Treść opublikowana przez FroS-t
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Walić parkowanie, uśmiech na twarzy po wyjściu z auta bezcenny
-
...
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też będę miał niedługo nowego moda....DPF Out- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Jest kocur, no zobaczcie , ostatni spot- Optymalne opony do felg 18 ROTOR
Rozumiem ale dlatego tez jest tyle tych zamienników i nie zawsze bym sugerował się producentem i to co było zakładane oryginalnie w fabryce, miałem w B7 245/40/18, niby rozmiar ok na felgę 18x8j et 35 a przy maksymalnym skręcie tarło jak smok, a jak będzie szersza felga, czy obniżysz autko wtedy już w ogóle oryginalne rozmiary odpadają na starcie, musisz tez patrzeć na et felgi bo 18x8j ze słabym et i tez może być kicha, poza tym np według niemieckiego TUV na felgę 8j możesz założyć oponę od 205 do 245, wiadomo im mniejsza szerokość tym większy naciąg, ale można bezpiecznie używać takich rozmiarów....z kolei na 19 cali zalecają 255/35/19 taka szeroka opona będzie tarła przy skręcie i w b7 i b8, poza tym na próżno szukać felgi 19 cali na wlepce ciśnienia opon w A4 tzn że nie zakładać bo nie przewidział producent ?i kończąc jeśli choć troszkę zależy Ci na wyglądzie warto tez założyć troszkę węższą oponę i mniejszy profil aby to wyglądało a nie oblewać felgę gumą....nie odczujesz różnicy między 40 a 45, nie powinno też nic trzeć, , ja bym zakładał 225/40/18 na taką felgę, z reszta mam takie parametry felg na kołach zimowych i takie własnie opony założone no ale wybór należy do Ciebie, pozdr- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Mi dwa razy nie trzeba powtarzać Dziękuję za zapro Nie no żadna tajemnica, po sentymencie do latania kiedyś Hondą CBR 1000RR w malowaniu Repsola chce baaardzo intensywny pomarańcz, ori blaszki te co są będą na szaro i zostanie oczywiście logo S4- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nie litra tylko dwa i chyba połączone z moimi odwiedzinami u Ciebie Tomku- Opony na felgi 19'
http://dawmac.eu/WebRoot/Namesco/Shops/950018285/MediaGallery/Categories/Nasi_klienci/BMW/BMW,Medium.jpg http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Categories/Nasi_klienci/BMW nadgorliwość gorsza od faszyzmu lepiej zrób jak doradza Dawid......- Optymalne opony do felg 18 ROTOR
Im wyższy profil, tym mniejsza szerokość i na odwrót, chodzi tez o nie przekłamywanie prędkościomierza, tutaj masz kalkulator zamienników, powinna być jak najmniejsza różnica, proszę: http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/ profil opony to stosunek jej wysokości do szerokości, 45 za wysokie- Optymalne opony do felg 18 ROTOR
225/40/18- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Kolor ma być intensywny a rozłożonych zacisków już nie fociłem Trochę jenów jeszcze muszę nazbierać na pozostałe graty- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fajnie że sie podobają- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wiedziałem i czekałem tylko aż ktoś dopadnie moje porównanie pisalem kiedys juz o tym z H4mm3r'em, śpieszę z wyjaśnieniami, bardzo chciałbym H&R mimo iz mam świadomość że jest to pełen profi gwint i do tanich nie należy i chciałbym go kupić nawet dla własnego widzimisię ale jak zabraknie aż tyle finansów to wiem że AP i Vogtland też będą jak najbardziej ok z czego wymieniłem Vogtland bo wiem że ma on bardzo mało reklamacji i spisuje się dobrze na polskich drogach co do naciągu nigdy aż tak nisko nie schodziłem więc super wiedzy w tym temacie nie mam ale wiem że chce niżej dziękuje za rady, i z dwojga opcji które wymieniłeś Bartek wolałbym 225 na 9j i rolowac nadkola niż iść w mocniejszy naciąg.... KW 