Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Cofnij się stronę wstecz......
  2. Mam nadzieje że w parametrach jak u Tomka 19x9 et 40
  3. Gyeon Bathe 100zł ale wlewasz 25-30 ml na wiadro......niestety na czarnym Uni wychodzi jakosc pewnych kosmetyków, i ma bardzo duże znaczenie PH produktu, ile może "leżeć" na aucie, jak sie go spłukuje, czy inne jak np odparowywanie przy docieraniu..... jesli zainwestujesz w dobrą pianę i szampon a potem dobry detailer który też jest w stanie sobie poradzic z lekkimi waterspotami to masz problem w głowy, w przeciwnym wypadku pomoże takie cos jak CarPro Spotless czy Gyeon Water Spot, u siebie tez kolorow nie mam bo jak wlożyłem listek żeby sprawdzić PH wody to poszedł na maska, także......
  4. Możesz nie uzywać Ipy, mycie,cleaner, wosk, woski natrulane bardzo fajnie wiażą sie z clenaerami, selanty lubia jałową ppowierzchnie, wiec wtedy warto po clenaerze odtłuścić całe auto i wtedy kłaść coś na niego.....
  5. Oczywiście No to co na fotkach czyli CarPro Spotless, albo zmień szampon, ja po naprawde kupieniu masy szamponów zostaje przy Gyeon Bathe lub Chemical Guys Blacklight, chodz Presta Sudzz tez daje rade a jest o wiele tańsza, z ostatnich testów bardzo fajnie zaskoczył mnie szapmpon od RRC Customs - ten niebieski....
  6. +1
  7. Ty bys widział jak ja do Ikei z kilkoma kosmetykami poleciałem żeby zobaczyć jakie butelki tam wejdą i jak to będzie wyglądać, jak sie patrzyli jak na tych ramkach butelki poustawiałem
  8. 8km/h Myslałem, ale jakoś nie podchodzą mi dokładki na chwilę obecną, z drugiej strony patrząc nawet gdyby, to teraz i tak musiałbym się wstrzymać z bólami bo niestety ale dojazdu nie mam za ciekawego, droga ma byc dopiero w przyszłym roku robiona, więc ewentualnie wtedy, nie powiem chwile walczyłem ze soba żeby auta nie kręcić wyżej, ale na szczęście wyszła mi z głowy ta głupota
  9. Podziekował pomęczyłem ukochaną i zgodziła się pomóc
  10. Musze bardziej bo by zgody na to wszystko nie było
  11. Cześć wszystkim Chwilę mnie nie było, duże zamieszanie ze zmianą miejsca zamieszkania i związanym z tym całym bałaganem sprawiło że ani czasu żeby zajrzeć na forum, ani czasu dla auta, ani na fotki i oczywiście brak gotówki na jakiekolwiek modyfikacje w aucie. Po mału zmierzam do końca a ostatnio udało się prawie skończyć garaż więc znalazłem chwilę na kosmetykę auta. Brak czasu sprawił że naprawde miałem głód i fotek i kosmetyki więc nie ukrywam że wyładowałem się i może na jakiś czas wystarczy Tak na marginiesie ppwiem że wszystko co uzywam do auta czy tez to po zdarzy sie czasem polecić komuś testuje i uzywam sam, nie lubię bazować na opini innych, wole kupic, sprawdzić i sam wyrobic sobie opinię na temat tego czy tamtego....Na aucie już dużo rzeczy leżało, od selantów po ceramiki czy kwarce - jak zwał tak zwał, które też mają tyle samo minusow czy plusów jka dla mnie, ale nie o tym teraz......tym razem postanowiłem pobawic się trochę naturalnymi rzeczami, będzie Jesień, będzie czas na powazniejsze zabezpieczenia, no dobra, starczy biadolenia, zapraszam do małej fotorelacji.... Pacjent Ogólnie postanowiłem zrobic komplet, od dokładnego mycia, poprzez, oczyszczenie lakieru, poprzez glinkę, bez cleanera bo zastapiło go AIO od Auto Finesse, wszystko odtłuszczone przez nałozeniem przez Gyeon Prep, i testowo nalożyłem sobie na felgi, plastiki, szyby i uszczelki powłokę opartą na polimerach od Tuning Kingz o nazwie 12M, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne odpycha wodę jak kwarc, bardzo fajne zachowuje się na lakierze, bo mam to w A3 polożone na dachu, i na pozostalych elementach też wygląda naprawdę super, myślę że jest to dobra alternatywa, nakładanie banalne, docieranie bezproblemowe, jedyne zastrzeżenie jakie mam to niestety nie chroni auta przed ptasimi odchodami tak jak mocniejsze zabezpieczenia, mycie oczywiście na dwa wiadra, separatory itp , przed zabezpieczenie kompletne "lizanie felg" Pozycja obowiązkowa jak dla mnie przy czarnym lakierze, szczególnie Uni.....mocniejszy niż Gyeon Water Spot, bardzo fajnie działa na lakierze, szybach ale też uszczelkach i pozostałych tworzywach Jak dla mnie nr 1 piana, Auto Finesse Avalanche, niestety Magifoam idzie po bandzie, jeśli chodzi własnie o cene.....chodz naprawde Auto Finesse Avalanche robi to co trzeba, wersje zapachowe bardzo udane, szczególnie gurszka, piana nawet jak leży już spłukana na podwórku pachnie mega jakby ktoś pytał to pianownicy używam Monello Faro Jesli komuś nie szkoda kasy to Blaster tez bardzo fajna rzecz w połączeniu z ręcznikami Auto Finesse Deluxe, auto suche chwila moment.... Jeśli chodzi o lakier tak jak wspomniałem, Auto Finesse Tripple i potem wosk Auto Finesse Temptation, reszta tworzyw, szyby i felgi, Tuning Kingz 12M, jesli chodzi o nakładanie to aplikatory od Auto Finesse więcej niż fajne Wnętrze.... Ostatnie dotarcie lakieru Auto Finesse Finale Gumy Gyeon Tire, jesli ktoś lata do domu po niestety polnej drodze że tak to nazwe, gdzie brak asfaltu, mega polecam, pomijając mega trwałość naprawdę powoduje że piach nie łapie tak opony, a nawet jeśli tak sie stanie to samo przetarcie mikrofibrą daje rade.... A tu kawałek jak to mój kolega mawia "domku dla Audi" No i efekt końcowy.... Pozdr!
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    https://a4-klub.pl/topic/75510-wymiana-tylniej-wycieraczki-z-a4-b8-q5/
  13. Nie powiem bo wyjde na burżuja wez sobie kocha na próbe.....
  14. Auto Finesse Aqua Coat....tańsze to Shity Garage ma też takie coś Wet Protector sie zwie chyba że Koch Chemie Protector Wax
  15. Ale bedziesz miał duży, piękny garaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.