Treść opublikowana przez FroS-t
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Grzebać dalej w B7 !!! Ale jak zdecydujesz się sprzedać to mam nadzieję że autko trafi w dobre ręce...... p.s jak bym nie miał swojej już bym do Ciebie jechał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Też o tym pomyślałem.....a Tomasz nam zdjęcie butli wstawił p.s Tomaszu czemu mi na "Fejsbuku" pokazuje Ciebie jako osobę którą mogę znać ??????- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wrzucaj Jędrek, jesli chodzi o mnie to jak najbardziej Co do hebli to nie wiem , ale jak coś się dowiem to dam znać...... 21.02.2016 był wcześniej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak na szybko dziś, następnym razem bardziej się postaram Panowie co do żarówek rozumiem że o to Wam dziś chodziło: http://www.xenartz.eu/ , kedo666 - jak znajdziesz wyślij mi link do tego tyłu co zamawiałeś......- Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
https://www.flickr.com/photos/vmrwheels/7606250426- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
S-pot - 06.03.2016r Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i liczymy że spoty będą odbywały się częściej i co najmniej w tak licznej grupie jak dziś !!! Pozdrawiam FroS-t Do zobaczenia- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Robię około 25 tyś rocznie, po torze nie latam, te co wymieniłeś też są ok, nie mówię że nie, czytałem trochę opinii o różnych gwintach i nie uważam oczywiście że oprócz H&R wszystko inne to syf ale nie ukrywam też że jak już mam wydać siano to wolę dołożyć i zrealizować moje widzi mi się- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie pytanie, zasłaniać tablice i czy wizerunki wrzucać , czy tylko auta?- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No ja też już nie mogę się doczekać mam nadzieje że wyjdzie dobrze, podejrzewam że w tym miesiącu ogarnę, niestety jak bym nie kombinował nie dam rady kupić gwintu, a nic budżetowego nie będę kupował, jak już miałbym kupić gwint to na pewno będę celował w H&R, póki co muszę to wszystko poskładać jak tylko założę springi zrobię sesje i wrzucę fotki miejmy nadzieje że wyjdzie dobrze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o 17 tak? nic sie nie zmieniło? kurcze nie wiem czy się wyrobie ale chciałbym też wpaść, może aparat bym wtedy zabrał.....- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Lampy póki co zostają tak jak są, ale nigdy nic nie wiadomo jeśli chodzi o heble to jest już komplet z S4 B7 u Mauro, co do wystawania kół, to perspektywa aparatu tak sprawia, tutaj mały filmik jak mył furę i na filmie już wygląda to ok- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Mam znajomego z Włoch co ciśnie w B7 ostro i ma własnie Rotory, ale ma gwint H&R, daj mi chwilkę to wrzucę kilka fotek jego autka, czyli setup jest taki : Rotory takie jak ja czyli od S5 19x9j et 33 bez dystansów na aucie ale z gwintem H&R, ogólnie to on troszkę mnie zaraził tym wszystkim i może będę papuga ale moje auto będzie niedługo wyglądało tak jak jego ja zamierzam obniżyć do -45mm czyli 2,5 cm niżej niż mam teraz na 1BV, chwilka i wrzucę foty jak to powinno wyglądać u mnie na wiosnę.... Dobra mam, to jest autko znajomego Mauro na Rotorach, pamietaj tylko że jest tutaj gwint....gril S4 jest już zastąpiony grillem od RS Teraz tak, mam jeszcze jedną fotkę od niego ale tutaj jest ona robiona Go Pro i jest efekt Fisheye czyli nie jest do końca miarodajna, na tej fotografii jest gwint AP, a przez to że Rotory dają dużą głębię to na fotografii udało się uzyskać taki efekt wizualny.... nie jest to do końca miarodajne jak już mówiłem ale wrzucam tak dla kontrastu no i baaardzo jak dla mnie ciekawego ujęcia Aha byłbym zapomniał na fotkach są założone opony Nankang NS-20 w rozmiarze 235/35/19, koła bez dystansów , oczywiście u mnie tak nie będzie bo aż tak nisko nie zejdę ale przy -45mm powinno być ok, gwint się pojawi tak czy siak ale nie w tym sezonie bo niestety odłożona gotówka poszła na maglownice w drugim aucie czyli a4 b6 a teraz jeszcze inne wydatki się pojawiły, więc będą a właściwie już są i czekają na montaż springi H&R -45mm springi H&R -45mm – tutaj duże podziękowania dla kolegi Trewor87 Przy okazji nadchodzącej wiosny wpadły dwa nowe kosmetyki a mianowicie: Auto Finesse Revive AutoGlym Car Glass Polish W chwili obecnej priorytetem są opony letnie, montaż springów no i oczywiście założenie kół na auto, wolny czas uzupełniam modlitwą aby ten wszechobecny syf i brud zniknął i można było się brać za wyczyszczenie FroS-towego S-line’a Pozdrawiam- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Być może.... ale 10mm dystans wejdzie na przód, jak patrzyłem na kalkulatorze to przy letnich 19x9j et 33 koła 1,5cm bardziej pójdą na zewnątrz więc przód będzie równiutko, a tył też powinno być ok a jak nie to dystans 10mm to max ale to przy gwincie, bo na springach będzie ok bez dystansów , oglądałem taki setup- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tutaj u mnie 18x8J et 35, jak auto pójdzie w dół, bo póki co jest 1BV to myślę że dystans z 20mm jak nic, żeby było równo z budą na tyle.....już teraz mnie to wku...wia, ale jakoś wytrzymam do wiosny , i na następną zimę myślę że z przodu 10mm a z tyłu 20mm i powinno być git W ogóle to mnie denerwujecie, bo przez Was widzę wszystkie niedoskonałości zawsze jest miejsce żeby było niżej, szerzej, bliżej itp, itd- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No ja założę 235/35/19, miałem okazję zobaczyć jak to będzie wyglądało i powinno być ok, raczej nie pójdę w mocniejszy naciąg.....niedługo pojawią się opony mam nadzieje i wtedy przed założeniem Rotorów auto pójdzie w dół, niestety z gwintem nie dam rady w tym sezonie, małe zawirowania finansowe....ale....co się odwlecze to nie......w każdym razie będzie niżej za pomocą paczki od H&R- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Nie no mycie spoko ale ja zawsze jak jade niby opłukac auto to kończy się 3h sprzątaniem i teraz jak mam wjechać na myjkę i nie mogę potem przelecieć autka chociaż detailerem i opon z felgami czymś posmarować to chory jestem- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jedne i drugie kosa ale wolałbym RS6 "Dzisiaj jeszcze raz mierzyłem 8j ET35 i to jest prawie na styk Muszę się zastanowić... " o co chodzi? Ja mam teraz 18x8J et 35, i jest tak sobie, jak obniżę na wiosnę autko to na przyszłą zimę zakładam dystanse obowiązkowo, już teraz bym założył ale bez sensu, zaraz wiosna- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Znowu zaczyna heh- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
W Bydgoszczy też ciągle deszcz albo jednodniowy śnieg, brud taki na ulicach że pała dymi, chciałoby się już wypicować auto, a tu kicha....- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Afroo jak załozysz listwy z S4 i gwint to zrób jakieś ładne foty i wrzuć jakie felgi planujesz na lato???- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.