Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Wnętrze w led na pokładzie Wymieniłem też zniszczony kapsel przy gałce
  2. A c**ja tam, tobie do mnie….a ten start stop mnie wykończy niedługo
  3. Ty jesteś tak zajęty i zabiegany ze chyba nigdy
  4. Ostatnio nie ale bywałem, mój trener był z CG a teraz siostra mojej ukochanej ma faceta z CG także gdzieś tam mi się przewijają te rejony
  5. Spokojnie to się zateguje
  6. A bo wole takie a poza tym z 3d czasami schodzi chrom i wygląda to z d*py
  7. A dopadło mnie lenistwo i nie chciało mi się już tego poprawiać z reszta i tak c**j komu po tych blachach, zasłaniania nie będzie , do frontu jeszcze trochę bo jak miałbym zakładać to cały pakiet na raz, a teraz sa inne priorytety jak koło, gwint i może hamulce
  8. Trochę drobnicy i burżuazji detailingowej Mamy polskie balchy, ramki klubowe na pokładzie zalane Gyeon Trim i w końcu założyłem czarny ring z przodu oblany Gyeon Mohs, na tył emblemat już leci Pozdr!
  9. Glaze to glaze a clenaer to cleaner, każde zabezpieczanie trzyma najlepiej na jałowej, czystej i odtłuszczonej powierzchni....
  10. Ja tu bym widział wiele rzeczy ale narazie widzę , ubezpieczenie, akcyzę itp
  11. Ale ja sobie zmieniłem na nowe ori bo miałem
  12. Ledy na d*pie założone
  13. Cza było coś mówić ale białas mi się podoba, ma potencjał, oby tylko na mody była kasa
  14. Bo bym oszalał żeby znaleźć zadbaną…..
  15. Nie narobi z dobrym lubrykantem
  16. Prezes szybszy od błyskawicy
  17. No to czekamy na zatwierdzenie nowego tematu
  18. Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t Stan Obecny Witam Serdecznie No to jedziemy na nowo Po sprzedaży A4 B7 Avant 2006r 3.0 TDI V6 233km Quattro Przyszedł czas na kolejnego Avanta, tym razem A4 B8 2.0 TDI Quattro 177km CGLC w kolorze białym, a do tego chyba najlepsze połączenie a mianowicie pakiet black. Było ciężko bo musiałem przełknąć jakoś brak zewnętrznego S-line, i d*pa piecze, ale cała reszta, czyli ogólny stan auta, serwis do samego końca, całość auta w ori lakierze, bez wypadkowość, no i oczywiście Quattro spowodowały że auto jest u mnie. Na pokładzie: Wspomaganie kierownicy ASR (kontrola trakcji) ESP (stabilizacja toru jazdy) Gniazdo USB Klimatyzacja automatyczna Nawigacja Podgrzewane lusterka boczne Poduszki boczne i przednie Relingi dachowe Tapicerka skórzana z materiałem „speed” Elektrycznie ustawiane lusterka Poduszka powietrzna pasażera Bluetooth Czujniki parkowania tylne Gniazdo AUX Podgrzewane przednie siedzenia Poduszki boczne tylne Światła przeciwmgielne Tempomat Isofix MP3 Przyciemniane szyby tył Bixy Spryskiwacze Czujniki tył Elektryczne szyby z funkcją zamykania z kluczyka Navi 3G Bluetooth Czujniki deszczu i zmierzchu Tempomat Start/Stop Coming Leaving Home Pakiet black Kierownica wielofunkcyjna Bluetooth Rolki: Zima: RS4 B9 19x8 et26 OEM Lato: V-Spoke 19x9 et32 OEM Mody: - podświetlenie tablicy rejestracyjnej Led - ringi Audi "piano black" - ramki klubowe - oświetlenie wnętrza Led - nowe światło w halogen GP Thunder 3500k - folia na przednie szyby Maxuel Vexo 50 - pełna korekta lakieru wraz z zabezpieczeniem certyfikowana powłoką Gyeon Duraflex - zawieszenie gwintowane Eibach Pro Street S - końcówki wydechów 2x Ulter 80mm w czarnym macie - kompletny swap spowalniaczy z Porsche Macan 345 przód i 330 tył na tarczach Zimmermann - rejestrator jazdy Navitel RS2 Duo Plany: Po pierwsze ma być nisko i szeroko, więc na pewno gwint, na pewno większe hamulce, może fotele z S4. Jeśli chodzi o rolki to nie mniej niż 9 cali na szerokości, czy 19 czy 20 – zobaczymy. Na pewno auto ma i będzie robić totalny rozpierdol jeśli chodzi o kosmetykę. Program na więcej mocy, jakieś ledy tu i tam, może wpadnie coś z S-line na zewnątrz i inne końcówki wydechu lub cały wydech. Kilka zdjęć po zakupie: Z uwagi na maluszka, tak jak poprzednio, kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie wnętrza środkami od Adam's,CarPro i Gtechniq która we współpracy z firmą BioCote specjalizuje się w opracowywaniu technologii antybakteryjnych. Gtechniq I2 Tri-Clean Gtechniq I1 Smart Fabric Gtechniq L1 Leather Guard Adam's Interior Detailer CarPro Clarify Tak to wygląda... To tyle, mam nadzieje że dalej będzie się działo tylko w pozytynym znaczeniu tego słowa Pozdr!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.