Treść opublikowana przez FroS-t
-
Mgiełka na szybie po użyciu środka do czyszczenia szyb
Kolega nie pisał że musi co chwila czyścic szyby, niewidzialna wycieraczka nie ma nic do tego że ktoś sobie szybę czyścił przed dłuższa trasą, i nawet jak ja zastosuje to nie oznacza że nie będzie musiał szyb czyścić.....poza tym niewidzialne wycieraczki to może i fajna sprawa ale w trasę a i tak trzeba się przyzwyczaić do jazdy z nimi..... po mieście, albo w nocy już takie rewelacyjne nie są, poza tym w tej chwili są takie płyny do szyb jak choćby Meguiars Perfect Clarity Glass Clenaer że można sobie to odpuścić, nie wspominając że mamy teraz multum quick detailerów które na szybach sprawują się rewelacyjnie....ale każdy wybiera co tam mu się podoba.... Ale z ta IPA to dobry pomysł, doczyść ją i wtedy jak kolega pisał zobacz co się będzie działo
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zgadza się, komplet ori 1BV twarde , u mnie jest teraz o niebo lepiej na 19 calach z oponą 235/35 i -45mm, niż było na 1BV -20mm z kołami 18 cali i 225/40- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ja mam amory z 1BV i springi H&R -45mm, do nas nie ma -30 i -45 bo pewnie chodzi Ci o Eibach Sportline ale Sportline nie ma pod nasze kategorie wagowe, chodzi mi o dopuszczalny nacisk na oś przód i tył, springów -30mm nie ma co zakładać do zero różnicy w wyglądzie jak już to minimum to co ja mam czyli -45mm a każdy Ci doradzał gwint bo to najlepsza opcja i możesz sobie auto ustawic jak chcesz nikt Ci nie każe zaraz gwintu skręcać na sam dół , jak popadłem w chorobę i na pewno będę zakładał na przyszły sezon gwint Pisz do Dawida..... http://a4-klub.pl/index.php?/user/129337-trewor87/- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No to zostań przy 18 , ale coś słabo czytałeś co do obniżenia panie na forum zobacz sobie u mnie jak wygląda auto na springach H&R -45mm- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ale to są 18, weź 19 cali jak werbel radzi , ale wtedy w dół autko- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No z tych dwóch merce lepsze na moje.....- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Oki, jak wrzucisz to daj fotki bo własnie myślałem o takich do siebie.....- Mgiełka na szybie po użyciu środka do czyszczenia szyb
Musi być wina czegoś innego, miałem ten środek dwa razy i nic takiego nie zauważyłem, wręcz przeciwnie ładnie woda kropelkowała i czyścił całkiem całkiem, kolorowa mgiełka....może coś tłustego na szybie....- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Karol założyłeś już te Ultery ? 90mm trochę małe, jestem ciekaw jak to u Ciebie wyjdzie na 100mm powinno być super jaka musi być średnica montażowa 50mm?- Kolor zacisków
No to się zgadza, lepiej ten kolor do czarnej budy- Kolor zacisków
Przy dobrych spowalniaczach ten kolor miażdży- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Uważaj bo przyjadę po Audi z pełna przyczepą tego co chcesz A tak w ogóle- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek czemu sprzedajesz fur ?? Co tam w ogóle słychać ludziska?- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Naklejki zostają, bo bardzo lubię to forum- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dużo tego się zrobiło, muszę trochę zluzować , dlatego też ostatnio część Mojemu ojcu dałem ,z czego się mega ucieszył hehe a torba to najlepsza droga do ograniczenia, bo więcej nie wcisnę chociaż to co wysłałeś pewnie jeszcze da się upchać, także ten tego.....- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wczoraj odebrałem paczkę z UK którą wysłał mi Mój kuzyn na stałe zamieszkujący w Birmingham , a więc: Auto Finesse Detailing Bag Uzupełniona zaczyna sezon Auto Finesse Glisten – nowa wersja- Osuszanie auta
No gitara- A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Widziałem kiedyś jak papudruny wyciągały to i oczywiście monitorem do dołu i potem szurają i szurają albo Plak a potem ściera kuchenna i jazda wycieramy wnętrze z kurzu- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Już było o tym....- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Petarda jest Tomek, mega mi się podoba , dobrze pooglądać, tylko napędzacie do kolejnych modów rób fajne foty i kalendarz obowiązkowo Spokojnie możemy zaliczyć Twoje auto do tzw "ogień z d*py"- Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Dobrze napisałeś, wmawia Ci....- Zestaw dla świeżaka.
Avalanche - super, Szampon możesz kupić tańszy np Chemical Guys Citrus Wash and Gloss lub coś z Soft99 może.... Iron Out bardzo dobry ale stosuj go raczej okresowo, albo np do dłuższej trasie do częstego mycia lepiej wziąć zielona Tuge, ceną i jakością działania bije na głowę konkurencje Auto Finesse Revive bardzo dobry - polecam, sam używam, super kropelkuje i trzyma się długo na plastikach czy to grill czy kratki halogenów do skóry albo to co napisałeś albo Chemical Guys lub Colourlock praktycznie każda firma produkująca kosmetyki ma w swojej ofercie zestaw do skór, ja teraz mam Chemical Guys, Cleaner jest całkowicie bezzapachowy , odzywka ma lekki zapach skóry Auto Finesse Citrus Power mega czy to robale czy inne zabrudzenia, warto to mieć w swoim arsenale..... Do wnętrza bardzo fajne mikrofibry Chemical Guys Chubby do polerowania karoserii np Chemical Guys Elite lub cos podobnego fajnie jakby miały gramaturę koło 500g/m2 albo i więcej, rękawica do mycia ok- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Auto Finesse Citrus Power i nie gryzie wosku przy tym, ja osobiście polecam - 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra