprawdzeniu kompresji na 3 garze przycinało się, a więc zawór nie pracuje tak jak powinien.
  14. U mnie jest podobna sytuacja, drgania na biegu jałowym, obroty nie falują. Telepie się silnik, po prze gazowaniu pracuje równo. Wymieniałem cewki, świece, odmę i nic to nie dało. Okazało się że to zawór w głowicy. Dodam że jak auto pochodzi kilka minut na jałowym, to się przełącza w tryb awaryjny i nie da się jechać, po ponownym odpaleniu moc wraca, ale drgania pozostają.
  15. liquid8p odpowiedział(a) na giovanideo temat w 1.8T
    A może zawór w głowicy się wypalił. Od razu po odpaleniu telepie ci silnikiem i nie ma mocy?
  16. U mnie to był pierwszy mod jaki zrobiłem, zwykłe żarówki wyleciały i wpadły LED. Zostały mi tylko przednie kierunki podmienić na LEDY.
  17. Wygląda świetnie, tylko pochwal się wnętrzem
  18. Dokładnie tak, multi jest łączone tylko z ośką.
  19. Klimatyzacja sama ci się wyłącza, czyli przełącza w tryb econ?
  20. Kompresja w cylindrach, przycinało się na 3 cylindrze podczas mierzenia. Najpierw przy 2 barach, potem na 6 i dobijało do końca.
  21. U mnie jest podobnie, trzęsie się silnik co też jest odczuwalne w kabinie, ale tylko na jałowym. U mnie dodatkowo pyrcha z wydechu, za tydzień odstawiam do mechanika, prawdopodobnie głowica.
  22. Moja była serwisowana w systemie longlife, wymiana oleju co 30 tys. i myślę że to się przyczyniło do tej usterki. Wszystko się okaże za tydzień, miałeś jakąś inną poważniejszą awarię przy tym przebiegu?
  23. Może być głowica, przestawiony rozrząd. Ile masz przejechane i czy palą ci się jakieś błędy?
  24. Audi zmieniło się nie do poznania, ładnie poleciałaś z modami. Ten passat, jeszcze będzie na allegro jako bez wypadek
  25. Naprawa tej usterki czyli wymiana wszystkich zaworów, planowanie głowicy, nowa uszczelka pod głowicę ok. 2000 pln. Można jeździć z tą usterką, ale jest to mało komfortowe. Pali się check i trzęsie się silnik na jałowym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.