Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Poliftowy przód robi robotę. Ciekawe dlaczego twoje ledy wpadają w taką żółtą barwę, u mnie jest bardziej biały wpadający w niebieski.
  2. Niezłe cudo, jeszcze w tym kolorze Daytona Grey. Nawigacja raczej nie była dokładana tylko tak wychodziło: http://www.2017audiusa.com/wp-content/uploads/2015/11/Audi-RS5-2017-interior-view-e1448017006510.jpg http://cdn.pinthiscars.com/images/audi-rs5-interior-1.jpg https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--bqRucLab--/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/17vc4wzoas0s5jpg.jpg
  3. Kolego jaki masz przebieg? Silnik ci się trzęsie na biegu jałowym, a po dodaniu gazu ustępuje? Po jakimś czasie pracy silnika na jałowym komputer przełącza ci się w tryb awaryjny i samochód nie ma mocy? Bucha ci z układy wydechowego? Przede wszystkim czy pali ci się kontrolka check engine?
  4. liquid8p odpowiedział(a) na kanu temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Graty auta, szkoda że w a5 nie wypuścili 1.8 TFSI z quattro.
  5. Potwierdzam, w a3 subwoofer tak szalał że wewnętrzne lusterko wsteczne drżało Jak dobrze rozkręcisz B&O przy odpowiednim umcy umcy, to subwoofer charczy i nie daje rady. Ale jakość dźwięku jest niezła i dla mnie wystarczająca.
  6. Tak wlasnie jest. Funkcja obnizania sie lusterka po wlaczeniu wstecznego dziala prawidlowo tylko w polaczeniu z opcja pamieci foteli i lusterek ,bez tego nie wraca na swoje pierwotne polozenie. Nie mam foteli z pamięcią, a lusterko wraca na swoją początkową pozycję po przekroczeniu 15km/h lub po zgaszeniu auta. Czasami tylko podniesie się za wysoko i muszę wyregulować je troszkę na dół. Ale ogólnie po wbiciu biegu wstecznego i wykonaniu manewru wraca na swoją pozycję samoczynnie.
  7. Wpadł nowy modzik, lusterko fotochrom od WRC Niestety brak instalacji pod fotochrom Elektryk będzie miał co robić w przyszłym tygodniu
  8. Oglądając twój filmik, pomyślałem sobie ile czasu zabiera wajchwanie manualem podczas przyspieszania. Ty tylko wciśniesz gaz i rozpędzasz się jak szalony a ja tracę dużo czasu na zmianę biegów Autko fajne i mody zacne, jazda na pewno o wiele przyjemniejsze po dołożeniu B&O
  9. Kolego wszystko jest ok z twoimi obrotami, jak masz wyłączoną klimę to obroty spadną jak na pierwszym zdjęciu. Jak masz włączoną klimę, to obroty się podwyższą jak na zdjęciu drugim.
  10. Myślę że aktualizacja oprogramowania by pomogła, sprawdź jaką masz wersję. Najnowsza to K0260 dla 3G basic.
  11. Potwierdzam i polecam CJEB-a, silnik nie bierze oleju i ogólnie nie ma z nim problemów. Miałem usterkę głowicy, a dokładnie wypalony zawór wydechowy. Przyczyną tego prawdopodobnie było użytkowanie auta przez poprzedniego właściciela. Krótko mówiąc nie oszczędzał i jeździł na pełnym gazie. Po naprawie tej usterki wszystko jest dobrze i nie narzekam.
  12. Czemu wyrzuciłeś srebrne lusterka z s4. Podsufitkę zmieniałeś na czarną, bo na ostatnim zdjęciu widać jasną?
  13. liquid8p odpowiedział(a) na Gorka temat w 1.8TFSI
    U mnie było dokładnie to samo, błąd wypadania zapłonu na 3 cylindrze. Sprawdzaliśmy wszystko, świece, cewki, wtryskiwacze. Dopiero po sprawdzeniu kompresji w cylindrach wyszło co jest nie tak. Ciśnienie było w granicach 10 barów. A te silniki powinny mieć po 12 na każdym cylindrze. Miałem wypalony zawór wydechowy w głowicy. Efekt tej usterki jest taki, że pali się check. Jak silnik pochodzi jakiś czas na jałowym to zapala się dodatkowo epc i komputer się przełącza w tryb awaryjny. Nie da się wtedy jechać, trzeba zgasić i odpalić od nowa. Oczywiście silnik się trzęsie, jak by coś go opętało i pyrcha z rury wydechowej. Pamiętam, że jeszcze mi śmierdziało benzyną w samochodzie od tego.
  14. Samo odblokowanie regulacji oświetlenia ambiente w green menu nic nie da. W MMI będzie tylko opcja, musisz to jeszcze zakodować kabelkiem.
  15. liquid8p odpowiedział(a) na Gorka temat w 1.8TFSI
    To może być wiele rzeczy kolego, ja tak miałem przy wypalonych zaworach wydechowych w głowicy. Mogą być to również cewki zapłonowe.
  16. Odchyl tapicerkę na boczku dna bagażnika. W końcu znalazłem And the winner is..... Rems3006 Lakier to LX7R czyli Monsoon Gray Mam wprawne oko
  17. W bagażniku w kole zapasowym, jeszcze znajdziesz wklejkę z kodami w książce serwisowej.
  18. Daytona Grey to nie jest, myślę że to monsoon grey metalic. Autko oblukane na innym forum
  19. Masz rację, nie zwróciłem uwagi
  20. Kilka tematów wcześniej był link do najnowszej mapy 5.22.3 2016 do 3G Basic.
  21. Dzięki za odp. będę obserwował, jak ci się sprawują repliki rotorów. Na przyszły rok zmieniam koła.
  22. Jest jakaś znacząca różnica twoim zdaniem w drive select pomiędzy comfort a dynamic?
  23. U mnie po naprawie głowicy jest wszystko ok, może tak jak wcześniej pisał kolega ERN wszystko zależy od egzemplarza silnika. Elvis_P ty masz spalanie w granicach 10l, bo masz multi. Ja mam manuala i pali około 8l w zakorkowanym mieście. Na trasie zejdę bez problemu poniżej 7l, nie jadąc wcale wolno. Pozdrawiam Dzisiaj na trasie prędkości rzędu 120/130/140 spalanie 6l wg. komputera. Nawet niech oszuka o litr, to i tak świetny wynik.
  24. U mnie też to występuje, raczej jest to normalne. Nie ma się co nad tym rozwodzić.
  25. Rano też widziałem zdjęcia, załapałem się jeszcze Wrzuć lepiej zdjęcia przez imgur, z fotosikiem też miałem problemy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.