Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Wieje az buczy ja zawsze chętny, w czerwcu trzeba zaplanować wyjazd nad morze na jeden cały dzień.....a co do spotu niech się wszyscy wypowaidają kiedy pasuje chyba 7 albo 8 maj co ???? a Ty Jędrus skrecaj gwint tylko nie za bardzo żeby nie wyszlo że mam koze i zrobimy jakieś fotki Tylko niech ta pogoda się poprawi.... Aha masz Jędrek jakieś kalendarze na ten rok ?? bym chciał z trzy sztuki.... Zapomniałem 8 Maj na chwile obecną pracuje, już wcześniej sprawdzałem bo chciałem jechać z Wami do Torunia....
  2. Geometria na Głowackiego 11 wjazd od Lansjerów, ogarniają profi.... tylko wcześniej dzwoń albo podjedz bo dużo roboty mają i nie wiadomo jak z terminami, tel. 52 324 20 99
  3. Zazdroszczę spowalniaczy, własnie jestem na tym etapie,całość jak i wybór koloru bomba na Audizine maja dużo fajnych pomysłów
  4. Siema panowie
  5. Audi Team Bydgoszcz ktoś tam kogoś zna? Jeździliście na takie spoty ? A tak w ogóle to kiedy my spocimy ? Bo ostatnio 03.04.2016r było małe spotkanie....
  6. Zgramy się i cykniemy coś niedługo Jak będzie ładna pogoda oczywiście może w majówkę coś się uda, co myślisz?
  7. http://www.brk-tuning.pl/
  8. To jest myśl czekamy na akceptacje Jędrka
  9. Jak będziesz chciał to możemy Jędrek się ustawić i może dwóch aut porobimy fotki
  10. Tez jestem tego zdania, ja również trzymam cały czas autko w czystości, jak widzę relacje czasami na kosmetyce aut, ze ktoś robi korekte i detailing wnętrza i potem jeździ aż zasyfi auto że liczników nie widać i wtedy czyści to śmiać mi się chce....
  11. Pewnie tak, luzik
  12. Jędrek dzwoniłem do nich i......... powiedzieli że nie malują zacisków także od razu dzwoniłem do firmy w której malował H4mm3r i tam polecą moje zaciski...
  13. Bardzo dziękuje , podjadę i będę gadał Jeszcze pytanko, zadowolony Jędrek Twój brat w ogóle z tego tematu malowania u nich, jak to oceniasz?
  14. Siema panowie
  15. Komfort nie spadł w ogóle, wręcz przeciwnie, jest bajka w porównaniu do seryjnego 1BV na 18 calach, naprawdę bardzo dobrze mi się lata jak na taki setup....
  16. Jędruś i jak ustaliłeś coś odnośnie malowania zacisków ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.