Treść opublikowana przez liquid8p
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Poliftowy przód robi robotę. Ciekawe dlaczego twoje ledy wpadają w taką żółtą barwę, u mnie jest bardziej biały wpadający w niebieski.
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
Niezłe cudo, jeszcze w tym kolorze Daytona Grey. Nawigacja raczej nie była dokładana tylko tak wychodziło: http://www.2017audiusa.com/wp-content/uploads/2015/11/Audi-RS5-2017-interior-view-e1448017006510.jpg http://cdn.pinthiscars.com/images/audi-rs5-interior-1.jpg https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--bqRucLab--/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/17vc4wzoas0s5jpg.jpg
-
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach w A4 B8 1.8 TFSI
Kolego jaki masz przebieg? Silnik ci się trzęsie na biegu jałowym, a po dodaniu gazu ustępuje? Po jakimś czasie pracy silnika na jałowym komputer przełącza ci się w tryb awaryjny i samochód nie ma mocy? Bucha ci z układy wydechowego? Przede wszystkim czy pali ci się kontrolka check engine?
-
B8 po lifcie
Graty auta, szkoda że w a5 nie wypuścili 1.8 TFSI z quattro.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Potwierdzam, w a3 subwoofer tak szalał że wewnętrzne lusterko wsteczne drżało Jak dobrze rozkręcisz B&O przy odpowiednim umcy umcy, to subwoofer charczy i nie daje rady. Ale jakość dźwięku jest niezła i dla mnie wystarczająca.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tak wlasnie jest. Funkcja obnizania sie lusterka po wlaczeniu wstecznego dziala prawidlowo tylko w polaczeniu z opcja pamieci foteli i lusterek ,bez tego nie wraca na swoje pierwotne polozenie. Nie mam foteli z pamięcią, a lusterko wraca na swoją początkową pozycję po przekroczeniu 15km/h lub po zgaszeniu auta. Czasami tylko podniesie się za wysoko i muszę wyregulować je troszkę na dół. Ale ogólnie po wbiciu biegu wstecznego i wykonaniu manewru wraca na swoją pozycję samoczynnie.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Wpadł nowy modzik, lusterko fotochrom od WRC Niestety brak instalacji pod fotochrom Elektryk będzie miał co robić w przyszłym tygodniu
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Oglądając twój filmik, pomyślałem sobie ile czasu zabiera wajchwanie manualem podczas przyspieszania. Ty tylko wciśniesz gaz i rozpędzasz się jak szalony a ja tracę dużo czasu na zmianę biegów Autko fajne i mody zacne, jazda na pewno o wiele przyjemniejsze po dołożeniu B&O
-
niskie obroty silnika na postoju ?
Kolego wszystko jest ok z twoimi obrotami, jak masz wyłączoną klimę to obroty spadną jak na pierwszym zdjęciu. Jak masz włączoną klimę, to obroty się podwyższą jak na zdjęciu drugim.
-
MMI 3G Bluetooth
Myślę że aktualizacja oprogramowania by pomogła, sprawdź jaką masz wersję. Najnowsza to K0260 dla 3G basic.
-
Audi A4 Avant 1,8TFSI / 170KM Multitronic
Potwierdzam i polecam CJEB-a, silnik nie bierze oleju i ogólnie nie ma z nim problemów. Miałem usterkę głowicy, a dokładnie wypalony zawór wydechowy. Przyczyną tego prawdopodobnie było użytkowanie auta przez poprzedniego właściciela. Krótko mówiąc nie oszczędzał i jeździł na pełnym gazie. Po naprawie tej usterki wszystko jest dobrze i nie narzekam.
-
a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
Czemu wyrzuciłeś srebrne lusterka z s4. Podsufitkę zmieniałeś na czarną, bo na ostatnim zdjęciu widać jasną?
-
Etc i biały dym !
U mnie było dokładnie to samo, błąd wypadania zapłonu na 3 cylindrze. Sprawdzaliśmy wszystko, świece, cewki, wtryskiwacze. Dopiero po sprawdzeniu kompresji w cylindrach wyszło co jest nie tak. Ciśnienie było w granicach 10 barów. A te silniki powinny mieć po 12 na każdym cylindrze. Miałem wypalony zawór wydechowy w głowicy. Efekt tej usterki jest taki, że pali się check. Jak silnik pochodzi jakiś czas na jałowym to zapala się dodatkowo epc i komputer się przełącza w tryb awaryjny. Nie da się wtedy jechać, trzeba zgasić i odpalić od nowa. Oczywiście silnik się trzęsie, jak by coś go opętało i pyrcha z rury wydechowej. Pamiętam, że jeszcze mi śmierdziało benzyną w samochodzie od tego.
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Samo odblokowanie regulacji oświetlenia ambiente w green menu nic nie da. W MMI będzie tylko opcja, musisz to jeszcze zakodować kabelkiem.
-
Etc i biały dym !
To może być wiele rzeczy kolego, ja tak miałem przy wypalonych zaworach wydechowych w głowicy. Mogą być to również cewki zapłonowe.
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Odchyl tapicerkę na boczku dna bagażnika. W końcu znalazłem And the winner is..... Rems3006 Lakier to LX7R czyli Monsoon Gray Mam wprawne oko
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
W bagażniku w kole zapasowym, jeszcze znajdziesz wklejkę z kodami w książce serwisowej.
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Daytona Grey to nie jest, myślę że to monsoon grey metalic. Autko oblukane na innym forum
-
aktualizacja mapy europy MMI 2G
Masz rację, nie zwróciłem uwagi
-
aktualizacja mapy europy MMI 2G
Kilka tematów wcześniej był link do najnowszej mapy 5.22.3 2016 do 3G Basic.
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
Dzięki za odp. będę obserwował, jak ci się sprawują repliki rotorów. Na przyszły rok zmieniam koła.
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
Jest jakaś znacząca różnica twoim zdaniem w drive select pomiędzy comfort a dynamic?
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
U mnie po naprawie głowicy jest wszystko ok, może tak jak wcześniej pisał kolega ERN wszystko zależy od egzemplarza silnika. Elvis_P ty masz spalanie w granicach 10l, bo masz multi. Ja mam manuala i pali około 8l w zakorkowanym mieście. Na trasie zejdę bez problemu poniżej 7l, nie jadąc wcale wolno. Pozdrawiam Dzisiaj na trasie prędkości rzędu 120/130/140 spalanie 6l wg. komputera. Nawet niech oszuka o litr, to i tak świetny wynik.
-
Dźwiek przy odpalaniu silnika -zimny
U mnie też to występuje, raczej jest to normalne. Nie ma się co nad tym rozwodzić.
-
A6 C7 3.0 TDI, 2013 rok, HUD, Night vision assist, Duza Navi...
Rano też widziałem zdjęcia, załapałem się jeszcze Wrzuć lepiej zdjęcia przez imgur, z fotosikiem też miałem problemy.