Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Kolega nie pisał że musi co chwila czyścic szyby, niewidzialna wycieraczka nie ma nic do tego że ktoś sobie szybę czyścił przed dłuższa trasą, i nawet jak ja zastosuje to nie oznacza że nie będzie musiał szyb czyścić.....poza tym niewidzialne wycieraczki to może i fajna sprawa ale w trasę a i tak trzeba się przyzwyczaić do jazdy z nimi..... po mieście, albo w nocy już takie rewelacyjne nie są, poza tym w tej chwili są takie płyny do szyb jak choćby Meguiars Perfect Clarity Glass Clenaer że można sobie to odpuścić, nie wspominając że mamy teraz multum quick detailerów które na szybach sprawują się rewelacyjnie....ale każdy wybiera co tam mu się podoba.... Ale z ta IPA to dobry pomysł, doczyść ją i wtedy jak kolega pisał zobacz co się będzie działo
  2. Zgadza się, komplet ori 1BV twarde , u mnie jest teraz o niebo lepiej na 19 calach z oponą 235/35 i -45mm, niż było na 1BV -20mm z kołami 18 cali i 225/40
  3. Ja mam amory z 1BV i springi H&R -45mm, do nas nie ma -30 i -45 bo pewnie chodzi Ci o Eibach Sportline ale Sportline nie ma pod nasze kategorie wagowe, chodzi mi o dopuszczalny nacisk na oś przód i tył, springów -30mm nie ma co zakładać do zero różnicy w wyglądzie jak już to minimum to co ja mam czyli -45mm a każdy Ci doradzał gwint bo to najlepsza opcja i możesz sobie auto ustawic jak chcesz nikt Ci nie każe zaraz gwintu skręcać na sam dół ​ , jak popadłem w chorobę i na pewno będę zakładał na przyszły sezon gwint Pisz do Dawida..... http://a4-klub.pl/index.php?/user/129337-trewor87/
  4. No to zostań przy 18 , ale coś słabo czytałeś co do obniżenia panie na forum zobacz sobie u mnie jak wygląda auto na springach H&R -45mm
  5. Ale to są 18, weź 19 cali jak werbel radzi , ale wtedy w dół autko
  6. No z tych dwóch merce lepsze na moje.....
  7. Oki, jak wrzucisz to daj fotki bo własnie myślałem o takich do siebie.....
  8. Musi być wina czegoś innego, miałem ten środek dwa razy i nic takiego nie zauważyłem, wręcz przeciwnie ładnie woda kropelkowała i czyścił całkiem całkiem, kolorowa mgiełka....może coś tłustego na szybie....
  9. Karol założyłeś już te Ultery ? 90mm trochę małe, jestem ciekaw jak to u Ciebie wyjdzie na 100mm powinno być super jaka musi być średnica montażowa 50mm?
  10. FroS-t odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    No to się zgadza, lepiej ten kolor do czarnej budy
  11. FroS-t odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Przy dobrych spowalniaczach ten kolor miażdży
  12. Uważaj bo przyjadę po Audi z pełna przyczepą tego co chcesz A tak w ogóle
  13. Bartek czemu sprzedajesz fur ?? Co tam w ogóle słychać ludziska?
  14. Naklejki zostają, bo bardzo lubię to forum
  15. Dużo tego się zrobiło, muszę trochę zluzować , dlatego też ostatnio część Mojemu ojcu dałem ,z czego się mega ucieszył hehe a torba to najlepsza droga do ograniczenia, bo więcej nie wcisnę chociaż to co wysłałeś pewnie jeszcze da się upchać, także ten tego.....
  16. Wczoraj odebrałem paczkę z UK którą wysłał mi Mój kuzyn na stałe zamieszkujący w Birmingham , a więc: Auto Finesse Detailing Bag Uzupełniona zaczyna sezon Auto Finesse Glisten – nowa wersja
  17. Widziałem kiedyś jak papudruny wyciągały to i oczywiście monitorem do dołu i potem szurają i szurają albo Plak a potem ściera kuchenna i jazda wycieramy wnętrze z kurzu
  18. Petarda jest Tomek, mega mi się podoba , dobrze pooglądać, tylko napędzacie do kolejnych modów rób fajne foty i kalendarz obowiązkowo Spokojnie możemy zaliczyć Twoje auto do tzw "ogień z d*py"
  19. Avalanche - super, Szampon możesz kupić tańszy np Chemical Guys Citrus Wash and Gloss lub coś z Soft99 może.... Iron Out bardzo dobry ale stosuj go raczej okresowo, albo np do dłuższej trasie do częstego mycia lepiej wziąć zielona Tuge, ceną i jakością działania bije na głowę konkurencje Auto Finesse Revive bardzo dobry - polecam, sam używam, super kropelkuje i trzyma się długo na plastikach czy to grill czy kratki halogenów do skóry albo to co napisałeś albo Chemical Guys lub Colourlock praktycznie każda firma produkująca kosmetyki ma w swojej ofercie zestaw do skór, ja teraz mam Chemical Guys, Cleaner jest całkowicie bezzapachowy , odzywka ma lekki zapach skóry Auto Finesse Citrus Power mega czy to robale czy inne zabrudzenia, warto to mieć w swoim arsenale..... Do wnętrza bardzo fajne mikrofibry Chemical Guys Chubby do polerowania karoserii np Chemical Guys Elite lub cos podobnego fajnie jakby miały gramaturę koło 500g/m2 albo i więcej, rękawica do mycia ok
  20. Auto Finesse Citrus Power i nie gryzie wosku przy tym, ja osobiście polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.