25 na nasze złodziejskie k**estwo które jest tak przebiegłe, bezczelne, zuchwałe i niestety pełne wiedzy najlepszy zabezpieczeniem jest dobre AC i znajomy w ubezpieczalni który każdy droższy mod będzie Ci wpisywał w opisie auta ubezpieczonego.... Upgrade hamulców…. Plany były różne co do zmiany spowalniaczy, miało być Audi A8-padło, miało być Brembo z Q5 3.0 TDI-padło, koniec końców nie było mi łatwo na cokolwiek się zdecydować, dlatego finalnie padło na cały zestaw z Audi S4 B7 który kupiłem od naszego klubowego kolegi. Nie liżąc nikomu d*py kieruje w tym miejscu bardzo duże podziękowania dla H4mm3R’a za porady, okazana pomoc i wielkie pokłady cierpliwości których mu nie zabrakło do miliona jak dla Tomka pewnie dziwnych pytań ode mnie no i za polecenie Eltomu bo do nich polecą w niedługim czasie moje zaciski do malowania, póki co leżą już rozebrane…. Przy okazji założyłem ori nakładki w kolorze na te obleśne śruby, żeby już nie szpeciły…. A tu kilka nowych fotek z dzisiejszego spotu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
S-pot Toruń 22.05.2016r Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, zdecydowanie widzimy się niebawem, info tutaj na forum i oczywiście na klubowym Fejsbuku A teraz czas na Nasze Trochę zmęczenie mnie dopadło dziś, ale mam nadzieje że pomimo tego fotki w miarę wyszły i każdy znajdzie coś dla siebie Pozdrawiam FroS-t- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A ja własnie choruje na alcantare...- audi a4 b7, 1.8 Q, avant siedzi tył
Spoko nie ma problemu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak by mogło zostać, na 99,9% będę już wolny o 17 Jak coś to tel mam i Wy tez macie do mnie to na łączach.....ale zdanie skompletowałem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To próbujemy ustalić ogólnie miało być na 17 ale nie wiem czy się wyrobie żeby na 17:00 byc w Toruniu chyba że wszyscy sie ustawicie i pojedziecie razem a ja dojadę....koło 16 już powonieniem wiedzieć jak skończę robotę... Pany mam na sprzedaż klocki hamulcowe na przód do A4 Ate Ceramic dokładnie takie jak z tej aukcji: http://allegro.pl/ate-ceramic-klocki-przod-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a8-i5306841802.html nowe, nieużywane....wiem wiem to nie dział sprzedam, ale jeszcze 9 postów mi brakuje....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany koło 15:30 - 16:00 jutro powinienem wiedzieć jak skończę robotę więc będziemy na łączach, najwyżej chwile później wyjedziemy z Bydzi oki? poczekacie ?- audi a4 b7, 1.8 Q, avant siedzi tył
To faktycznie nisko i różnica spora, ja miałem na ori 1BV zawieszeniu 1cm różnicy, d*pa była niżej o ten 1cm, być może to wina sprężyn, masz ori jedne i drugie znaczy przód i tył ? zaglądałeś jak to wygląda od dołu ? ale tak sobie myślę, bo mam na sprzedaż moje ori sprężyny ale od zawieszenia 1BV czyli będzie trochę twardziej ale obniżenie to samo czyli -20mm od mojego autka A4 B7 3.0 TDI QUATTRO AVANT jak chcesz to sobie zobacz jaka to kategoria wagowa i może Ci podpasują są w bardzo dobrym stanie, kolory to zielony, zielony niebieski, w każdym razie u mnie grało wszystko tak jak pisałem tylko 1cm różnicy był miedzy tyłem a przodem....- ...
Fajne fotki 6,7 albo 8 wyślij do kalendarza sam je robiłeś?- audi a4 b7, 1.8 Q, avant siedzi tył
Mogłeś koła wyprostować ale tak czy inaczej normalnie wygląda- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany nie wiem czy dam rade w niedziele, własnie dowiedziałem się że muszę kur...a iść do roboty ale jak dobrze pójdzie to po prostu nie wyrobie się na 17:00, mam nadzieje że spóźniony ale dam rade....będziemy na łączach..... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.