Treść opublikowana przez FroS-t
-
Felgi 17 do 1.6
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i taki odzew się podoba- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No mam nadzieje że rozruszamy to i wspólne wyjazdy i spoty będą częstsze, bo towarzystwo jak najbardziej doborowe i jest z kim się spotkać i porozmawiać Taaa, dziś Monia zabrała furacza B6 sprzedane więc zostało mi tylko jedno Fotki myślę że będziemy już tylko wrzucać w "Meetingi" co by każdy widział- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to fajnie że pomysł się podoba , i że są chętni, moglibyśmy podjechać do Bytowa po Edytę i Mateusza a potem razem ogień nad morze, zrobimy fajne fotki no i przez takie wyjazdy wszyscy bardziej się poznają , przynajmniej ja poznam wszystkich bo nowy jestem dopiero od Stycznia 2016r w A4 klub- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No Bytów po drodze nad morze, chyba że można podjechać do nich i potem razem jechać wygrzać d*pę na plaży- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Nice- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To myślę że na początku Maja można ustalać termin jak pogoda dopisze, może Jastarnia albo Darłówko ostatni ciągle do Darłówka latałem chyba że macie inne propozycje? mówię tu na razie o wyjeździe na jeden dzień oczywiście- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pod słowem "razem" mam na myśli oczywiście większa ilość klubowiczy z kuj-pom No to gra pozostaje dogadać termin jak zrobi sie cieplutko a potem spowodować że zrobimy z tego tradycje Myslę że w Maju jak będzie dobra temperatura to powinniśmy zaliczyć pierwszy taki wyjazd lub w Czerwcu, polecielibyśmy na cały dzień, rano zbiórka i wieczorem powrót, ale niech reszta klubowiczy się wypowie....ustalamy termin wcześniej żeby każdemu pasowało, potem miejscowość i jazda !!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aż sie chce fure pucować, bajka , na następny spot trzeba może jakieś jedzenie kupić fajnie byłoby też polecieć razem np na weekend nad morze, albo nawet na jeden cały dzień z rana wyjechać i wieczorem powrót, odpocząć, pogadać no i naturalnie przy okazji strzelić jakieś fotki- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Felgi 17 do 1.6
Swój człowiek- A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
- Felgi 17 do 1.6
- Felgi 17 do 1.6
Spokojnie Fido, jak się nie rozmawia a pisze to czasami za bardzo negatywnie odbiera się wypowiedzi innych, jesteśmy klubowiczami i łaczy nas Audi także bez spin- [B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Mega parametry do B7- Felgi 17 do 1.6
Fido wrzuc na luz ja powiem Ci tak, bez żadnych złośliwości oczywiście z Mojej strony bo szanuje zdanie każdego klubowicza w tym także Twoje ale...... uważam że przesadzasz na maxa, w moich dwóch autach miałem 4 różne rozmiary kół , mówie miałem ponieważ sprzedałem jedno Audi niedawno ale wracając do tematu , w jednym miałem na zimę felgę 16 z opona 205/55/16 i było jak na kanapie u babci, auto płynęło, do tego jeszcze miałem zawieszanie 1BA czyli jak kolega wyżej napisał koza na maksa a na lato miałem 17 cali z opona 225/45/17 i różnica była minimalna, jeździ się normalnie bez jakiegokolwiek dramatu naprawdę..... w drugim aucie cała zimę przejeździłem na feldze 18 cali i oponą 225/40/8 a zawieszenie to 1BV czyli to najtwardsze z seryjnych i nic się nie działo, a nasłuchałem się tyle że łeb pękał a najwięcej krzyczeli ci co nigdy na takich kołach nie latali z kolei między 18 a 19 cali różnica jest znikoma i każdy Ci to powie, tu masz profil 40 a w 19 cali 35, miałem okazje pojeździć i dlatego teraz na lato wrzucam 19 cali i auto pójdzie w dół i uprzedzam pytania, jezdizłem nie pod dyskoteki bo nie bawi mnie to już od dawna jak również bujanie się po mieście, bo za stary już jestem na to ale w trasy, Kraków, Łódź Szczecin i inne miasta naszego pięknego kraju, także uważam że Twoja opinia to do kół jest baaaardzo mocno przesadzona, idąc tym tokiem myślenia najlepiej 14 cali założyć ale zawieszenie, rozmiar kół, naciąg opony to zawsze będzie temat rzeka ponieważ czy twardo czy miękko to zawsze jest subiektywna opinia każdego użytkownika, tak samo jak dla jednego za wysoko a dla drugiego za nisko ale jedno jest pewne każdy z nas chce aby autko ładnie sie prezentowało i każdy w jakimś stopniu poświeci troszkę komfortu dla prezencji, przynajmniej ja tak uważam, jednakże to do kolegi który zalozył temat, felga 17 cali nic nie zmieni jak juz napisał kolega wyżej a auto będzie ładnie się prezentowało albo po prostu lepiej, tyle ode mnie,kurde ale się napisałem, mam nadzieję że to przeczytacie w ogóle- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oki jeśli jest zgoda to wrzucam , panowie mam na sprzedaż felgi ori Audi S-line 17x7,5j et 56, wzór z Audi A3 koła zadbane bez większych rys, na felgach założone opony Toyo Proxes T1-R w rozmiarze 225/45/17 kupione jako nowe w maju zeszłego roku, opony jak nówki, komplet tak jak jest cena 1700zł, osobno: felgi 800zł, opony 900zł, na jedna felgę trzeba było więcej ciężarków założyć w poprzednim sezonie ale bez jakiegokolwiek dramatu….mogę jeszcze pogadać o cenie ale nie za dużo, koła do obejrzenia oczywiście w Bydgoszczy w tym sezonie nie jeżdżone......- Felgi 17 do 1.6
Bez komentarza................- Felgi 17 do 1.6
17 cali to nie jakieś wielkie koło, nawet do silnika 1.6 , moja druga połówka miała 17 cali w Fordzie Puma 1.4 także ten tego- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie mam na sprzedaż felgi, mogę tu wstawić czy będą zjeby ? Bo nie będę teraz nabijał sobie postów bez sensu a możne ktoś coś szuka u nas....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Usprawiedliwiony- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I to Srajfonem trzy auta wiosny nie czynią ale dwa Cabrio i jeden Avant już tak- A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.