Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Trochę dziś wolnego czasu miałem to mówię sobie usiądę i przeczytam w końcu cały wątek i sukces udało się piękne auto i ogrom pracy włożonej, nie wspominając o wiedzy właściciela,nie ma co gadać
  2. Jakby coś to springi 1BV mi zalegają, 150zł + KW
  3. No to dawac znać kto jeszcze jedzie, umyć fury i w sobotę wieczorem albo w niedziele się zgadamy o której wyjazd z CB, po sesji wszyscy chętni iść coś zjeść ?
  4. Tuga to chwilka do 5min, Iron Out musi trochę dłużej posiedzieć Tak jak kolega wyżej pisał, jak już rozpuści syf i całe koło zacznie krwawić to można pędzelkiem pomóc
  5. W Plazie na dachu można by kilka fotek zrobić, tam zawsze pusto.... a więcej miejscówek nie znam takich co by nikt nie przeszkadzał jak zdążę umyć furę to może i być 17:00, niech reszta jeszcze się wypowie, kilka fotek na parkingu, kilka gdzie indziej a potem można razem isc cos zjeśc
  6. No ja niedziele mam cała wolna więc dostosuje się , może i być Toruń, bez różnicy dla mnie, przy okazji bym zaliczył dobre pierogi które ostatnio tam jadłem tak czy inaczej czas już na jakieś ciekawsze klubowe fotki sobotę rezerwuje dla mojej Moni bo będziemy wyprawiać jej urodziny, więc jeśli ktoś ma ochotę to serdecznie zapraszam do Sody będę tam pewnie od 21:00 to będzie okazja żeby pogadać loża będzie, także pewnie miejsca starczy dla wszystkich więc zapraszam
  7. Trochę pracy i będzie mega,tylko niżej panie, niżej
  8. http://allegro.pl/kierunkowskazy-dymione-2szt-audi-a4-b6-b7-00-08-i5998869166.html
  9. Zielona Tuga super, cena i działanie mega, miażdży konkurencje..... A Iron Out stosowałem ostatnio i bajka, rozpuścił 90% smoły na felgach produkt wart wydania kasy chyba tylko Iron X może z nim konkurować, stosowałem na moje ori Rotory i zero problemów, nic nie uszkodził, polecam Tylko Iron Out musi posiedzieć dłuższą chwilę na felgach i będzie git
  10. Mi w niedziele pasuje jak najbardziej spot
  11. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jaką masz szerokość opon ?
  12. +1, Poza tym widać że Arek autko robi z upodobania do takich modyfikacji a nie po to żeby teraz siedzieć i wyszukiwać auta w kraju które mogą być szybsze....
  13. Żaden ze mnie fotograf ale wiesz można by coś tam pstryknąć co by nudno nie było
  14. Tak sobie myślę może na następny spot zabiorę aparat i porobie fotki każdego autka klubowego które przyjedzie i ladnie sie wrzuci z nickiem każdego z osobna i potem kilka fotek wszystkich razem co myślicie?
  15. Kuba nie obraz się ale takich kombinacji alpejskich to ja w życiu nie widziałem .....a tego speca co rozciąga spreżyny to nawet nie bede komentował ten człowiek jest niepoważny delikatnie mówiąc i jak widać po Twojej pękniętej sprężynie to bardzo zależy mu na bezpieczeństwie innych, co za koleś a ja na Twoim miejscu odżałowałbym kilkaset złotych i kupił porządne markowe sprężyny odpowiednio dobrane do kategorii wagowej auta i nie ma możliwości żeby nie było dobrze, po kosztach to wiesz co sobie można.....
  16. Siema łobuzy
  17. Siema
  18. Mega !!! A najlepiej tą cała prace włożoną autko widać jak zaparkujesz pomiędzy szaraczkami
  19. Mateusz jak będziesz chciał heble to ja zaraz będę miał swoje z 3.0 TDI na sprzedaż, tarcze na śmietnik ale klocki będą ok, myślę że dwa trzy miesiące i będą do zabrania...
  20. Czytasz mi w myślach Bartek , powiem szczerze że myślałem że starczy mi takie obniżenie na springach H&R ale za dużo się tutaj na forum naoglądałem spasowań, gwintów i w sumie to kilku dniach już mi było mało, także docelowo myślę że zawita gwint H&R lub Vogtland, chciałbym tył z 0,5cm opuścić a przód z 1,5cm i byłoby idealnie do tego gumy 225 i można będzie pomyśleć o delikatnym dystansie Większego naciągu raczej nie zrobie niz 225, ostatnio nawet nie wiem gdzie ale na postoju zauważyłem że aż kawałki gumy na rancie ochronnym mi powyrywało na jednej oponie z tyłu, jedno rondo u nas remontują i pewnie tam
  21. Colourlocka czy Zymola i Swissvax też próbowałem, maja mega produkty ale czasami chyba nie warto przepłacać i nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze...Bardzo fajne są detailery do wnętrza Auto Finesse Spritz i Chemical Guys Inner Clean oby dwa maja blokery UV także sprawdza się to, Audi ma ten plus że ma matowe wykończenie wiec nie trzeba paćkać wszystkiego w środku dressingami, przynajmniej ja nie lubię...do wnętrza bardzo fajne sprawdza się Auto Finesse Total Interior Cleaner

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.