Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75654-pytania-do-moderatorow/Pytaj Hugo o co chodzi.. Napisałem, odpowiedz: Przywitanie w Dziale Newbie nie daje punktu jedynie w działach technicznych jest naliczanie
  2. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No też mnie to dziwi, myślałem że tak ma być, czytałem że tylko w niektórych działach nabija posty ale sam już nie wiem..... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343688-bydgoszcz-witam-serdecznie/
  3. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A regulamin czytał No w nowicjuszu się przywitałem 01.01.2016r
  4. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzie?
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak nie Rotory to nakładki nie handluj z nim gorzej niż z cyganem !!!
  6. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Własnie to miałem na myśli
  7. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To fakt jest widziałem tu u kogoś afroo postaram się poszukać..... może znajdę....
  8. i tu sie zgadzam , przemyśl temat bo lepiej troche dołożyć i zrobic raz a dobrze a na amorach 1ba bedzie ci huśtało autem na wszystkie strony Możesz konkretnie jakieś polecić? Najlepiej aukcje:-) Kup ori amory 1BE lub 1BV
  9. Jaka czysta ja niedawno zaliczyłem pierwsze porządne mycie bo płakać mi się już chciało
  10. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
  11. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Pół litra kupiłeś żeby zapić smutki, że wywaliłeś 50zł na zapach który ledwo co czuć Ogólnie autko jest
  12. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Zapach do d*py ledwo psikniesz i już nie ma
  13. O tych wentylkach to nie pomyślałem , zamawiam do siebie
  14. Co do planów , podzielam zdanie afroo, poczekajmy aż zobaczy niektóre wątki
  15. Ja bym tak z 2,8 albo 3 załadował, chociaż na 3 będzie twardo bo mam teraz tyle u siebie, ale niech inni się wypowiedzą.......
  16. Też nie wiem czego obawiać się w tym motorze..... jak dbasz tak masz jak ze wszystkim.....
  17. A orientujecie się czy oni na Kruczej malują też zaciski hamulcowe?
  18. Ładne, kurcze chyba tez pomysle o d*pie z S4
  19. To duże końcówki a tak na serio przyłączam się do pytania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.