Treść opublikowana przez liquid8p
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
1) 09 - MCE 2) security code (powinien byc pokazany przez vcds) 3) adaptacje kanal 34 od wartosci ktora tam masz odejmujesz 4 - start&stop wylaczony na stale inne opcje - od wartosc ktora tam jest dodajesz 32 - status start&stop jest pamietany pomiedzy wylaczeniami/wlaczeniami silnika. Innymi slowy jak wylaczysz sobie przyciskiem to stan jest zapamietywany. dodatkowo do powyzszych - jesli dodasz wartosc 64 to odwrocisz sposob podswietlenia przycisku start&stop (dioda nie swieci gdy start&stop jest wylaczony, zapala sie gdy wlaczysz start&stop) U góry masz wszystko, mi robił to znajomy. Powiedziałem mu tylko gdzie ma wejść, tak jak jest napisane w punktach, dodał tylko 32 do wartości która tam była i ss odwrócony. Nie odwracałem tylko podświetlenia przycisku. U mnie po odpaleniu auta przycisk ss pali się na żółto, nie przeszkadza mi to.
-
xenon problem z żarówką
2016 to już przecież po lift, żarówka to D3S z przetwornicą razem. Zarówno w przed lifcie, jak i w po lifcie był D3S.
-
2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Może nie potrzebnie wspominałeś o tym że auto stoi pod blokiem, dobrze że chociaż blachy zasłaniałeś. Szkoda autka, pierwsze zdjęcie jest tak ładnie że nadaje się na kalendarz klubu
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Dysze mgiełkowe dobra sprawa, już wiem co muszę zmienić przy następnym modzie
-
Bixenon Xenon od A do Z
Dla mnie to świeci za słabo, ale i tak lepiej niż standardowa halogenowa żarówka. Producenci oszczędzają na drogich układach samo poziomowania i spryskiwaczy. Czy warto dopłacić, nie wiem. na pewno świeci to lepiej niż zwykła żarówka. Ta nowa żarówka ksenonowa z tego co pamiętam nazywa się D8S.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Teraz to nawet są ksenony, które nie wymagają spryskiwaczy ani samopoziomowania. Mają dużo mniejszą moc od standardowych ksenonów. Można je spotkać np w nowej skodzie rapid, albo w nowym mustangu.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dekory już na pokładzie, na żywo wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach Tutaj jeszcze porównanie "szczotkowane alu" vs "stal szlachetna":
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
No właśnie tak to już jest, ale ja się cieszę że udało mi się dorwać te dekory. A reszta niech gada co chce Kiedyś oglądałem a-piątkę właśnie z dekorami ze stali szlachetnej i myślałem że w mojej też takie będą. Czar prysnął po dotknięciu dekorów, zwykły plastik jak w a3 którą kiedyś miałem. Konsola środkowa i wykończenie przy zegarach też powinno być ze stali, szkoda że nie ma.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dokładny wygląd listewek, które do mnie zmierzają Mają ciekawą fakturę i są ładnie wykończone chromem. Na koniec przed założeniem wrzucę porównanie starych i nowych, bo niektórzy twierdzą że różnicy pomiędzy plastikowymi a tymi nie ma.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Skądś znam te moduły Takie mody uwielbiam
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tak, wygrałeś żart... Skarbie co byś zrobiła, gdybym wygrał w lotto? - wzięłabym połowę i cię zostawiła - aha, trafiłem trójkę, masz tu 5zł i pa pa
-
Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
Autko zacne, czyli masz 3.0 tdi bez quattro. Ciekawe jak to się zbiera Też jestem ciekaw halogenów, żarówki powlekane na niebiesko, albo led cree. Szkoda że nie ma B&O, ale nie można mieć wszystkiego
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Trafiony zatopiony, dokładnie stal szlachetna Udało się dorwać w dobrych pieniądzach
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Nie, podpowiedź, są podobne do tych które mam założone teraz, ale są wykonane z innego materiału
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zgadza się, rzadko spotykane, nie piano i nie carbon Jak myślicie jakie dokładnie?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
W najbliższym czasie wpadnie nowy mod, kto zgadnie co to będzie
-
Jaki olej do 1.8 TFSI w Audi A4 B8?
Ja leję olej Millersa XF Longlife 5w30. Olej zgodny z zaleceniami producenta. Najważniejsze żeby pilnować wymiany oleju co 15tys a nie co 30.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Jestem tego samego zdania co ty o nowym a5, jest brzydkie i nie robi takie wrażenia jak poprzednik. Dlatego dobrze, że wybrałeś starszy model, wyposażenie masz tak bogate że aż ci zazdroszczę. Szczególnie podoba mi się ten zderzak competition, który wygląda jak RS tylko ma halogeny. Kolor suzuka grey wygląda na biały, może tylko na zdjęciach Gratulacje autka i dobrze, że wybrałeś starszą, sprawdzoną, ładniejszą konstrukcję a-piątki
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Jak dla mnie duży plus za to, że wybrałeś klasyczne zegary. Też bym tak zrobił, aczkolwiek virtual nie jest zły, ale taki sztuczny. Bardzo mi się podoba oświetlenie ambientowe w nowych audi, super to wygląda na żywo. Tylko ta deska rozdzielacza z nawiewami przez całość mnie nie przekonuje. Wygląda to staro w nowoczesnym wydaniu. Wnętrze poprzedniej generacji jest przyjemniejsze, przynajmniej dla mnie.
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Ja tam widzę piękno estetyczne z zachowania proporcji i harmonii w tej feldze
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Ta felga na zimę jest idealna i na żywo ładnie wygląda. Patrząc pod odpowiednim kontem, to nawet lepiej niż rotor
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Odwróciłem u siebie działanie systemu start/stop tym kodowaniem: 1 - 09 - MCE 2 - security code (powinien byc pokazany przez vcds) 3 - adaptacje kanal 34 Od wartości, która tam jest dodajemy 32 ss jest zapamiętywany pomiędzy wyłączeniami/włączeniami silnika. Audi a5 1.8 TFSI, działa to w 100%, polecam dla tych których wkurza ciągłe klikanie na przycisk ss po odpaleniu auta
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Piękna i niezły wypasik Daytona grey po umyciu świeci się niesamowicie Jakieś mody w planach?
-
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach w A4 B8 1.8 TFSI
Delikatne drgania występują również po włączeniu klimatyzacji. To może być mylące, że coś się złego dzieje z samochodem.
-
Miga check , szarpie, brak mocy
Miałem podobnie, silnik po odpaleniu trząsł się, po prze gazowaniu pracował równo. Palił się check, jak pochodził chwilę na jałowym to check zaczął mrugać i komputer przełączał się w tryb awaryjny. Nie szło wtedy jechać, nie miał mocy i szarpał. Przyczyną był wypalony zawór wydechowy w głowicy.