Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Właśnie byłem zaskoczony tym, że tak równo zszedł. A to dopiero początek układania Nie mierzyłem ile dokładnie siadło. Jeszcze trochę powinno chyba usiąść w późniejszym czasie. Odmierzę dokładnie koła pod dystanse i wezmę od ciebie te 17mm na przód, a na tył wrzucę 20mm
  2. Eibach na pokładzie, komfort porównywalny do 1bv Jak by co to ori springi 1bv mam na sprzedaż
  3. Jeszcze przed założeniem sprężyn wpadł mały detal. Nakładki na wydech, teraz przynajmniej widać że coś tam jest
  4. Może ktoś się orientuje czy można zakodować podwójne ryglowanie zamków "Safe Lock"? W audi a3 to miałem, a w a-piątce nie mam. Trochę to dziwne dla mnie że jak auto jest zamknięte i są spuszczone szyby, to można otworzyć drzwi pociągając za wewnętrzną klamkę. Z góry dzięki za odp.
  5. Ja miałem rozrząd sprawdzany przy nie całych 170tys i nie było potrzeby wymiany. Teraz mam przejechane 175tys i nie długo czeka mnie wymiana oleju. Myślę że nie ma potrzeby wymiany rozrządu u ciebie. Wymieniaj tylko olej co 15tys, nie co 30 a silnik odwdzięczy się bezawaryjnością.
  6. Będę polował na zderzak competition, ale wszystko w swoim czasie
  7. Też mnie to bardzo ciekawi. Aż takiej konkretnej gleby to nie chcę, myślę że Eibach wystarczy i będzie dobrze. Po obniżeniu dobiorę dystanse. Zbliża mi się serwis olejowy i wtedy wymienię springi. Dzisiaj go umyłem, nie sposób na niego nie spojrzeć
  8. Zderzak competition kupowałeś kompletny, czy zbierałeś części? Autko piękne, jak każde a5 a z pakietem competition to już bajka. Powodzenia w modach
  9. Nowe zabawki czekają na założenie
  10. Trochę km już za mną na 20-tkach. Komfort jazdy porównywalny, jak na 18-tkach. Ogólnie jestem zadowolony ze zmiany i polecam każdemu kto uważa że 20" to za duże koło jak na nasze drogi. Opony Nexen N8000 trzymają bardzo dobrze. Sprawdzałem na suchym i mokrym przy dynamicznej jeździe. Poprzednie opony Pirelli potrafiły zarzucić tyłkiem na mokrym. Autko kilka dni temu przeszło przegląd techniczny. Zbliża mi się wymiana oleju Z rzeczy, które uwielbiają tu wszyscy to na pewno wpadną dystanse, malowanie zacisków i jeszcze coś, ale to będzie niespodzianka Pozdrawiam
  11. ACC Czym się różni ACC od Distronic, czy to jest to samo?
  12. Dzięki Jeszcze chodzą mi po głowie zderzaki od competition. Więc to pewnie będzie kolejny duży mod
  13. Mała sesyjka w pełnym słońcu
  14. Lustra od "esy" na pokładzie. Montaż i demontaż nie taki prosty, jak by się wydawało. Ale dałem radę, efekt świetny
  15. Przejechałem na nexenach już około 100km i uważam że jest dobrze. Nie jestem ekspertem, ale dobrze kleją się drogi nawet przy ostrzejszej jeździe w zakrętach. A do spokojnej jazdy są świetne. Jak za te pieniądze, nie mogę wymagać więcej. Sam wygląd opony jest super. Także polecam dla tych co nie chcą wydawać nie wiadomo ilu pieniędzy na gumy Nie wiem jak będzie w deszczu, ale dam znać
  16. Tak, zawieszenie jest 1bv. Dam ci jeszcze znać odnośnie tych dystansów
  17. Nexeny są w skodach, vw i seatach. Tak więc myślę że to są dobre opony skoro są montowane do nowych samochodów. Felgi póki co bez dystansów, nie ma tragedii ale wjadą 15 mm na przód i 20 mm na tył. Wtedy będzie ideał. Jeszcze zaciski muszę pomalować
  18. Jak najbardziej, nikt ci nie zabroni. A jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa, to już inna sprawa. Myślę że używane markowe opony są o wiele gorsze niż nowe klasy ekonomicznej. Ja nie potrzebuję opon do sportowej jazdy, które są drogie i często przerklamowane. Mi wystarczą opony do normalnej jazdy. Także myśle że w końcu to zrozumiesz. Tak samo jet z wieloma innymi rzeczami, jedni kupują coś co jest drogie, a drudzy coś bardziej ekonomicznego. Ale chyba nie muszę ci tego tłumaczyć. Zawartość dodana 3 minutes later Obiecane zdjęcia strzelone na szybko. Zdjęcia nie oddają efektu na żywo
  19. Wiem, chciałem tylko wyjaśnić koledze że każdy kupuje to co chce i to na co ma ochotę. A to czy to jest lepszej, czy gorszej jakości to już jest sprawa kupującego dany towar. Koła będą założone dzisiaj, postaram się zrobić jakieś spy foto
  20. Gdybym chciał to bym kupił opony z górnej półki, ale wiem że Nexeny są dobre to po co mam kupować od razu te najdroższe. Poza tym przy mojej jeździe, najczęściej w mieście i od czasu do czasu jakaś trasa, kupowanie opon z górnej półki jest bez sensu. A Nexeny też nie należą do najtańszych. W każdym razie każdy kupuje to co chce i niekoniecznie też wszyscy muszą mieć audi z napędem quattro
  21. Może to właśnie z hondy te 18-tki Ori "Y" były tylko 19"
  22. Nowe buty dojechały
  23. A ja czekam na obudowy lusterek od s5 Autko pierwsza klasa
  24. U mnie opona będzie 255/35/20. Wiem że powinna być 265/30, ale opona o szerokości 265 nowa kosztuje dużo za dużo. A wysokość 35 wybrałem dlatego że jak zobaczyłem 30, to trochę mało gumy jak na nasze drogi. Chociaż wielkiej różnicy nie ma pomiędzy 30 a 35, ale ja jednak wolę jak jest trochę więcej profilu Kamil, doradź mi ostatecznie jakie dystanse dokupić, ile powinny mieć mm przy rozmiarze 9x20 255/35 et37?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.