Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Mi się wyświetlają bez problemu
  2. Hej Eibach Sportline założony, bardzo fajne sprężyny pod względem trakcji i komfortu Jutro zbieżność ale dziś rolki już na pokładzie więc, pstryk, pstryk Wiadomo nie mowy o wielkich spasach, naciagach itp miało być sportowo, kulturalnie i z klasą Następne plany to wyrzucenie tego cholernego haka z tyłu, wrzucenie nowej dokładki S-line na dwa kominy i nowe podwójne końcówki 2x70mm Pozdr
  3. Aaaa to mogłeś odrazu pisacć: DeepGloss, MrCleaner, ShowCarShine,
  4. W tym sezonie bez, bedzie dziura
  5. Dziś robiłem letnie Mojej Moni, specjalnie dla Ciebie przetarty Gyeon Tire
  6. Witam Długo się nic nie działo, więc mała aktualizacja Moja ukochana chciała do A3 ori Pompeje i jakiś czas temu udało się znaleźć właśnie taką rolkę z odpowiednimi parametrami a mianowicie 19 x 8,5j et 48 Felgi poleciały do regeneracji i małą zmianę w kolorze a mianowicie pojawiło się na nich ziarno… Efekt jak dla mnie mega i mimo że najtaniej nie wyszło to w końcu znalazłem u Nas gościa który idealnie ogarnia lakierowanie i regeneracje felg oraz montaż opon, naprawdę klasa. Jeśli chodzi o opony to kupiłem od @tomekhxc jego Hankooki Ventus S-1 Evo2 w rozmiarze 225/35/19 – jak na 8,5 cala, guma idealna, zrobił się mały stożek ale bez naciągu, co by ukochana nie martwiła się o ranty… W między czasie kupiłem śruby McGard’a, nowe dekieleki oraz nakładki na śruby Rolki odebrałem więc przygotowanie do sezonu No i tak to wygląda Do montażu jeszcze chwila bo najpierw muszę założyć Eibach Sportline, przy okazji @tomekhxc bardzo dziękuję za transakcję Pozdr !!!
  7. Nieeee, wtedy bym zmienił koło, chodzi o kosmetykę, bo tak mi zaprawili auto na jesień zeszłego roku że nawet na BT wstyd było jechać...
  8. Dressing się wpije, będzie mat, można też przetrzeć ścierką po aplikacji, albo przelecieć suszarką i już się tak nie będą się świeciły, chodź ja ostatnio zostawiam jak jest i nie przecieram. Micheliny były na zbieżności, a rocznikowo z 2015r, Tomkowi też pękają.... Szukam... CarPro też się świeci jak smok jak nie wytrzesz,
  9. Cześć Jako że Micheliny odmówiły posłuszeństwa Kupiłem używane Falken Azenis 453 w rozm 225/35/19 Wszystkie felgi oddałem na uzupełnienie rantów i musiałem coś zmienić, więc postanowiłem zrobić sam front w połysku... Rolki od razu odtłuściłem no i wrzuciłem powłokę jak zawsze przed sezonem, na opony standartowo u mnie Gyeon Tire Niedługo zrobię fotki jak to wygląda już na aucie, teraz robie porządek z autem po jesiennej c**jni, prace nad autem ciągle trwają więc wrzucę wszystko razem, ale będzie grubo, obiecuje… Tak się prezentują na chwile obecną Pozdr !!!
  10. Fajną masz ta rolkę, na zywo super się prezentuje
  11. Panowie bardzo mnie cieszy ze fotki sie poodobaja, troszke nad nimi siediałem i mam gorąca prosbę, oznaczajcie mnie prosze jak fotka leci w świat, z góry dziekuję
  12. Dziękuje, miło panowie
  13. Bukowina Tatrzańska 2k19 Cześć, w 2019r również postanowiłem wybrać się na Bukowinę, tym razem A3 Na miejscu byłem dwa dni wcześniej żeby zrobić sobie mały urlop a w piątek dołączyli do mnie Jedrekx i Bula87 , zdecydowanie bardzo mile spędzony czas no i trochę odpoczynku. Przyznam że zlot minął szybko, nie udało się pogadać ze wszystkimi mimo że auta widziałem pod hotelem…organizacja mega więc ukłony dla organizatorów, jedzenie pyszne, obsługa super, no i w tym roku pogodę wygraliśmy. Podsumowując było bardzo fajnie i po raz kolejny leci łapka w górę !!! Prezes auto wyglądało mega H4mm3r masz za***iste hamulce Karol gratuluje nagrody za najlepsze B7 Tomek dziękuje za transakcje Młody c**jowe masz to BMW A całej reszcie dziękuję za miło spędzony czas To chyba tyle w wielkim skrócie Standartowo coś tam popstrykałem... @Hugo @tomekhxc @H4mm3R @DanielMod @karol1981 @Rob@k @Edyta @D4NTE Ktos zna nick to poprosze o info... Wieczorem prezes sie przestawił więc....
  14. Nie wiem co robi ADBL, Spritz czyści i zostawia przy okazji zabezp w postaci blokerów UV, poza tym nie robi z plastikami nic, nie błyszczą się, nie są bardziej matowe, nie są bardziej przyciemnione itp
  15. Co do felg tylko i wyłącznie powłoki, gyeon rim, carpro dlux w dwóch warstwach spokojnie 1,5 roku w jednej na sezon starczy i myjesz felgi tylko szamponem, wosk można sobie włożyć wiesz gdzie, za duze temp na felgach to raz a dwa wrzucanie tego co dwa czy trzy miesiące jest bez sensu.....przednia szyba carpro flyby, gyeon view albo w sumie najlepiej gtechniq g1 i g2 15ml starczy, wnętrze nie widzę sensu packania wszystkiego dressingiem, audi ma matowe plastiki z fabryki kup sobie Auto Finesse Spritz albo chemical guys inner clean, blokery uv ma a to jest najważniejsze żeby zabezpieczyć przed wyblaknięciem i zabezp przed słońcem.....ten poorboys to kicha, ładnie pachnie i tyle.....
  16. Prickbortem..... kup sobie Carpro Tar-X, mimo swojej ceny to jednak jakościowo wymiata, jak bardzo się mocno wbiły kup sobie środek o nazwie chu-Sol , daj mu poleżeć nawet z 15 min i potem wymyj.....
  17. Siedzę teoche zrobiony na Buwoienei wiec sorki za błędy ale jak szukasz czegoś żeby usunac metal z karolserii to AdBL vampier Liquid , nie kosztuje majątku, działa bardzo dobrze, do felg kup sobie excede ultimate wheel cleaner, w rozcieńczeniu 1:20 starczy ci na wieczność, nie ma potrzeby napierdalalc tych felg preparatem do usuwania metalu co mycie.....
  18. Kamil idź w powłoke jak Gyeon Trim, wyczyść, odtłuśc, nałóż i masz na 1,5 roku spokój bez smarowania co chwila innym badziewiem.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.